…..pravda je krutá a bolí. Pro někoho může být až příliš bolestivá a vykolejí ze svých zajetých kolejí….

09:54

Níže se nacházejí další data a informace, které Vám mohou zapadnout do Vaší mozaiky, kterou si skládáte. Některé skutečnosti jsou dosti nezáživné. Posuďte sami. Tímto děkuji nicku Jandera za zaslání adresy…..

tm

Konečná hra část II: Antarktická Atlantida & ruiny pravěkých mimozemšťanů – DÍL1

Corey Goode 11 Dec 2016

Corey Goode a David Wilcock

(Část I /: Endgame: Disclosure And the Final Defeat Of The Cabal)

Předmluva od Davida Wilcocka

Pravda exploduje napříč internetem. Miliony se poprvé dozvídají, že planetu vedou/řídí opravdu „negativní elity“ angažující se, mimo jiných ohavných zločinů, i v obchodování s dětmi.

Bezostyšná snaha Cabal úplně tyto informace zničit je dosti překvapivá pro miliony těch, kteří teprve nyní odhalují rozsah celého problému.

Přestože jsou tyto informace extrémně znepokojivé, jsou také pravdivé. Jediná cesta, jak se jako planeta můžeme vyléčit, je postavit se k tomu čelem a vypořádat se s tím, jak individuálně tak kolektivně.

První část KONEČNÉ HRY se rozšířila rychleji než cokoliv, co jsme kdy předtím napsali a získala prvních 100.000 zhlédnutí za méně než 31 hodin, dosáhla 150.000 za 3 dny a překročila 10.000 „líbí se mi“ na Facebooku.

Asi není překvapením, že po zveřejnění tohoto odhalení byla má stránka (David Wilcock) úplně odstraněna z Wikipedie. Ta byla vždy silně ohrožena, ale teď už neexistuje vůbec.

Naším cílem v první části bylo vytvořit jednotný/unifikovaný zdroj informací, který má ukázat, jak rychle padá celá agenda Cabal/NWO/Iluminátů.

Dokonce, i když jste četli a pochopili data v první části, stále jste poznali pouze jeden malý (a velmi negativní) aspekt „Velkého obrazu“.

Celý příběh je mnohem hlubší, než se většina lidí vůbec dokáže představit – a chápe jako epickou sci-fi ságu s velkým překvapením v každém novém díle.

Odhalený vesmír nejsou „falešné/podvržené zprávy“

Pokud jste divákem naší týdenní show na Gaia TV Odhalený vesmír nebo jste sledovali předchozí informační aktualizace od Coreyho Goodea, pak jste s touto novou realitou již obeznámeni.

Coreyho zkušenosti jsou tak vysoce bizarní, že většina lidí považovaných za skeptiky nás nemůže sledovat ani z deseti procent – pokud jestli vůbec.

Nicméně, Coreyho informace jsou prověřeny mnoha a mnoha dalšími zdroji z vysokých úrovní, které ke mně za 20 let prosákli. Pravda je extrémně překvapující a komplexní.

Informace do sebe také krásně zapadají s materiálem ze série Zákona jednoty, který jsem vědecky potvrdil ve třech různých publikovaných knihách s více než 2200 referencemi/spojitostmi.

Cabal nyní přistoupila k neuvěřitelně bezostyšnému kroku a dala na černou listinu 200 velmi populárních stránek, a to včetně Gaia, našeho hlavního portálu pro televizní epizody s odhalením.

Používají Google, Facebook, Apple, Snapchat a jiná aktiva, aby vám zabránili vůbec najít tyto stránky – dokonce i když vaši přátelé chtějí, abyste je viděli.

YouTube začal agresivně sundávat každého člověka, který o tomto skandálu vyvěsil video, včetně všech tří zmíněných v první části — David Seaman, “Reality Calls” a Alex Jones video.

Toto je práce fašistických diktátorů třetího světa – sotva to, co bychom očekávali v demokracii. Pokud to opravdu všechno bylo jen velké nedorozumění, tak proč jsou tak agresivní?

Proč zablokovaná Gaia?

Proč by se Gaia měla dostat na „užší seznam“ 200 stránek zakázaných Cabal, pokud by Odhalený vesmír byl jen velký vtip?

Jak to, že jsme skončili tak, že ohrožujeme mediální elitu natolik, že doslova nechtějí, abyste měli jakoukoliv šanci to najít – i když vám vaši přátelé poslali odkaz na Facebook nebo Gmail?

Od světa, v rámci kterého pracujeme, je odpověď jednoduchá. Obchodování s dětmi a „duchovní vaření“ na nejvyšších politických úrovních je pouhý počátek.

Veškeré téma UFO, starodávných civilizací, pokročilých technologií a mimozemšťanů bylo striktně kontrolováno touto velmi negativní Cabal.

Mnoho z těchto utajovaných informaci je neuvěřitelně pozitivních a povznášejících – včetně myšlenky bezprostřední, hromadné evoluce lidstva, kterou mnozí nazývají vzestupem.

Cabal je onen pověstný drak strážící obrovskou hromadu zlata a poklad a nádhernou panenskou bytost.

Pokud by nás tato skupina neomezovala v přístupu k informacím, žili bychom právě teď v nesmírně zajímavém světě – s mnohem větší technologií.

Říká Corey pravdu?

Prací s Coreym v průměru jednou za šest týdnů během posledních dvou let, jsem viděl dostatečné důkazy o tom, že říká pravdu – jak to viděl a zažil.

Přestáli jsme výhrůžky smrtí, zrady, finanční strádání a neuvěřitelně toxické týrání. Tato cesta pro něj vůbec nebyla srandovní nebo snadná, ani pro mne.

Je to duchovní válka, ne jen fyzická. Cabal se motá kolem s velmi reálnými silami, které jsou extrémně negativní a mohou ovlivnit ty okolo nás.

Je příliš jednoduché udělat chyby a „autorizovat/povolit“ tak, aby vám přišli do cesty útoky od těchto samých sil.

Ty přichází hlavně skrze interference/vzájemné působení s ostatními. To bylo extrémně obtížné a vyčerpávající, ale to vše se pojímá jako docela všední věc v světském/pozemském slova smyslu.

Pokud jde o Coreyho, tak měl dost příšerné fyzické zážitky, které by většina z nás považovala za paranormální, a to včetně únosů různými lidskými nebo ET skupinami.

Jediný způsob, jak můžeme ochránit sami sebe, je pokusit se mít tak pozitivní a láskyplný přístup, jak jen je to možné. Nic jiného není dostačující. Je to disciplína/sebekázeň moment za momentem.

Všech pět různých druhů skupin požaduje asistenci

Máme také pět hlavních druhů skupin, které nás nyní zásobují informacemi a požadují naši asistenci/podporu. Během tohoto updatu se toho o každé z nich dozvíme více.

Každá z těchto skupin bojuje tak tvrdě, jak jen může, na přeměně naší planety a utrpěla při tom strašné ztráty:

1) Pozemská aliance. Toto je skupina, jejímž jménem mluvil Dr. Pieczenik v první části. Je složena ze statečných bojovníků ve všech 15-ti zpravodajských služeb USA a mnoha mezinárodních frakcích.

2) MIC SSP (military-industrial complex secret space / program vojensko-průmyslový komplex tajného kosmického programu). Toto je sestava frakcí, které až do nedávna věřily, že byly „jedinými hráči na place“. Mají být odhaleny veřejnosti.

3) SSP aliance. Toto je odtržená skupina uvnitř tajných kosmických programů (SSP), která je mnohem pokročilejší, než verze MIC. SSP je kontrolována Cabal, ale SSP aliance určitě ne.

4) Aliance z vnitřní země. Je zde několik různých lidských mimozemských civilizací, které žijí v obrovských kavernách pod zemským povrchem. Každý typ rasy, který vidíme na zemi, se objevuje i v těchto skupinách.

5) Aliance bytostí sfér. Toto je skupina velmi pokročilých mimozemšťanů, kteří byli nazýváni „Strážci“ a spravují/řídí spirituální a fyzické záležitosti celých slunečních systémů.

Není snadné, když nám stále přicházejí žádosti od všech pěti skupiny, přičemž zprávy jsou vždy o tom, že odhalit každý nový kousek informace je extrémně naléhavé.

Stále se potýkáme s překážkami a výzvami, když se snažíme směřovat a naplnit tato očekávání.

Navzdory opakujícím se propadům v úrovních produktivity nás obou, vycházela nová epizoda Odhaleného vesmíru nepřetržitě každý týden.

Jsme nyní pod přímým útokem Cabal, jak se pokoušejí vymazat naši existence pomocí totální černé listiny na internetu.

Gaia má ke sledování několik týdenních show a další na cestě, stejně jako přes 7000 unikátních kousků o inspirujících a pravdu říkajících médiích.

Rychlost a funkčnost stránek Gaia se značně zlepšila, a pokud jste kdy uvažovali o registraci za deset dolarů měsíčně, tak teď vás potřebujeme. Díky!

Přes AirPlay, laciný Roku box, Google Play, Playstation nebo Xbox to můžete sledovat na vaší velké TV obrazovce svěže, čistě a téměř bez jakéhokoliv zpoždění.

