…..nikoliv symbolicky, ale skutečně. 40% zaprodaných sluníčkářů to nechce zatím vidět, ale zítra, může být pozdě! I oni si to potom také užijí na vlastním těle!!!! Jsou naštěstí lidé, kteří se to nebojí vyjádřit i v přímém přenosu nebo v divadle…..

06:54
[wp_ad_camp_1]

Existuje několik druhů protestů. Jeden z nich vám chci ukázat výňatkem z opery G. Verdiho Nabucco – sbor zotročených Židů odvlečených po prohrané válce do Babylonu asi 590 před našim letopočtem.
Opera se hrála v Římě letos při příležitosti 150 výročí moderní Itálie za přítomnosti Berlusconiho a starosty Říma.
Už před začátkem opery byl dlouhý potlesk (Italové, jak víte, milují Verdiho a jeho opery většinou znají nazpaměť a slavné árie zpívají ).
Opera proběhla normálně až k uvedenému sboru, jehož první slova v překladu jsou:
„Och, má země, tak krásná a ztracená“…
V hledišti bylo zvláštní napětí, které cítil dirigent i účinkující.
Když skončil sbor otroků, byl obrovský aplaus. Dirigent slyšel výkřiky: 
„Opakovat!“
A rozruch neustával.
V Itálii není zvykem opakovat části v průběhu opery, ale nakonec, když se rozruch utišil, obrátil se dirigent na Berlusconiho a řekl:
„Jsem Ital. Cestuji po celém světě a teď se stydím za to, co se děje v mé zemi a proto (k obecenstvu) přijímám Vaši prosbu k opakování! 
Nejen pro vlastenecký obsah, ale při dirigování slov „Oh má krásná ztracená země“ myslím na to, že když budeme takto pokračovat v přijímání islámu, zničíme kulturu, která tvoří historický základ Itálie.
V tom případě bude naše země opravdu ztracena“.
Potom řekl: 
„Já, Muti, jsem mlčel po léta. Nyní bych chtěl dát této písni skutečný význam. Jsme doma, v Římě, v divadle se skvělým sborem a nádherným doprovodným orchestrem. Navrhuji Vám, abyste se připojili, a budeme zpívat všichni spolu“. 
Potom zahájil opakování písně sboru, obrátil se k publiku a dirigoval jejich zpěv. 
Lidé byli vidět jen tmavě, protože osvětlené bylo jen jeviště, ale jak publikum, tak všichni na jevišti, zpívali ve stoje. Když sbor skončil, bylo vidět, jak si ženy, zpívající ve sboru, utíraly slzy.
Také je nám, v české kotlině, třeba takového Nabucca !!!!!!!  Podívejte se na video!!! 

Věc se má skutečně tak, jaká je. Ono zatím není nic vidět, ale skutečně již začala kolonizace Evropy, počátek konce civilizace, a to zcela nenávratně, .
Proč jdou převážně jen do Anglie a Německa?
Z jednoduchého důvodu: Jsou ekonomicky na nejvyšší úrovni. Zejména na Německu je „závislý“ zbytek Evropy .. Jak se jim podaří Německo, potažmo i Anglii, ekonomicky oslabit, zruinovat, zbytek evropských států bude padat jak domino.
To je čistě jen má teorie. Myslím si ale, že nejsem dalek od pravdy. To, co se děje, jak „politici“ ve „slavné“ EU nic nedělají a jen přihlížejí,
jak nás pomalu zahlcují, to svědčí o známém faktu, že toto vše „někdo řídí“ … a politici EU jim jdou na ruku, nebo hrabou jen pro sebe – až vše toto skončí – a bude na celém světě „požadovaná“ jedna třetina obyvatel z dnešního stavu – tak tato „elita EU“ asi bude mít právo někde, na nějakém místečku, v „pokoji“ se dočkat svého „konce“ …
Tento stav není normální, je to skutečně začátek konce civilizace … Kdo na tomto má zájem – tzv. „elita vyvolených“ – oni potřebují co nejméně
lidí, aby je mohli ovládat, řídit – pro své blaho. Předpokládal jsem, že se tohoto stavu, a blížícího se konce nedožiji, ale pravděpodobně to zasáhne již i nás, naši generaci.
Chudáci naše děti, a jejich děti .. Myslím si, že většina lidstva si vůbec neuvědomuje, v jakém srabu se nacházíme.
Média jsou „samozřejmě“ pohůnci těch „vyvolených“ .. Chtěl bych se mýlit, ale tak to vidím.
Když neustále slyším, kolik lidí přejde hranice té či té země, nyní dokonce procházejí i tunelem do Anglie – a daří se jim to .. nač jsou tady
„politici“, policie atd.?
Kdybych já přešel načerno hranice, ihned by mě zabásli, vrátili zpět do vlasti … A těmto? Ubytují je v různých táborech, ubytovnách, dají jim jídlo, nad kterými však ohrnují nos a dokonce je po dobrovolnících hází, že chtějí lepší jídlo …
Kdybych já byl prezidentem kteréhokoli státu v Evropě – Itálii, Řecku, Rakousku, Francii ……. nalodil bych je a v tom lepším případě bych je poslal zpátky domů.
Neručil bych však za technický stav lodí, nevím, jestli by vůbec některá doplula zpět k africkým břehům. Jak se znám, na každé lodi by se jistě našla závada. Jiná cesta podle mne není. Když se dovezou do země původu, jinou cestou se totiž ihned vydají zpět ….
Kvóty…..

Jaké kvóty? To je největší debilita, kterou vymysleli. Ale tak to mají zřejmě nařízené. Ono ale kvóty a skutečnost … však to dobře známe. Ani ve snu totiž nevíme, kolik ve skutečnosti už jich tu je.
„Zajímavé“ je, že v televizi nám ukazují rodiny s malými dětmi, ale ve skutečnosti přichází jen sami mladí, zdraví chlapi ..
Zle, Mařenko, zle – „Braniboři“ zde …
Obdivuji dirigenta, že takto vystoupil. Bohužel, jsou to „jen“ jedinci ..Tak, jako se mluví o nás, obyvatelích ČR, že se nikdy nesemkneme v jeden šik, přenesl bych to na celou „EU“ …….
Nikdy nebyla jednotná, no a už to ani nikdy nedožene, nestihne …….Ptal jsem se jedné osoby ……. – potvrdila mi to, co píši výše, že zde zbyde jen 1/3 z původních obyvatel Země….. Dochází tak k naplňování proroctví….

Podívej, co věděli již ve starověku:
Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých. A demokracie jim to dá.
Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, cizinci budou chtít práva občanů. A demokracie jim to dá.
Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce. A demokracie jim to dá. A až zločinci nakonec demokracii ovládnou, protože zločinci od přírody
tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.
Sókratés

Celý svět potřebuje takového vůdce!
Předseda vlády Kevin Rudd – Austrálie

 Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli ve středu vyzváni, aby opustili Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky. Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením, že podporoval špionážní agentury ve sledování národních menšin.  

 Cituji: „Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa z toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou.

Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.“ Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky,japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk! Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury. Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.  Tohle je naše země, na&scaro n;e půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody – právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“ Možná, že pokud mezi sebou tohle rozšíříme, najdeme i my, v České republice, odvahu začít mluvit a vyslovit tu samou pravdu. 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.