Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

Konec úžasné kariéry, aneb jak závistiví psychopati ničí lidské životy

…..někteří lidé s nižší inteligencí, závistivci, psychopati, lidé kteří v životě nic nedokázali a nemohou se s tím vyrovnat, děti jejichž rodiče je bili a ponižovali, jedinci se špatným míněním o sobě, asociálové, despoté, podplacení nebo dobře zaplacení lidé v určitých organizacích vzniklých za účelem likvidovat úspěšné weby, které jsou trnem v oku vládnoucím silám, dále lidé nakažení toxoplasmou a mnoho dalších, se snaží vyniknout aspoň na úkor druhých jejich ponižováním…..

09:54

…..protože úchylům ponižujícím druhé roste tímto způsobem ego a vidí, že dotyčnému to vadí a snaží se bránit, začínají si vymýšlet nemožné a lžou a lžou až se jim od huby práší. Nejhorší případ je, když se nějací jiní závistivci přidají k celému vykonstruovanému hnusu a také se začínají strefovat do napadeného. Je to lidský hyenismus, v dnešní společnosti velmi rozšířený.

Když se podíváte na obličej lidí, kteří něco takového dělají, mají znamení v obličeji: většinou je to křivý nos doleva či doprava, křivá ústa, nesouměrné oči, nesouměrné uši, destruktivní vrásky na čele u kořene nosu či u úst a někdy i znaménka. Bylo by dobré, kdybyste se vyhýbali lidem, kteří mají zjizvený obličej. Poznal jsem několik a byli to zákeřní hajzlíci. Jinak se to nedá říci a hřejete si hada na prsou. 

[wp_ad_camp_1]

Prosím uvědomte si následující:

Lidé si neumějí vážit sami sebe a proto si neváží ani druhých!!!!!
Všechno co píší o napadeném jedinci, není o něm, ale píší sami o sobě!!!!
Nastavili sami sobě zrcadlo!!!!!

Takoví chudáčci se nechají třeba naverbovat a slouží nějakému páničkovi, který platí „think tank“