Finální záchranný plán Cabal

Co nyní slyšíme od různých informátorů je, že Cabal je na pokraji totální porážky – poprvé v celé globální historii.

Aliance získala čím dál víc na síle, jak k ní přebíhá více a více lidí.

Cabal ví, že jí došel čas a právě teď z velké části dokončila vyjednávání, jak se vzdá.

Současně má Cabal špínu na pozemskou alianci, o které nechtějí, aby vyšla na veřejnost. Z tohoto důvodů se to obrátilo více méně v příměří, kdy se dozvíme část, ale nikoliv plnou pravdu.

To je to, co jsme nazývali částečným odhalením. Jsme proti tomu, aby se toto stalo, a budeme pokračovat v boji za plné odhalení, které bude pro všechny mnohem lepší.

Stovky tisíc, ne-li miliony, lidí jsou si vědomi toho, co jsme odhalili a nikdo z toho nezešílel. Výmluva, že „nemůžete unést pravdu“ je nesmysl.

SSP aliance, Aliance vnitřní země a Aliance bytostí sfér také tlačí na plné odhalení, které nazývají „optimální časovou realitou“ pro naši budoucnost.

Jak se rýsuje, že bude vypadat částečné odhalení?

Plán částečného odhalení zahrnuje připuštění nějakých špatných skutků, vystoupení a potrestání lidí střední úrovně a prospěšný globální finanční restart.

Kosmické aspekty plánu se zdají zahrnovat tři klíčová odhalení, možná v odlišném stupni:

1) Formální veřejné odhalení MIC SSP. Mají dvě velké schované orbitální platformy, létající černá trojúhelníková plavidla a schopnost cestovat po naší sluneční soustavě.

2) Představení starodávných vysoce technologicky vyspělých ruin v Antarktidě, které byly nově vykopány. To dokáže, že „Atlantida“ byla velmi reálná a mnohem pokročilejší, než bychom mysleli.

3) Odhalení extrémně dávných ruin – starých přes 1,8 miliardy let – na zemi a v našem solárním systému, které jsou často vyrobeny z krystalických průhledných hliníkových slitin.

Ačkoliv to zní pěkně a byl by to velký skok vpřed, stále je to pouze „částečné odhalení“, které zanechá v našich vědomostech doširoka zející díry.

Jiný potenciální plán, který je v kategorii „dobrovolný“ zahrnuje možné odhalení jedné skupiny mimozemšťanů, známé jako „vysocí bílí“. Toto je skupina, se kterou se Charles Hall a další setkali.

Cabal by se mohla pokusit představit nám tuto skupinu, vysvětlit, že byli okolo po velmi dlouhou dobu a doufat, že nás mohou přimět následovat mystické nové náboženství nabídnuté těmito bytostmi.

To by rozhodně nebylo v nejlepším zájmu lidstva.

Rychle se stupňující pád vysoce postavených elitních kruhů obchodujících s lidmi vynáší tyto záležitosti okamžitě na přední místo. Cabal došel čas – a oni to vědí.

Po mnoho let plánovali částečné odhalení, aby rozptýlili a inspirovali veřejnost v případě, že vyjde ve známost úplná podstata jejich zločinů.

Všechny detaily byly předloženy

Mnoho z historických a vědeckých výzkumů podporujících tato data, stejně jako verzi plného odhalení, bylo popsáno v mé nové knize The Ascension Mysteries ve snaze pomoci aliančním skupinám.

Scénář částečného odhalení nemůže obsahovat jakýkoliv aktivní mimozemský život operující dnes okolo nás.

Linií skupin MIC SSP bude to, že až na pradávné návštěvníky nebo možná příležitostné „Šediváky/Gray“ nebo „Vysoké bílé“, jsme sami.

První dvě epizody nedávno opět spuštěné TV show Akta X byly skutečným projektem pro „částečné odhalení“ MIC SSP a celého jeho systému víry.

MIC SSP nemají technologii pro cestování mimo naši sluneční soustavu, takže nás stále budou držet v krabici – jen v lehce větší verzi.

SSP má mnohem lepší technologii, která by mohla uzdravit naši planetu. Cabal by mohla stále tajně provádět jejich depopulační agendu, kdyby se částečné odhalení odvíjelo po období od 50-ti do 100 let.

Cabal doufá, že se přeznačkuje na „dobré hochy“, jak se scénář částečného odhalení spustí. Je to jejich poslední a jediná šance na záchranu jejich agendy.

Bez žádného dalšího povyku, předám mikrofon Coreymu, který bude odsud pokračovat v našem příběhu s mým spoluautorským vstupem. Stojí to za váš čas dozvědět se o tom, co se děje.

—————————————————————————————————————–

Tajný kosmický program (Corey Goode a David Wilcock)

Touto dobou jste si patrně vědomi toho, že já, Corey Goode, jsem veteránem dvacetiletého tajného kosmického programu (SSP), který má výrazně lepší technologie než cokoliv, co vidíme v otevřeném světě.

David Wilcock už téměř 20 let shromažďoval svědectví od různých informátorů, když jsem mu v říjnu 2014 začal odhalovat vše, co vím.

Mohl tak potvrdit mé svědectví tím, že slyšel mnoho stejných věcí od ostatních vysoce postavených informátorů z úrovní vysoce utajených kosmických programů a vyšších.

Většina ze svědectví informátorů byla kompletně mimo veřejné záznamy a neobjevovala se kdekoliv online, ani v jakékoliv domnělé fikci na veřejných doménách.

Bylo zde tak mnoho korelačních bodů, že jsme je přestali počítat někde po 60-ti různých, vysoce specifických příkladech.

Obdobně mě Davidova znalost hyper-utajených informací přesvědčila, že byl ve spojení s lidmi, které měli zkušenosti s tím samým světem jako já.

Získal tyto kontakty tím, že byl veřejně velmi známým vzdělancem ohledně UFO a alternativní vědy, který prokazoval po mnoho let, že je možno mu svěřit důvěrnosti/tajnosti.

Je těžké si to představit

Použitá úroveň utajení je tak vysoká, že je pro většinu lidí těžké si byť jen začít představovat svět SSP.

Zkušenosti z vnitřku skutečné základny SSP na Zemi nebo kdekoliv v naší sluneční soustavě by se jevily velmi podobné scénám z filmů „Muži v černém“ nebo „Strážci galaxie“.

Neustále narůstající počet zdánlivě smyšlených/fiktivních filmů, televizních show a video her nás připravuje na případné odhalení.

Některé skupiny na Zemi si byly vědomy toho, že nejsme sami a zůstávaly v aktivním kontaktu s mimozemšťany po tisíce let.

Když Němci ve 30-tých letech 20. století vyvinuli za asistence mimozemšťanů technologii létajících talířů, zapojilo se do toho mnohem více lidí.

Od té doby se téměř úplně bez jakéhokoliv povědomí veřejnosti vyvinula nesmírně propojená „odtržená civilizace“.

William Tompkins nazávisle potvrzuje

Když William Tompkins napsal knihu Selected By Extraterrestrials (Vyvolený mimozemšťany), neměl žádné povědomí o mě nebo mém svědectví.

Naše (pozn. překl. Coreyho a Davida) svědectví bylo výhradně v podobě článků na internetu a Tompkins je 94-letý veterán, který není na internet připojený.

Během II. sv. války vyslýchal/sbíral hlášení 29 různých špionů z USA umístěných tou dobou v německém tajném kosmickém programu.

Mezi tím, co oba říkáme, je mnoho udivujících korelačních bodů – opět daleko přesahujících pravděpodobnost jakékoliv náhody.

Rozhovory s Tompkinsem pro Gaia TV byly natočeny ještě předtím, než věděl cokoliv o mém svědectví, nicméně se to vše krásně skládá dohromady.

V několika epizodách porovnáváme tyto vědomosti/znalosti a výsledky jsou velmi překvapivé.

Opětovně probuzený kontakt

V podstatě jsem byl „mimo smyčku“ SSP od konce 80. let 20. století s výjimkou několika setkání s nimi v 90. letech a po roce 2000, kdy se ve všech případech jednalo o krátké mise.

K mému velkému překvapení jsem byl přiveden zpět do tohoto světa přibližně čtyři měsíce poté, co jsme si Davidem začali porovnávat poznámky.

Vzali mě na základu na Měsíci nazývanou Lunární operační velitelství (Lunar Operations Command) neboli LOC, se kterou jsem byl již dobře obeznámen.

V tomto bodě dal David dohromady převážnou část mých svědectví a důkladně o této celé historii informoval vyšší vedení v Gaia.

Překvapilo mne, když jsem zjistil, že Aliance zformovaná uvnitř SSP, se chce podělit o své pozoruhodné technologie s běžnou populací na Zemi.

Aliance částečně povstala z frakce SSP, ve které jsem pracoval, známé jako Solar Warden.

Existuje celkem pět různých frakcí SSP a Solar Warden je vytvořena z členů všech pěti frakcí.

Kódové jméno „Solar Warden“ bylo objeveno i hackerem Gary McKinnon a nezávisle ověřeno i Williamem Tompkinsem.

Velvyslanec aliance bytostí sfér

SSP je už součástí rozmanité komunity čítající přes 900 různých člověku podobných civilizací, se kterými udržují pravidelné, pokračující obchodní styky, stejně jako méně častý kontakt s mnoha dalšími.

Pro alianci SSP jsem se stal prostředníkem pro komunikaci se skupinou vysoce vlivných/mocných pozitivních mimozemšťanů, kteří do té doby zůstávali záhadou.

Tyto bytosti přiletěli ve stovkách gigantických sfér/koulí parkujících po celé sluneční soustavě. Sféry sem začaly přilétat koncem 90. let a zůstávaly od té doby kryté.

David měl o sférách povědomí od doby, co poprvé přiletěly, protože byly často vidět na SOHO satelitu vlastněným NASA a o kterých se referovalo jako o „slunečních křižnících“.

Žádná jiná mimozemská skupina nedisponovala čímkoliv, co by se blížilo tak velké velikosti, takže to přirozeně bylo dost značným zdrojem zájmu.

Klíčem byl Gonzales

„Muži uvnitř“, který skončil tím, že mě opět přivedl do tohoto světa, byl z bezpečnostních důvodů dán pseudonym plukovník Gonzales.

Když byl v SSP, zažil osobní kontakt s bytostmi sfér v té samé době, co jsem já zažíval ty samé kontakty, zatímco jsem žil tady v Americe.

Gonzales o těchto svých setkáních po nějakou dobu vyšší velitelské posty neinformoval. Ani já jsem nikomu neříkal o tom, co jsem zažíval.

Na konci února 2015 si bytosti sfér skrze Gonzalese vyžádaly jmenovitě mne. Nevěděl, kdo jsem byl a jeho nadřízení na to museli přijít a vyhledat mne.

Až do chvíle, kdy si mne bytosti sfér jmenovitě vyžádaly, naprosto odmítaly s aliancí SSP spolupracovat – přestože aliance cítila, že se pokoušejí něco pozitivního pro lidstvo udělat.

Negativní mimozemšťané budou vyhledávat nejbohatší a mocné elity na zemi, aby prosazovaly jejich tyranské, diktátorské a na službě sobě založené poselství.

Pozitivní mimozemšťané vyhledávají kontakt s těmi, kteří mohou pomoci sdílet jejich poselství lásky a služby ostatním.


Hozen doprostřed

V podstatě jsem byl hozen doprostřed debaty mezi aliancí SSP a bytostmi sfér.

Navíc, bytosti sfér chtěly, aby sloužil jako jejich velvyslanec, sdílel/předával jejich pohled nejen alianci SSP, ale i běžné veřejnosti na zemi.

Jsou zde, aby pomohly vést nás skrze impozantní evoluční událost lidstva, kterou mnozí nazývají vzestup.

Bylo mi řečeno, že to bude zahrnovat masivní vypuštění energie ze Slunce, která spustí další vývoj/pokrok v naší DNA a vědomí.

Ve Wilcockově nové knize The Ascension Mysteries jsou odkazy na pradávná proroctví o takové události v mnoha různých kulturách.

Gigantické sféry jsou forma žijící/živé technologie, která se používá k co největšímu uhlazení tohoto přechodu, jak je to jen možné.

Bez pomoci sfér by takový přechod byl pravděpodobně katastrofický a převážně nevypočitatelný.

Blue Avians

Hlavní mimozemskou skupinou, se kterou jsem se setkal, byli Blue Avians – humanoidní rasa s velkýma očima a modrým, jakoby ptačím, peřím na tělech.

Od té doby jsme zjistili, že je to ta samá skupina, která se vyskytovala u Egypťanů, skrze ptače vypadající humanoidní „bohy“ jako Ra a možná také Thoth.

Jak se píše v sérii Zákona jednoty, bylo jejich původně pozitivní učení značně zkresleno/pokřiveno do negativity.

Jak jsme ukazovali v Odhaleném vesmíru, William Henry nalezl starodávná vyobrazení Blue Avianů v egyptské a dalších kulturách.

Humanoidi s ptačí hlavou jsou k vidění na babylonských a jihoamerických rytinách, stejně jako egyptských.

Jisté pasáže v bibli popisují, že archanděl Gabriel měl ptáku podobné vzezření.

Domorodé americké kultury také hlásí kontakt s „ptačími kmeny“ a Japonci měli „Tengu, ptačího muže z hor“.

Blue Avians jsou jednou z pěti záhadných, vysoce pokročilých mimozemských ras, které jsou spojeny s gigantickými sférami.

Série Zákona jednoty

Navíc, Blue Avians nyní absolutně potvrdili, že jsou zodpovědní za vytvoření série Zákona jednoty z let 1984-1984.

To byla série 106-ti sezení otázek a odpovědí mezi Ph. D. fyzikem a ufologem a mimozemskou inteligencí komunikující telepaticky skrze Carlu Rueckert.

David usilovně studoval materiál Zákona jednoty od roku 1996 a už napsal dvě nejprodávanější knihy na žebříčku New Your Times o jeho komplexní vědě, a to ještě předtím, než jsme vůbec začali mluvit.

V souvislosti s tím, co bylo řečeno, nás hlavní Blue Avian, se kterým jsem ve spojení, Raw-Tear-Eir, varoval ohledně citování Zákona jednoty, jako by to bylo náboženství.

Řekl, že mnoho lidí z něj začíná „citovat kapitoly a verše“ a používat to jako systém víry, se kterým všechny nové informace musí splynout nebo být zpochybňovány a případně odmítnuty.

Ujasnili, že v materiálu Zákona jednoty jsou jistá zkreslení, která vycházejí od lidí z L/L Research, kteří jej předali/představili.

Pokud si z toho uděláme skalní systém víry, může to vytvořit osobní náboženství, které může poškodit emoční a spirituální vývoj/evoluci jedince.

V konečném důsledku musíme všichni používat/procvičovat svou vlastní soudnost a vybrat si pro sebe, co je pravda, bez jakéhokoliv uctívání nějakého konkrétního dokumentu nebo zdroje.

Telepatické kontakty

Je také důležité poznamenat, že David měl telepatický kontakt s těmi samými bytostmi, například prostřednictvím analýzy nočních snů, už od 10. listopadu 1996.

Kvůli vesmírnému/kosmickému zákonu svobodné vůle David dosud osobně nezakusil takový typ kontaktu, jaký se děje nyní mně.

Dostal podrobný plán s etapami, kterými má projít a které by mohly vést k těmto kontaktům, a psaní jeho nové knihy Probouzení ve snu (Awakening in the Dream) se jeví být klíčovou částí tohoto procesu.

Už od doby, co jsem byl součástí SSP v 80. letech, to mou svobodnou vůli se k tomu později v životě vrátit nenarušilo.

Toto téměř obsesivní/chorobné zaměřování se na zachovávání svobodné vůle je pravidelným prvkem každého sezení v sérii Zákona jednoty.

Spletitý a mnohostranný

Tento příběh je spletitý a mnohostranný a tak daleko za čímkoliv, co by mě kdy napadlo se pokusit vymyslet.

Udělat to by pro mě také nebyl přínosný krok.

Byl bych měl značně vyšší příjem, pokud bych byl schopen se vrátit do oblasti IT namísto pokračování v boji za úplné odhalení/zveřejnění, jak to dělám nyní.

Během této práce velvyslance jsem se setkal tváří v tvář s nejvyššími úrovněmi obou, jak pozitivních, tak negativních stran této bitvy.

Některé z těchto zkušeností byly tak hluboce nepříjemné, že se mohu pouze smát, když lidé říkají, že by si přáli, aby mohli být v mé kůži.

Úplná linie příběhu byla vykreslena v Odhaleném vesmíru, naší show na Gaia a také v těchto aktualizacích na spherebeingalliance.com a na Davidových webových stránkách, divinecosmos.com

Různé postavy v příběhu

Také jsem se setkal s aliancí lidsky vypadajících bytostí žijících v obrovských, obyvatelných kavernách uvnitř země. Můj hlavní kontakt zde je kněžka jménem Ka Aree.

Jak jsem popsal v předchozích aktualizacích, byl jsem nedávno představen velvyslanci z planety v blízkém hvězdném systému, která před nedávnem svrhla jejich vlastní, negativními mimozemšťany řízenou, krutovládu/tyranii.

Jmenuje se velvyslanec Micca. Ti teď pracují převážně skrze spojení/kontakty ve snu, aby nám pomohli se vzdělat/poučit v tom, jak dosáhnout naší vlastní svobody od těchto zlovolných bytostí.

Plukovník Gonzales byl můj původní kontakt v alianci SSP a v tuto chvíli pokračuje v předávání informací, jak uvidíte níže.

Původně se představoval jako podplukovník letectva. To bylo jeho krytí a nedávno se zjistilo, že byl ve skutečnosti podplukovníkem námořnictva.

Nakonec jsme se vzájemně ovlivňovali s více pozemským tajným kosmickým programem, který běží pod vojensko-industriálním komplexem (MIC).

MIC SSP nemá povědomí o větším vesmírném programu, kterého jsem byl já součástí, jak budeme probírat dále.

Takže teď, bez žádných dalších průtahů, navážeme tam, kde jsme v předchozí aktualizaci na spherebeingalliance.com a v předchozích epizodách Odhaleného vesmíru skončili.

Návštěva z MIC SSP

Znovu jsem se ve středu 26. října v časných ranních hodinách probudil a zjistil, že kráčím po parkovací ploše za mým domem.

Tento druh náměsíčné technologie (chůze ve spánku) je obvyklým jízdným pro skupinu vesmírného programu vojensko-industriálního komplexu (MIC), který mne v nedávné minulosti kontaktoval.

Okamžitě jsem si všimnul toho samého bezkřídlého plavidla MIC vypadajícího jako stealth, kam mne vzali naposled. Parkovalo na tom samém místě, jako když mě sebrali posledně.

Stejní dva letci mě pozdravili a zeptali se mne, jestli jsem fyzicky schopen vyjít po schodech nahoru.

Protože jsem posledně, co mě kontaktovali, téměř upadl poté, co se mi podlomilo koleno, zdáli se být přehnaně obezřetní.

Vyšel jsem po schodech, vstoupil do plavidla a byl přiveden do známé místnosti, kde jsem byl chemicky vyslýchán již předtím.

To ve mně přirozeně vyvolalo extrémní úzkost, protože původní výslechy, kterými jsem prošel, nebyly, mírně řečeno, příjemné.

Požádali mne, abych se posadil na to samé sedadlo a připoutali mne. Opět jsem byl bezmocný, spoután na té samé židli, kde jsem v minulosti velmi trpěl.

Brzy jsem uslyšel plavidlo startovat a poměrně rychle jsme se odlepili.Návštěva od „Sigmunda“

O několik minut později vešel do místnosti starší voják, který zde velel,. Protože měl bílé vlasy a bílou kozí bradku, rozhodli jsme se ho pojmenovat Sigmund jako hold Freudovi.

Sigmund prohlásil, že ho informace, které obdržel z našeho posledního setkání, trochu vyvedly z míry.

Kromě „vylepšeného výslechu“ pomocí chemikálií a technologií mi předtím odebral krev, vlasy a kožní vzorky a otestoval je na stopové prvky s využitím velmi pokročilých metod.

Laboratorní výsledky ještě jednou potvrdili, že jsem byl v přibližných místech mimo planetu, jak jsem tvrdil.

Lidé z vesmírného programu MIC neměli žádné zprávy/zpravodajské informace, které by nasvědčovali tomu, že jsem kdy skutečně tato místa navštívil. Nikdy jsem nebyl součástí jejich programu.

Z toho samého důvodu Sigmund zjevně nemohl věřit tomu, co viděl. Mé testy prokázaly nade vší pochybnost, že toho v tajném kosmickém programu bylo mnohem více, než on sám věděl.

Jako vysoce postavenému nadřízenému důstojníkovi to přirozeně přivodilo značný šok. Byl veden k tomu, aby věřil, že má přístup ke všem náležitým oddělením utajovaného světa.

MIC nejsou jedinou hrou ve městě

Lidé z vesmírného programu MIC byli učeni, že jejich program je ten jediný, který existuje. Věří, že jsou vrcholem úrody, nejlepší z nejlepších, alfou a omegou všeho.

Jelikož je na stole plán na odhalení jejich existence, prozradíme toho o nich nyní co nejvíc je možné – abyste mohli získat představu o tom, co dělají a nevědí.

Jsou si vědomi existence luciferiánských skupin Cabal, které praktikují velmi pokročilou černou magii v globálním měřítku.

To zahrnuje existenci pevně daných postupů /protokolů na provádění určitých/specifických obřadů v určitých časech. Také to zahrnuje „schovávání všem na očích“ a sdělování nám, co dělají, symbolickou formou/ve formě symboliky.

Události jako ceny Grammy, show v poločase Super Bowl, zahajovací a závěrečný ceremoniál olympijských her jsou používány k šíření okultních vyobrazení/představ k milionům lidí.

To zase „opravňuje“ negativní síly, se kterými spolupracují, vymoci si větší kontrolu nad zemí a zvýšit svoji světskou/pozemskou moc – tak dlouho, dokud se nerozvine širokosáhlý odpor/vzdor.

Dělají to skrze osívání našeho spolutvůrčího vědomí jejich agendou/plánem. Naše společné/kolektivní zaměření je kořenem moci/síly jejich magie.

Lidé z MIC často věří, že jsou doslova zapojeni v biblické válce proti dávnému zlu, které převzalo kontrolu nad velkou částí Země.

Pokročilé technologie (z našeho pozemského pohledu)

MIC SSP má nejméně dvě velké vesmírné stanice na orbitě Země a také počet satelitů s posádkou.

Mají zhruba kulový tvar a jsou to velké vesmírné stanice s dostatečným vybavením pro mnoho lidí k práci v různých laboratořích a tak dále.

Ví se také, že mají plovoucí letadlové lodě, které vypadají úplně stejně jako ty, co jsme viděli v Avengers a Captain America: Návrat prvního avengera (Captain America: The Winter Soldier).

Mají černá trojúhelníková plavidla, která mohou cestovat po naší sluneční soustavě a také jiné typy, co vypadají jako stealth.

Tato technologie jim dodává pocit, že kdyby se cokoliv dálo v naší sluneční soustavě, viděli by to.

Když vidí plavidla jiných programů nebo některé z řady mimozemských ras, je jim jednoduše řečeno, tato plavidla jsou naše.

Je jim řečeno, že o tomto konkrétním programu nepotřebují nic vědět a aby s nikým nemluvili o tom, co viděli.

Je to velmi rozčleněno

Cabal je velmi, velmi inteligentní skupina. MIC SSP od samého počátku budovali s tím, aby jej v jednu chvíli odhalili/zveřejnili, jako krycí manévr pro ukrytí hlubších úrovní SSP.

Pokud by někdo z řad MIC SSP provedl nežádoucí technologické nebo informační průlomy, byly by v tichosti vyrvány – stejně jako se tomu děje zde v naší vlastní úrovni utajování.

Proto nikdo v MIC SSP úspěšně neobjeví portály, které je zavedou mimo naši sluneční soustavu – viz jeden z mnoha příkladů.

Určité oblasti jsou pro ně obehnány kordonem jakožto bezletové zóny – takže nevidí pokročilé mimozemské civilizace, které již v naší sluneční soustavě existují.

Pokud by někteří viděli něco, co by neměli a myšlenka, že je to „jeden z našich“ na to neseděla, tak by velmi pravděpodobně zmizeli – nebo byli přeřazeni.

Cabal věděla, že pokud by lidé v MIC SSP skutečně věřili tomu, že to, co jim bylo řečeno je celá a úplná pravda, nikdo z nich by nikdy nemohl ohrozit scénář částečného odhalení.

Mohli by vystoupit a s vervou bojovat proti jakémukoliv alternativnímu pohledu na realitu, protože ve svém srdci a duši věřili, že jim byla podána celá a úplná pravda.

To je přesně to, co se stalo Sigmundovi, nadřízenému důstojníkovi z MIC, který mne vyslýchal, což si za chvíli projdeme.

Věří, že jsme sami

MIC SSP je tvrzeno, že nemůžeme cestovat mimo naši sluneční soustavu.

A to kvůli gravitačním a energetickým podmínkám na hranici naší heliosféry, které při úrovni jejich současných technologií činí jakýkoliv únik nemožným.

NASA již zveřejnila gravitační anomálie získané z našich hluboko-vesmírných sond Pioneer, když se pohybovaly u hranice naší sluneční soustavy, a připravuje tak půdu pro toto oznámení.

Lidem v MIC se také tvrdí, že nepotřebujeme jezdit kamkoliv jinam, protože už jsme obklopeni „až příliš velkým výběrem“ přesahujícím naše nejdivočejší sny.

Nachází se zde k prozkoumání mnoho působivých prehistorických inteligentně vypadajících trosek – od těch, co jsou nazýváni rasou (pra)dávných stavitelů. Nejstarší z těchto trosek/pozůstatků se datují zpět více než 1,8 miliard let.

Většina členů MIC věří, že je to dávno, co jakýkoliv mimozemšťané přišli a odešli z naší sluneční soustavy. Jedinou výjimkou jsou cestovatelé v čase ze Země v budoucnosti, kteří se vrátili a navštívili nás.

Rozdílné úrovně znalostí závisí na skupině

MIC SSP je tvořen rozdílnými vojenskými a zpravodajskými skupinami, které mají rozličné úrovně znalostí o mimozemšťanech.

Někteří si myslí, že existuje pouze čtyři nebo pět skupin, které nás navštěvují. Jiní si nemyslí, že by tady někdo byl už tisíce let.

Vrcholoví hlavouni každého oddělení mají základní znalost více jak 50-ti dalších mimozemských skupin, které nás navštívily.

Tato znalost se datuje zpět do 60. let, kdy to byla standardní informace na informačních schůzkách, pak pro NATO a DOD atd. Je to mnohem složitější, než je možné shrnout v jednom nebo dvou odstavcích.

Historka pro střední úroveň

Zaměstnancům střední úrovně se říká, že někteří lidé, kteří sem cestovali časem z naší vlastní budoucnosti, vypadají nyní jako Šediváci/Grays.

A to díky evolučním změnám, protože žili po tisíce let pod zemí.

Jeden z příběhů v částečném odhalení byl navržen se záměrem této myšlenky/idey – jmenovitě, že všechny lidsky a šedivě vypadající mimozemšťané přišli z protichůdných časových linií v naší budoucnosti.

Výše postavení obvykle vědí o hrstce mimozemšťanů, kteří tady nyní jsou, ale mají nařízeno o tom mlčet.

Některé skupiny MIC SSP věří, že jsme všichni, v různé míře, pokrevními potomky/následovníky předatlantských lidských mimozemských uprchlíků, které nazývají “Pre-Adamité (Pre-Adamites)“, jak budeme dále probírat.

Toto je také klíčový prvek systémů víry na vyšších úrovních různých skupin Cabal.

Skupiny Cabal věří, že mají výrazně více Pre-Adamitské (Pre-Adamite) krve než my ostatní a vytvořili tak „královské pokrevní linie“ a kasty vládnoucích elit jako výsledek.

Energetické změny v naší sluneční soustavě

Jak Wilcock odhalil v The Ascension Mysteries, jeden z jeho informátorů pracoval s MIC SSP a byl důkladně obeznámen s jejich názory/stanovisky, jak je zde vysvětlujeme.

Lidé z MIC SSP si jsou také vědomi, že se v naší sluneční soustavě odehrávají energetické změny. Očekávají, že to povede k masivnímu vypuštění/uvolnění ze slunce v naší blízké budoucnosti.

Záměrem klasického filmu 2001 bylo vydláždit cestu pro eventuální odhalení programu MIC.

Pokud dostatečně masová pozorování nebo dobře zveřejněné hromady dat od informátorů získají tah v mainstreamových médiích, MIC SSP by mohl být odhalen/zveřejněn o mnoho let dříve.

Filmy 2001 a 2010 nainstalovaly všechny klíčové kusy informací, které by nám během času měly být sděleny v důsledku případného odhalení.

Pokud se pokusíte MIC SSP vysvětlit, že okolo nich běží/operuje mnohem pokročilejší vesmírný program, je to podobné rouhání se hlavnímu náboženství před jeho oddanými následovníky.

„Pre-Adamité (Pre-Adamites)“ v ledu

Teď se pojďme vrátit k naší scéně, kde jsem teď na plavidle MIC SSP a poslouchal, co mi Sigmund říkal.

Sigmund mi prozradil, že byl umístěný na několika utajovaných vojenských základnách v Antarktidě.

Strávil nějaký čas v té samé oblasti, kam mne Anšarové (skupina z vnitřní zemní) vzala na průzkumný let.

Uvedl, že řada extrémně pradávných měst byla objevena bleskově zmrazená hluboko pod ledovcovým šelfem.

Potvrdil, že tam bylo v ledu zakonzervováno také mnoho zvířat a „Pre-Adamitů (Pre-Adamites)“.


Popsal Pre-Adamity (Pre-Adamites) jako bytosti s protáhlými lebkami, s podivnými tělesnými proporcemi, které zjevně nebyly určeny pro (po)zemskou gravitaci a atmosférický tlak.

Když to srovnáme s tím, co mi již dříve řekl Gonzales a s Davidovým akademickým výzkumem uvedeným v Ascension Mysteries, zdá se, že některé z těchto skupin byli podle našich měřítek obři.

Jiné hybridní/křížené skupiny mohli být vyšlechtěny tak, aby měli více konvenční výšku a/nebo se v průběhu času přizpůsobily gravitaci Země tím, že se zmenšili/zkrátili.¨

Historie Pre-Adamitů (Pre-Adamites)

Podle Sigmunda sem tato Pre-Adamitská skupina zřejmě přišla z jiné planety v naší sluneční soustavě, která již nebyla déle obyvatelná.

Přišli sem přibližně před 55.000 až 65.000 lety a začali vytvářet křížence/hybridy jejich druhu a rozvíjet lidskou populaci.

To krásně sedí s tím, co Gonzales a jiní již zveřejnili/odhalili a co se na oplátku stalo ústředním příběhem druhé poloviny Davidovy knihy The Ascension Mysteries.

To, co teď vidíme jako Antarktidu, byl podle všeho mýtický „ztracený ostrov“ Atlantidy.

Mapa Buache z roku 1754 zobrazuje přesnou topografii Antarktidy pod ledem.

Nikdo v moderních časech, až do roku 1820, samotný kontinent ani neviděl.

Zasvěcenci/informátoři nám říkají, že Buache, Orontaeus Finaeus a další mapy byly překopírovány ze starých/dávných svitků ve Vatikánské knihovně.

Osa otáčení Země se posunula, třeba kvůli jaderné válce, a voda, která zaplavila kontinent, zamrzla rychlostí blesku do gigantického ledovcového šelfu.

Sigmund uvedl, že kříženci/hybridi přeživší tuto katastrofu – kteří v době velké povodně žili na jiných kontinentech – zcela ztratili přístup ke svým (pra)dávným městům před více než 10.000 lety

Tyto bytosti se pak v oblastech, kde se nacházeli v době katastrofy, začali množit s lidskými populacemi.

Jedna z hlavních frakcí Pre-Adamitů (Pre-Adamites) byla omezena na Ameriku, zatímco jiné přežily v Evropě, Africe a Asii.

Tompkins, Aldrin, Draco a Antarktida

29 špiónů umístěných u Němců, které Tompkins zpovídal během druhé světové války, potvrdilo, že nacisté spolupracovali s násilnou, agresivním plazí rasou.

Tato skupina je humanoidní, ale s plazími/plazoidními rysy. Byli nazýváni Saurians (Ještěři) nebo Draco a pro každého v naší oblasti galaxie představují největší problém.

Překvapivě mají Draco centrální operační základnu v naší sluneční soustavě – včetně obrovských zařízení pod ledem v Antarktidě.

Jedná se pouze o hypotetické příklady. Nikdo koho známe, vnitřek těchto základen neviděl.

To dělá nejnovější údajný tweet Buzze Aldrina nesmírně zajímavým. Nevíme, že tento tweet byl dezinformace, ale obsahové náplně je stále důležité analyzovat.

Můžeme dokázat, že právě navštívil Antarktidu, když měl na sobě tričko povzbuzující nás dostat se na Mars co nejdříve.

Slyšeli jsme, že tam byl, aby procestoval Pre-Adamitské trosky/ ruiny Pre-Adamitů, které jsou nyní na pokraji toho, aby nám byly odhaleny/zveřejněny, jako součást tohoto plánu přechodu.

Aldrin onemocněl a musel se vrátit domů.

Dezinformace začíná jeho údajným tweetem fotografie údajné antarktické pyramidy, se slovy: „Jsme všichni v nebezpečí. To je zlo samo.“

Pokud by to bylo opravdu skutečné a ne jen další internetový podvod/hoax, silně to napovídá tomu, že byl informován o existenci Draco, asi „mimo záznam“, a to mu málem přivodilo infarkt.

Konečně byly povoleny vykopávky

Mé kontakty v SSP alianci prozradily, že Draco konečně dovolili USA vykopat nové Pre-Adamitské
(Pre-Adamite) archeologické lokality pod antarktickým ledem.

Také udělili malému počtu přežívajících Pre-Adamitů povolení vstupovat/vstoupit opět do těchto oblastí.

Tyto Pre-Adamitští lidé vypadají a znějí stejně jako my, až na to, že mají protáhlé lebky, které musí mít schované, pokud jsou někdy vidět na veřejnosti.

David se mě ptal, kolik z těchto lidí stále žije na zemi. V tuto chvíli nemám žádné čisté informace o jejich počtu, ale je to pravděpodobně v tisících, ne-li více.

Množství (pra)dávných technologií a informací, které se nalezly zachované v obrovských knihovnách pod antarktickým ledem je ohromující.

Konečně byl přesvědčen

Naslouchal jsem Sigmundovi, jak mi vypráví svou verzi příběhu a pozoroval jeho tvář, když se mnou tyto informace sdílel.

Všiml si, že se na něj dívám a přemýšlím, proč je se mnou sdílí. To způsobilo, že aktuální téma utnul.

Pak uvedl, že údaje/data, které ode mne při posledním setkání shromáždili, vykazovaly telemetrii (Pozn. překl.: Telemetrie je technologie umožňující měření na dálku a dálkový přenos dat), kterou jsem si podvědomě/bezděčně zapamatoval/podržel z průzkumného letu pod ledem.

To ho nakonec přesvědčilo, že alespoň část z toho, co jsem říkal, byla pravda.

Když jsem to poprvé napsal, požádal mě David o objasnění. Konkrétně, podal jsem svědectví o informacích na varovných displejích v anšarském „autobusovém“ plavidle, ve kterém jsem cestoval.

Při výslechu jsem byl schopen si vyvolat specifickou telemetrii z těchto displejů, která se ukázala být extrémně přesná – dost na to, aby splnila Sigmundovy standardy kvality.

Další kolo

Sigmund pak uvedl, že se opět chystá pozměnit můj stav vědomí, aby mohl zalovit hlouběji v mých zkušenostech a zjistit, co dalšího by mohl posbírat.

Řekl jsem mu, že bych dal přednost tomu, kdyby to nedělal. Rád bych mu zodpověděl jakékoliv otázky, co by měl.

Ignoroval mě a přešel vyzvednout malý přístroj, který měl na konci kovově vypadající kužel, který vypadal jako nějaký druh antény.

Pak si nasadil nějaký druh ucpávek do uší a přístroj zapnul. Slyšel jsem ten stejný vysoký pronikavý zvuk, který jsem měl minule.

V tu chvíli jsem ztratil vědomí, což se při použití této technologie stalo pravidlem.

Ať mám pod vlivem této technologie se Sigmundem jakýkoliv rozhovor, není pro mě poté, co je po všem, dostupný.

Opuštění plavidla a další jízda

Další věc, na kterou jsem schopen si vzpomenout je, že jsem šel dolů po schodech plavidla s oběma letci napomáhajícími mi dostat se po úzkých schodech dolů na parkoviště.

Vrátil jsem se domů a vešel do mého obývacího pokoje. Modrý orb cikcakoval kolem, jako kdyby na mě čekal.

Jedná se o jev, který trvá už od února 2015, kdy tohle všechno začalo. Je to přepravní systém používaný Blue Aviany.

Mnoho lidí začíná vidět modré nebo fialové koule/orby, právě tak jak mi bylo řečeno, že to nastane. To je klíčovou součástí našeho masového procesu probouzení.

Naznačil jsem, že jsem připraven k přepravě a byl vzat zpět na tu stejnou mateřskou loď mayské odtržené civilizace, kde jsem byl předtím.

Další setkání s Mayi

Mayská odtržená skupina začínala v Mesoamerice a díky úspěšnému mimozemskému styku/kontaktu, byli schopni přesídlit mimo planetu.

Od té doby se stali dostatečně pokročilí na to, aby vytvořili jedinečnou technologii, která se zdá být založena na použití kamene a vědomí.

Působí jako léčebná skupina, která poskytla ošetření Gonzalesovi a mnoha dalším, kteří přežili zotročování a mučení SSP.

Nyní bylo v místnosti šest Mayů. Tři z nich byly ženy. Předtím jsem viděl ženu pouze při jedné příležitosti a ještě ne z blízka.

Gonzales stál napříč u plovoucí kamenné konzole a díval se na ni, zatímco Mayové pracovali s ovládacími prvky.

Nasměroval svou pozornost ke mně a pozdravil mě. Přešel nahoru a skenoval mě stejnou černou kamennou koulí, kterou držel v dlani posledně.

Usmál se, a když ji zvedl a řekl: „Prosím, zaměř svůj úmysl/záměr na kouzelnou 8 kouli“. Pak opět skenoval mou hlavu, zatímco jsem se snažil soustředit na černou kamennou kouli, jak požadoval.

Hned jak ukončil skenování, otočil se a přešel k plovoucí konzoli a nějak umístil kamennou kouli do jejího boku.

Pak se podíval na Maye. Ti nato odešli do vedlejší místnosti, kde se vznášela další kamenná konzole a dopřáli nám trochu soukromí.Zasívání informací do MIC SSP

Gonzales uvedl, že je mu líto, že se až do teď se mnou nemohl podělit o některé detaily, proč jsem byl unesen a vyslýchán.

Prohlásil, že toto byla část operace, která zasívala informace do řad tohoto MIC SSP.

Podle všeho jsou mnozí z nich rozčarováni a dotazují se, zda byli nebo nebyli opravdu na vrcholu zpravodajského totemového sloupu, jak tomu byli vedeni věřit.

Sdělil, že pokud se tato informace dostane ke správným lidem v rámci MIC SSP, mohlo by to zbrzdit širší plány na provedení částečného odhalení/zveřejnění jejich programu.

Tito jedinci teď pocítili, že se toho v „programech“ odehrávalo mnohem více, než jim bylo řečeno.

Gonzales dále sdělil, že jsem si nesměl být této operace vědom, aby vyslýchatelé nepřišli na to, že jim byly tyto informace předány úmyslně.

Předpokládal jsem, že obdobný scénář byl i za tím, proč jsem byl držen v tak úplné temnotě ohledně toho, co se mi dálo – a proč aliance SSP a aliance sfér dovolily, aby se to vše stalo.

Více o Pre-Adamitech ( Pre-Adamites) a Antarktidě

Pak jsme, Gonzales a já, probírali rozhovor, který jsem měl na palubě plavidla MIC SSP ohledně Pre-Adamitů (Pre-Adamites).

Gonzales potvrdil, že obdržel stejnou zpravodajskou informaci od některých svých kontaktů v alianci SSP.

Stejná data se také objevila v telemetrii z průzkumného letu, o která se s ním Anšarové podělili.

Pokročilé technologie v (pra)dávných troskách/ruinách

Gonzales se brzy přesunul na jiné téma.

Uvedl, že zmocněnci/zástupci Cabal objevili kusy starých technologií ukrytých v časových kapslích v mnoha starověkých sumerských ruinách.

Tito zplnomocnění agenti úplně srovnali tyto starobylé ruiny se zemí, když tyto časové kapsle hledali.

Sumerské ruiny, jen pro ilustraci. Všimněte si obří výšky člověka.

Tyto skupiny, nejen že našly ve zdech těchto ruin několik kusů technologií, ale také objevily několik nových lokalit pohřbených pod nimi, které byly mnohem (pra)dávnějšího data.

Uvedl, že v současné době byly tyto artefakty uloženy v Mosulu, Iráku.

Sumerské ruiny v Uru, jen pro ilustraci

Prohlásil, že jedním z důvodů, proč v tomto okamžiku dochází k tak urputné bitvě o Mosul, je to, že různé skupiny bojují o získání těchto artefaktů zpět.

Poté, co byly tyto historické památky zničeny, poslala Aliance operativce na jiná obdobná místa po celé planetě, aby provedli sonarové skeny a pokusili se najít více těchto časových kapslí.

Uvedl, že to dělali v pod rouškou noci a používali velmi pokročilé technologie, aby se pokusili objevit další anomálie v okolí těchto starověkých míst.

Pre-Adamité (Pre-Adamites) chtějí kontrolu

Podle Gonzalese, (pra)dávné technologie, které byly objeveny v Iráku, patřily této skupině Pre-Adamitů (Pre-Adamite).

Tato skupina požaduje okamžité navrácení těchto technologických artefaktů, protože je považuje za jejich soukromý a osobní majetek.

Nicméně, jisté frakce, které je nyní mají v držení, jim je nepředají.

Jsou to zmocněné pozemské skupiny lidí, které Cabal poslala jménem přežívajících Pre-Adamitů ( Pre-Adamites). Chytili kosmický ekvivalent „chtíče po zlatě“, když uviděli ten poklad.

Co záležitosti dále komplikuje, je to, že mezi těmito Pre-Adamity (Pre-Adamites) existují dvě různé královské pokrevní linie.

Tyto dvě skupiny jsou zapojeny v jistém typu soutěžení o kontrolu nad finančními a politickými systémy různých zemí.

Jak jsem řekl již dříve, lidé, které nyní nazýváme Pre-Adamity (Pre-adamites), mají všichni psychopatické rysy/znaky dle naší běžné definice pojmu.

Protáhlé klobouky „mitry“, které všichni nosí ve Vatikánu, jsou jedním ze způsobů, jak byli schopni se ukrýt, zatímco stále operovali/fungovali mezi námi.

Přežívající Pre-Adamité (Pre-Adamites) mají zřejmě modré oči. Jen pro ilustraci.

Oslabování koalice Cabal

Gonzales uvedl, že tento spor ohledně Pre-Adamitských (Pre-Adamite) trosek znamenal, že zjevně došlo k oslabení „koalice“ Cabal.

Tento rozkol v řadách těchto globálních syndikátů Aliance zužitkovala.

Zdá se, že mnohé z těchto skupin Cabal nyní vidí, že jejich organizace má být plně obnažena/odhalena a postavena před soud.

Ke zveřejněním/odhalením, která David zmiňoval v první části, nedošlo náhodou. Jsou přímým výsledkem tvrdé práce Aliance prostřednictvím poboček/filiálek jako Wikileaks.

Zdá se, že mnoho z těchto lidí se přenastavuje ke spolupráci s Aliancí během fáze trestního stíhání.

To je samozřejmě velmi prospěšná věc.

Oba, David a já, jsme shodně zdůrazňovali, že na informátory by se mělo pohlížet jako na hrdiny. Je velmi důležité nepřejít do mentality honu na čarodějnice.

Problémy s pamětí

V tu chvíli kamenná konzole za ním začala blikat symboly v různých barvách světla. Obrátil svou pozornost k ovládacímu panelu, když jsem si všiml dvou Mayů vcházejících do místnosti.

Všichni tři přistoupili k plovoucí kamenné konzoli a pozorovali symboly objevující se ve zjevném pořadí.

Přelétl mne pohledem a zeptal se mě, jestli mám stále problémy s pamětí. Prohlásil jsem, že jsem si skutečně všiml potíží při vybavování si věcí, jako jsou data narozenin mých dětí atd.

Trochu svraštěl čelo. Řekl, že to chce probrat s Mayi, aby viděl, jaký druh pomoci by mohli nabídnout.

Potom se na mě usmál, protože modrý orb vstoupil do místnosti a přisvištěl přímo před mou hruď. Když mával na rozloučenou, stále se usmíval.

Vzali mě do mého obývacího pokoje, kde jsem se opět uložil na gauč a usnul.

Další setkání s „vyhoštěnou“

Během příštích dvou dní jsem se snažil pochopit, co se stalo. Pokusil jsem se ohledně těch zážitků meditovat, aby zjistil, jestli bych si mohl vzpomenout, co se dělo během výslechu.

Příští sobotu jsem však byl úplně rozhozený dalším setkáním s „vyhoštěnou“ ženou, která mi měsíce předtím implantovala připojení entity.

Byl to velmi nepříjemný zážitek, když jsem si uvědomil její přítomnost v hotelovém pokoji, kde jsem bydlel se svou rodinou. Všichni ostatní tvrdě spali, když se to stalo.

Byla naprosto nevítaná. Jakmile si všimla, že jsem si vědom toho, co se děje, byla schopná mne přinutit opět se odebrat do bezvědomí.

Stále jsem se zotavoval z odstranění uchycené entity, provedeném Ka ‚Aree před několika týdny.

Během této doby zotavování se se mnou Ka ‚Aree několikrát spojila, aby mi dala vědět, že jsem měl nevyrovnané vibrace a oni měli potíže se ke mně dostat se skrz.

Hodně z toho mělo co dělat s odstraněním připojené entity, ale něco z toho souviselo s nějakými záležitostmi hněvu, který jsem choval vůči jedinci, se kterým jsem pracoval.

Stále jsem v sobě nosil trochu traumatu a rozhořčení z mého předchozího setkání s vyhoštěnou a trvalo několik týdnů, než mi Ka ‚Aree dala vědět, že jsem měl na sobě připojenou entitu.

Teď jsem se ocitl tváří v tvář této stejné ženě ze skupiny „vyhoštěných“. Vstal jsem velmi brzy, aby udělal nějakou práci, zatímco moje rodina ještě spala.

Nevítaný vetřelec

Opět jsem seděl na gauči s mým notebookem na konferenčním stolku.

Najednou jsem ve vzduchu ucítil statickou elektřinu a pohlédl na zeď, kde byl můj krb. Stěna se začala krabatit a ohýbat.

Vstal jsem a zacouval na opačnou stranu konferenčního stolku od stěny.

Přesně tam, kde se zeď kroutila a vydouvala dovnitř, prošla ta samá vysoká blond žena skrz.

Byla vyšší, než jsem si myslel, že jsem si pamatoval. Byla dobře o 7 nebo 10 centimetrů vyšší než já a měla na sobě hodně odhalující oblečení.

Řekla: „Neboj se, já jsem Marra a nemám v úmyslu ti ublížit.“ Jen jsem tam nevěřícně stál a zíral s otevřenou pusou.

Byl jsem jak fascinovaný, tak i trochu polekaný, po našem posledním setkání. Vytušila, jak jsem se cítil, a usmála se, jakoby ji to potěšilo.

Přimhouřila oči a usmála se ještě víc a začala kráčet směrem ke mně. Za sebou jsem měl část pohovky ve tvaru L a před sebou konferenční stolek.

Přemýšlel jsem o únikové cestě, když tu se najednou objevil zářivě bílý záblesk.

Právě za pět minut dvanáct

Když se mé oči přizpůsobily, okamžitě jsem uviděl Ka ‚Aree a dva muže ze skupiny Anšarů blížící se k Marre, která teď měla vyděšený a šokovaný výraz na obličeji.

Rozhlédl jsem se kolem a všiml jsem si, že jsem byl v menší kupolovité místnosti, která měla jedny dveře, které byly chráněné „ostrým světlem“ silového pole. Paprskli/teleportovali mne do anšarského města ve vnitřní zemi.

Oba anšarští muži eskortovali Marru z místnosti a dolů chodbou. Stále jsem pociťoval některé z následků strachu a úzkosti z okamžiků strávených v mém obývacím pokoji s Marrou.

Ka „Aree ke mně svižně přikráčela, položila mi ruku na tvář a zadívala se mi do očí.

Okamžitě jsem začal uklidňovat a moje zrychlené dýchání a srdeční tep poklesli. Zeptal jsem se jí, proč se vyhoštěná vrátila a jaký byl její záměr.

Ka „Aree mi sdělila, že její úmysly nebyly čestné a že zasáhli z dobrého důvodu.

Je životně důležité zůstat pozitivní a milující

Ka ‚Aree pak prohlásila, že by mě už Marra neměla znovu obtěžovat, ale že mám mít oči otevřené a dávat pozor na další jejího druhu, kteří ji nakonec přijdou hledat.

Zeptal jsem se, co se stane s Marrou. Ka „Aree uvedla, že bude umístěna do stáze, dokud se nadcházející události plně neodehrají.

Pak mě objala a položila mi obě své ruce na ramena.

Podívala se mi do očí a řekl mi, že se potřebuji pustit svého hněvu/nechat hněv odejít vůči jistým jednotlivcům, se kterými pracuji, a zaměřit se na uvedení mých vibrací zpět do rovnováhy.

Obdařila mne svým obrovským nakažlivým úsměvem a pak mě poplácala po ramenou a řekl mi, že mě posílá zpátky.

Byl jsem stále ještě trochu v šoku a zmatený ze setkání s Marrou a jsem si jistý, že mi to bylo vidět na očích.

Opětovné vyvažování mého vibračního stavu

Po dalším zářivém záblesku světla jsem teď stál na stejném místě, kde jsem se nacházel před přepravou.

V časovém období od mé poslední aktualizace a až do tohoto bodu reportáže, jsem byl dopraven před Raw-Tear-Eir při třech příležitostech.

Pokaždé to mělo co dělat s obnovováním rovnováhy mého vibračního stavu a s frustrujícím chováním a jednáním některých lidí z mého vnitřního kruhu.

Během těchto návštěv jsem byl schopen pozorovat kosmickou scenérii a všimnout si, že obří modré koule/sféry se stávají pozoruhodně průsvitnějšími.

Devět kovových koulí bylo zhruba na stejných pozicích jako o pár týdnů dříve.

Setkání s pozemskou aliancí

V tomto okamžiku jsme se dostali poměrně blízko k době amerických prezidentských voleb, které byly opravdu extrémně sporné – jak to David otevřel v první části.

Už před mnoha měsíci mi bylo řečeno, že SSP Aliance podporovala ve vítězství ve volbách buď Bernie Sanderse nebo Donalda Trumpa.

Oba tito muži jsou si vědomi Cabal, nejsou její součástí a chtějí ji vidět svrženou ve prospěch/zdokonalení lidstva.

Jen několik dní před volbami, se se mnou jistí spojenci, které jsem měl v FBI, DHS a FEMA, opět spojili.

Byli velmi natěšení, protože jejich údaje ukazovaly, že Trump pravděpodobně vyhraje.

Hackerské útoky od panikařící Cabal

Tato další fáze kontaktů zvnitř začala několik dní poté, co jsem publikoval svou poslední aktualizaci. Začalo to řadou hackerských útoků na mé domácí počítače.

Tři z počítačů, které používám pro práci, začaly vyhazovat varování o vniknutí/narušení. Odpojil jsem je od internetu a spustil na nich několik bezpečnostních skenů bez nadbytečných výstrah.

Zjistil jsem, že tyto skupiny Cabal zjevně byli po celé týdny ve stavu paniky, jak toho více a více prosakovalo o jejich zapojení do pedofilie a kruhů sexuálních otroků.

Také sklízejí orgány svých mladých obětí pro prodej na černém trhu. To jsou jen některé z páchaných zločinů.

FBI měla dost

FBI v tichosti vyšetřovala tyto hanebné zločiny po celá desetiletí. Davidovi vlastní informátoři mu to nezávisle potvrdili, a nyní to vyšlo na veřejnost, jak jsme viděli v první části.

Vyšetřovatelé FBI v minulosti přinesly tyto důkazy několika generálním státním zástupcům, jen aby jim ti řekli, že má FBI své vyšetřování uzavřít.

FBI si brzy uvědomila, že před tím, než jim bude vůbec dovoleno, předat tyto lidi spravedlnosti, budou muset nastat významné změny.

Čím více pátrali, tím prominentnější a mocnější jména začínala vyskakovat.

Zdá se, že tito sexuální otroci a pedofilní kruhy byly spojeny s téměř třetinou všech, kdo pracují ve vládních organizacích v USA a EU.

Bylo rozhodnuto/určeno, že jakýkoli pokus je stíhat, by se setkal se překážkami/zátarasy.

Toto je jeden z klíčových důvodů, proč Aliance upřednostnila Trumpa

Toto se jeví být jedním z klíčových důvodů, proč většina FBI stála ve volebním procesu za Donaldem Trumpem.

Věděli, že Aliance upřednostňovala Trumpa jako příštího prezidenta. FBI si po nějaký čas byla Aliance vědoma.

FBI věřila, že pokud by Trump vyhrál volby, dostali by konečně příležitost předat tyto důkazy generálnímu prokurátorovi, který by skutečně soudně stíhal.

Toto byl tak sporný volební proces, že to lidem v obou politických stranách způsobilo obrovské množství úzkosti.


Dřívější spojenci se na poslední chvíli vrátili

Od chvíle, kdy jsem vystoupil na veřejnost, se mnou několik mých zdrojů v FBI, DHS a FEMA přerušilo kontakt kvůli zákroku proti informátorům v Obamově administrativě.

Den před volbami, mě všichni tři tito lidé kontaktovali a řekl mi, že Trump vyhraje.

Pak se mnou začali sdílet dost důvěrných informací o výše uvedených vyšetřováních.

Ne tak jistý

Musím se přiznat, že jsem byl ohledně Trumpovy výhry skeptický a naprosto znechucen detaily, které byly o těchto pedofilních kruzích poskytnuty.

Byl jsem také trochu podezřívavý, že mě všichni tři tito jedinci kontaktovali, aby se podělili o informace tak brzy poté, co jsem byl varován, že došlo k dezinformační kampani proti všem informátorům SSP.

Bylo jasné, že budu muset tyto zdroje ještě jednou prověřit.

Čas shromáždit všechny zprávy od rozvědky

Následující večer jsem byl šokován, jako všichni ostatní, když jsem viděl, že Trump skutečně volby vyhrál.

Byl jsem schopen skrze jiné zdroje potvrdit, že tito tři jedinci se mě nepokoušeli zdiskreditovat. Pak jsem je kontaktoval pro úplné stažení informací.

Zjistil jsem, že Soros je vyšetřován FBI za všechno, co udělal v dřívějších letech před volbami a jeho zapojení do současných nepokojů.

Obama se zdá být ochoten souhlasit s neudělením milosti Hillary, pokud zůstane nějak zachovaný některý z jeho odkazů.

Zdá se, že Trump a Obama nechávají tuto možnost otevřenou, ale pochybuji, že k tomu dojde, až uslyší o všech vazbách POTUS (President of the United States) na vyšetřování Clintonů, které se objevují.

Mezi typy vládnoucí třídy je velmi neklidná nálada. To se nemělo stát.

Snažili se zmanipulovat hlasování, ale podcenili volební účast pro Trumpa.

David zachytil fotografii titulní strany Huffington Post, nyní pod kontrolou Verizon, v den voleb. Ukazovala 98% šanci na výhru Hillary a 1,7% šanci pro Trumpa.


Hacknout hlasování by nestačilo

Ukázalo se, že pro Trumpa bylo tolik voličů, že to předčilo „poruchy“ Sorosem vlastněných hlasovacích zařízení, o kterých doufali, že jimi ukradnou volby.

Počítali, že změna přibližně jednoho ze 100 hlasů pro Hillary v klíčových „nerozhodných státech“ bude stačit – a zmýlili se.

Bylo mi jasně řečeno, že Soros financoval většinu právě teď probíhajících nepokojů, jak jsem už řekl. Dochází také ke spoustě odvetných útoků proti Rusku od skupin typu Cabal.

Zjistil jsem, že věci mezi Aliancí a Cabal jsou právě teď velmi hrbolaté. Oni neměli ztratit pozici POTUS (prezidenta).

Velmi nechutné informace

Jak David sdílel v první části, Dr. Steve Pieczenik prozradil, že za e-maily Pizzagate stála Aliance. Přesně věděli, co najdeme, když je nechali uniknout/prosáknout.

Všeobecná populace je připravována na některé velmi nechutné informace o všech úrovních vlivu ve vládě USA.

Zjistíme, kolik vlivných lidí (z obou politických stran) v USA a EU bylo součástí tohoto masivního pedofilního kruhu.

Tento kruh sexuálních otroků byl také používán jako nástroj k vydírání mocných lidí platit velké sumy peněz, stejně jako ovlivňovat politická rozhodnutí, která dělají.

Jakmile budou tyto nepříjemné pravdy zveřejněny, společnost bude nejen připravena na další pravdu, ale vyjde do ulic, aby ji požadovala.

Až uvidíme, jak moc se toho skrývá pod povrchem a že toto je jen „špička ledovce“, tak už nebude pro jakoukoli mocenskou skupinu dále tak snadné lidi ovládat/kontrolovat.

Návštěva dronu

Krátce poté, co jsem obnovil tyto kontakty, vešla moje žena kolem 13:00 centrálního času zadními dveřmi a řekla mi, že všude kolem zadní části našeho domu létá dron.

Vyběhl jsem ven a uviděl bílý dron létat kolem a získávat dobrý výhled na náš dům a parkoviště za námi.


Jen pro ilustraci. Takto přesně dron nevypadal.

Pak najednou rychle odletěl do své zdánlivé vzletové zóny, která musela být pěkně daleko.

Nedávno jsem se dozvěděl, že způsob, jakým fungují a jsou ovládány drony, je podobný elektro-gravitačnímu plavidlu.

Dále mi bylo sděleno, že některé z těchto exotických plavidel mají systémy řízení letu, které napodobují herní ovladače nebo rádiové dálkové ovládání.

Drony plné velikosti se objeví na našich oblohách jako součást částečného odhalení

Bylo mi řečeno, že v naší blízké budoucnosti uvidíme naše oblohy naplněné třemi- a čtyř-rotorovými letouny, které vypadají velmi podobně jako drony, které jsou právě teď tak populární.

Také mi bylo řečeno, že tyto troj- a čtyř-vrtulníky budou téměř zcela automatizované, s pokročilými funkcemi prevence střetů a autopilota.

Tento scénář bude součástí omezeného a částečného programu odhalení. Cabal doufali, že by to mohlo vést k tomu, aby se lidstvu řeklo o anti-gravitačních technologiích až o něco později.

Bylo mi řečeno, že rotory a motory na těchto dronech by mohly být nahrazeny anti-gravitačními technologiemi, protože ty jsou odtajněny a budou k dispozici.

Tato plavidla bude dost používat armáda a policie, stejně jako i různá civilní odvětví.Zaujalo mne to a koupil jsem si vlastní dron

Můj zájem vyvrcholil až do bodu, kdy jsem se rozhodl koupit si svůj vlastní dron, abych se sám pro sebe dozvěděl, jak s nimi létat.

Vzhledem k tomu, že jsem si koupil levný dron, který nemá GPS, vše, co jsem udělal, je, že jsem ho opakovaně naboural.

Nemyslím si, že to byla náhoda, že dron prováděl otevřený průzkum mého domu tak brzy poté, co jsem si koupil vlastní.

Tato návštěva se odehrála ve stejném týdnu, kdy jsem si koupil levný dron v místním elektronickém hračkářství a jen dvanáct hodin poté, co jsem publikoval svou poslední zprávu.

Stínová revoluce

Pokud jste četli mou poslední zprávu, pak jste slyšeli, že v USA se odehrává stínová revoluce, která je podporována pozemskou aliancí.

Tolik z této bitvy se děje na pozadí a přes internet, že teprve nyní ji začínáme vidět vyvěrat do volného prostoru.

Myslím, že bychom všichni měli meditovat na hladký přechod a úplné zveřejnění pro lidstvo.

Nikdy předtím nebyly masy tak otrávené korupcí, která se bezostyšně vyskytuje přímo před našima očima, bez jakékoliv (z)odpovědnosti.

Jsme svědky začátku velkého přechodu. Jistě dojde k nárůstu bolesti, ale konečný výsledek bude stát za to.

Pokud se nám podaří proplout touto dobou se ctí, nastavíme sami sebe do vědomé rezonance (pozn. překl.: shody vibrací vědomí), o kterou jsme byli po tisíciletí okradeni.

Antarktida a kapitulace Cabal

Různí světoví političtí a náboženští vůdci byli v posledním roce přivedeni dolů do Antarktidy.

Hlavním důvodem jsou nové archeologické nálezy. A oni se s nadšením účastní prohlídek nálezů.

Podle zdrojů, plánuje Cabal uprchnout na ostrov na Novém Zélandu, některých oblastí Jižní Ameriky a Antarktidy.

Pokud ano, tato setkání mohou být velmi dobým signálem pro Alianci, že se klíčoví členové těchto tajných pozemských syndikátů připravují uniknout před spravedlností rozzlobeného amerického lidu.

Cabal věřili, že by mohli ukrást volby a ještě jednou uniknout svým osudům. Mýlili se.

Snad nejpodivnější vývoj všeho byl, když vrcholný americký diplomat John Kerry letěl dolů do Antarktidy přímo v den voleb: http://www.rferl.org/a/us-top-diplomat-kerry-…/28098262.html

Buzz Aldrin navštívil ruiny také a něco způsobilo, že onemocněl a byl nucen opustit oblast dříve, než bylo plánováno.

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.