Šest Izraelců je obviněno z provozování sexuální turistiky, která zneužívala mladé dívky.

Kolumbijská policie zatkla šest Izraelců, kteří byli obvinění z provozování sexuálních turistických operací, při kterých zneužívali nezletilé dívky, sdělil státní zástupce.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Po dvouletém vyšetřování generální prokurátor Nestor Humberto Martinez nedávno oznámil novinářům, že agenti rozbili síť „izraelské mafie, která v Kolumbii vykořisťovala a zneužívala dívky, dospívající a ženy jako sexuální otrokyně.“

Při razii byli také zatčeni dva Kolumbijci, řekl Martinez. Byly vydány zatýkací rozkazy pro osm dalších Izraelců, kteří byli podezříváni z účasti na tomto pedofilním zločinném spolčení.

„Mafie“ prodávala tzv. “cestovní balíčky” pro Izraelce, kteří měli za cíl jedno z několika kolumbijských měst, které však byly ve skutečnosti jen frontou na sexuální služby s nezletilými.

Mezi zatčenými byl izraelský vůdce gangu, Mor Zohar, a kolumbijský policejní důstojník, který pomáhal chránit tento gang.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Jak uvádí psané vyjádření, všichni izraelští občané mají Červená Oznámení Interpolu, což je procedura předcházející mezinárodnímu zatykači.

Úředníci zadrželi podezřelým majetek v hodnotě 45 milionů dolarů, včetně nemovitostí používaných pro činnost tohoto pedofilního gangu obchodníků s dětmi, dívkami i dospělými ženami.

Síť údajně vedl izraelský občan Benyamin Mush, který cestoval z a do Kolumbie a zemí Střední Ameriky.

Podle svědectví získaných od obětí mladiství obdrželi od 65 do 126 dolarů a byli nuceni přináležet do zakódované skupiny na komunikační aplikaci WhatsApp, pojmenované stejně jako židovské svátky: Purim.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Oběti byly nuceny navštěvovat party na jachtách s izraelskými turisty, kde se podával alkohol a drogy.

Jeden z Izraelců je také zadržován v souvislosti se zabitím jiného izraelského státního příslušníka v Kolumbii v roce 2016, což bylo považováno za nařízenou popravu jako výsledek jejich finančního sporu.

Podle izraelských zpráv z médií zřídil tento gang hotely a ubytovny v Kolumbii, aby jim poskytly operační krytí, za kterým mohl gang fungovat. Poté lovili dívky a chlapce s neklidným osobním životem nebo z problematických domácích vztahů nebo co měli finanční potíže, a ty potom donutili k nelegální práci.

Jeden z podezřelých vůdců Assi Ben-Mosh vytvořil celý hotelový resort, který byl oblíben u izraelských vojáků, kteří opustili armádu a vydali se na cestu kolem světa. On a ostatní podezřelí, jak se předpokládá, využili výtěžek z činnosti gangu, aby si koupili nemovitosti a založili legální, nové, vlastní společnosti.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Policie v červenci v hotelu Benjamin zatkla 18 lidí a obvinila je, že jim pomohly rozběhnout tento pedofilní sexuální gang a donutit dívky z Kolumbie a Venezuely, aby v něm pracovaly pro ně. Předpokládá se, že zrekrutovali více než 200 dívek.

Podezřelí, kteří čelí soudu v severozápadním městě Medellinu, čelí obvinění, která zahrnují únosy a organizování sexuální prostituce nezletilých, úkladné vraždy, obchodování s drogami a praní špinavých peněz.

přeložil Pedro | zdroj: thenational.ae

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.