tm

Konec úžasné kariéry, aneb jak závistiví psychopati ničí lidské životy

Pondělí v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Zamyšlení

plačící dívenka
Dnešní článek je na smutné téma, který se dotýká KAŽDÉHO člověka na světě, který v životě něco dokázal a v něčem vynikl.
Opravdu to tak je, že ve chvíli, kdy se nějakým způsobem odlišíte, jste v něčem dobří, úspěšní, přitahujete pozornost a začnete být vidět, zcela automaticky se objeví psychopat (v horším případě je jich vícero, podle toho jak moc jste slavní), který vám začne ničit život.
Podívejte se například na mě. Řekli byste si, že já slavná přece nejsem. Ale i v tom malém co dělám, mě tyto věci potkaly a doprovází od doby, kdy mi bylo cca 16 let.
Zažila jsem snad úplně všechno, co se zažít dá. Pomlouvačné lživé články v bulváru, kdy jsem z autorů nikdy nevytřískala veřejnou omluvu. Špinivé články plné výmyslů z řad bloggerů a dokonce bývalých ctitelů a úchylů, kteří ve chvíli, kdy zjistili, že blondýnka k večeři nebude, otočili o 180 stupňů s tím, že mě zlikvidují.
Musela jsem dokonce ustát situaci, kdy lidé, co mě chtěli zničit, vystalkovali moje rodinné příslušníky, zmanipulovali je a na schůzce se z nich o mně snažili zjistit jakoukoliv špínu z mého dětství nebo minulosti, nebo je poštvat, aby s nimi proti mě spolupracovali. Našla jsem kdysi i svoji adresu zveřejněnou na internetu s výhružkou, že mi přijdou ublížit a k násilí autoři nabádali své čtenáře, aby si pro mě také přišli… Zažila jsem toho opravdu strašně moc, na to jak mi je málo let. A to nejsem slavná.
Mnohokrát mi z řad mých čtenářů, přátel a fanoušků chodila doporučení, abych podala trestní oznámení na takové lidi, abych to řešila. Hodně takových žádostí mi došlo, když o mně vyšel nějaký nejmenovaný seriál na nejmenovaném nevýznamném blogu, který očividně potřeboval nahonit návštěnost, protože ničím jiným lidi zaujmout neuměl. Přiznám se vám na rovinu, že já jsem nečetla ani jediný díl a nečetla jsem ani ty články dřív, když mě pomlouval jeden úchyl s bývalým ctitelem společně. Takže vlastně nevím, co je v nich napsané, vím pouze útržky, když mi někdo z mých čtenářů článek pošle a zeptá se mě na konkrétní věc, která tam je třeba o mně napsaná. Jestli si myslíte, že první co udělám je, že si článek rozkliknu a jdu se hned podívat co se tam píše, jste na velikém omylu. Dotyčnému člověku odepíšu jak to je, uvedu věci na pravou míru, odpovím konkrétně na to, na co se mě ptal a dál to absolutně neřeším…. Proč taky? Co s tím udělám, když vím že to stejně není pravda a jsou to výmysly? Nebudu přece plýtvat svůj čas a energii, ty jsou vzácné a cenné, já si jich umím vážit.
Protože čím víc se člověk v ho*ně rýpe, tím víc smrdí a tím víc agrese se proti němu zase otočí. Naučila jsem se nereagovat, nedělat reakční videa, nečíst takové věci, nepídit se kdo mě kde pomlouvá, protože stačí aby takové věci člověk dělal chvilku a zblázní se z toho. Nebo ho to psychicky zlikviduje… A pak mu to zlikviduje jeho projekt, na kterém roky dřel. A já dřu deset let, já se jen tak nějakým plivancem složit nenechám. Naučit se dokonalé umění ignorace,to je jediný recept, jak může úspěšný člověk ustát ten strašný tlak a to obrovské zlo, které na něj závistivci posílají. Čím slavnější člověk, tím víc zla na něj lidé posílají a tím více musí umět ignorovat.
Postupem času jsem se naučila i poznat předem situace, kdy k šikanování zákonitě dojde a dokážu tomu zabránit. Třeba že něco nezveřejním, nebo na něco neodpovím, protože předem vím, jaká bude reakce, kdo se toho chytí, co napíše a jaký bude výsledek. Vím to dopředu, ale není to žádná jasnozřivost, jsou to ZKUŠENOSTI. Opět věc, kterou člověk, který je na očích, musí umět: Poučit se z minulosti a z minulých chyb a radši něco někam nedat, když předem ví, co z toho bude… Protože lidi jsou zlí. Strašlivě zlí. A spousta jich dychtivě čeká, kdy padnete na hubu a necháte se zničit jejich hnusem a nikdyneutuchajícím kydem.
Proč se slavní nebrání? Ono to moc nejde. Policie má krátké ručičky, normální trestní oznámení je většinou na nic a na soudy musíte mít peníze. A je to zpravidla strašlivě psychicky i finančně vysilující. Takže když máte rozum, raději tu energii investujete do nějakého krásného a zajímavého obsahu, než jít udat na policii, že o vás někdo něco vymyslel a nahání si na té špíně návštěvnost, parazituje na vaší slávě a poškozuje vaše dobré jméno. I když znáte přesně jméno a identitu dotyčné osoby která vás šikanuje, je těžké jí to reálně dokázat… A noviny? Ty zaměstnávají zpravidla kvalitní skvadru právnických hyen, proti kterým nemáte šanci. Třeba v případě jednoho časopisu jsem u právníka byla, protože říct o mně, že podnikám na živnostenský list své mrtvé mámy, mi přišlo fakt už moc. Ten mi doporučil do toho nerýpat, protože ničeho nedocílím, že mají dobrý tým a můžou si tudíž psát co chtějí.
Je člověk bezmocný? Úplně asi ne, když má peníze, štěstí a trpělivost, může něco vysoudit a někoho usvědčit, ale je to chůze na ostří nože. Buď přejdete na druhou stranu a zvítězíte, nebo sjedete po ostří a zničí vás to. Skončíte. Ale i když nad jednou pijavicí zvítězíte, tak dalších deset jich čeká. Je to nekonečný boj o vlastní důstojnost, který nevyhrajete, dokud se jimi budete zabývat a necháte je, aby vám sáli energii a životní štěstí.
Co vy jako publikum můžete s tímto udělat? Je to jednoduché: Nečíst pomluvy. Nesledovat bahno. Nekupovat bulvár. A když si o někom přečtete nějaký extrémní hnus, raději se ho zeptejte jaká je pravda a až poté suďte. Kdo má čisté svědomí, ten vám pravdu soukromě vždycky řekne. A není možné, aby někdo cizí mohl být expert na soukromý/intimní život někoho, koho v životě ani neviděl, nebo koho vidět dvakrát na nějakém veřejném setkání. A jakože veřejně známí lidé chodí na všelijaká setkání, pravděpodobnost, že se nějaká pijavice bude ohánět argumentem ,,já ji znám, já jsem ji potkala a tak vím jaká je a vím na ni tajné osobní a intimní věci!“, je velmi pravděpodobná.
Ale já vím, že moje rada je absolutně naivní, protože hnus, blátíčko, hovínka, pomluvy a skandály lidi táhnou. Lidé chtějí drama, vzrůšo, dobrodrůžo, protože jejich vlastní život bývá nudný, tak to hledají jinde… Nebuďte takoví. Nebuďte jako masa. Protože potom se dějí i věci, jako je tohle:
Petra, alias petralovelyhair. Velice slavná a známá bloggerka, kterou znám i já mnoho let, což je co říct, protože se nezajímám o témata, na která točí. Přesto jsem bývala občasným divákem a ráda jsem se vracela, pamatuji si mnoho jejích videí, která mi byla příjemná, která mi zvedla náladu a i jsem se třeba něco nového dozvěděla. A protože o žádných lidech nehledám špínu, a kategoricky odmítám ji číst nebo sledovat, vůbec jsem netušila, co řeší. Ovšem, logika věci říká jasně, že každý kdo je úspěšný a známý, má nějakého toho psychopata, stalkera a závistivou mrchu za zády, která mu dělá ze života peklo jak může. Ano… Ale i tak je to rána.
Petra 22. září zveřejnila video, kde otevřeně mluví o věcech, které popisuji výše. Jak vidíte, ty samé principy a děje se stále opakují a vůbec nezáleží na tom jak moc jste známí, úspěšní, nebo jaké téma děláte. V minulosti jsem si říkala, že jak dělám věci co nikdo jiný nedělá a píšu věci co nikdo jiný nepíše, tak vzbuzuji kontroverzi, že je to asi tím. Ale není to pravda. Stačí prostě něco umět. Cokoliv.
Říkáte si, co by koho mohlo rozčilovat na ženě, která bloguje, točí videa o kosmetice a postupně si buduje kosmetickou značku s vlastními produkty? Na tom vás nemůže rozčilovat absolutně nic. Petra nikdy nedělala provokativní obsah, který by kohokoliv urážel, napadal, nebo který by nějak zásadně vybočoval z obecných mravů, z toho co je normální. A přesto se dočkala ,,odměny“ od svého publika v podobě psychopata, co si o ní založil stránky (to mimochodem taky znám), kde si o ní vymýšlí nesmysly a rýpe do jejího podnikání kudy může, různě ji udává a napadá (vítej v klubu Petro).
Bohužel Petře asi nikdo neřekl, neporadil, nebo toho nedocílila, že funguje pouze ignorace. No jo, ale když vás sleduje sto tisíc lidí, to je těžší, než když vás sleduje 5 tisíc. A probírat se komentáři je těžké. Toho zla je zkrátka mnohonásobně víc. A tak není divu, že éterickou jemnou duši, jako je Petra, to zlo začalo válcovat. Postupně jí vzalo radost z tvorby, až ji to dohnalo do tohoto stádia:
Je to konec!?

https://www.youtube.com/watch?v=32-WWEPOXOI
Petra na to šla jinak. Najmula právníka. A jak vidíte, nepomohlo jí to, alespoň prozatím. Ruka spravedlnosti bývá u nás v ČR na tyhle zmetky zatraceně hodně krátká a taky je strašně těžké někomu něco přímo dokázat, zato mnohem horší je dokázat, že není pravda něco, co si o vás někdo vymyslel. Přines důkaz, že neděláš něco, co opravdu neděláš. Žádný důkaz mít nemůžeš, když to neexistuje. Takže šmejdi jsou vlastně krytí.
Upřímně doufám v to, že se Petra vrátí, nebo si to nechá ještě uležet v hlavě. Možná jí podpora publika dodá sílu k pokračování, ale na jak dlouho? Pokud sama říká, že obětovat své psychické a fyzické zdraví kvůli slávě kterou si poctivě od nuly vydřela jí za to nestojí, je to hodně velká rána, strašná tíha toto říct… A pravděpodobnost, že si to rozmyslí, je dost nízká. Přece jenom, je to dospělá žena a ví co chce, má spoustu zkušeností a svůj krok musí mít jistě dobře předem rozmyšlený a uvážený.
Je to v krátké době pro mě hned druhá podobná rána, protože další příjemná a slavná autorka s kanálem Mamalifestyle, také oznámila konec. V nedávné době. Spojuje je jedna věc, obě ve svém oznámení říkají, že nemají žaludek na války a nenávist mezi autory na českém youtube a nechtějí plavat ve stejném rybníčku, ve kterém jsou tito kentauři, co místo atraktivní a kreativní tvorby jenom točí bulvární videa o tom, jak někomu unikly nahé fotky, nebo jaký je někdo kretén, nahání na tom sledovanost, youtube money a je to pro ně dostatečná záplata na jejich neexistující svědomí a neexistující charakter.
Protože normální člověk toto nikdy dělat nebude. Normální člověk, když se mu něco nelíbí, prostě odejde a ignoruje to, psychouš ale reaguje tím, že dotyčného začne šikanovat a pomlouvat, co mu síly stačí.
Nebo znáte Youtuberku FullyRawKristina? – Natočila video o hrozném stalkerovi, nebo spíše velmi psychicky nemocném člověku, který ji děsil přímo u ní doma a byla nucená na něj zavolat policii. Kristina je nádherný člověk a neustále se potýká s hejty a lidmi, kteří říkají, že lže, že to co prezentuje sama nežije. Takže musí neustále obhajovat sebe samu a ještě musí snášet šílence, co u ní doma zvoní a obtěžují její rodinu… https://www.youtube.com/watch?v=aDoOFoJ9i6E
… Prosím neříkejte, že je to ,,daň za slávu“. NIkdo by neměl být trestaný, týraný a šikanovaný za to, že je v něčem dobrý a originální. Chcete snad, aby byli všichni průměrní, uťápnutí a stejní?
Celý článek si můžete přečíst zde a hlavně se podívejte na zajímavé komentáře. Je tam jeden s velmi zajímavým přiznáním. Dotyčné gratuluji, že to pochopila:
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
13 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře