…..po událostech, které se musely odehrát aby se pár lidí ve vládách probudilo šokem, budou následovat zajímavá řešení. Otázka je pro koho budou zajímavá. Že islámské náboženství není mírumilovné je od začátku každému jasné. Položme si raději otázku. Jakou moc měla nad politiky MADAMME MERKELOVÁ a kde tu moc brala a bere. Kde bere tu troufalost a drzost neustále opakovat to stejné: MY TO ZVLÁDNEME! Čí je to ale heslo, skutečně si myslíte, že je to heslo člověka z masa krve a kostí????

05:55

tm zdůrazňuje: víte co jsem tím chtěl naznačit????? Jsem zvědav, co budou dělat naši politici, až se vítr v EU otočí????

[wp_ad_camp_1]

Francie uzavřela 20 mešit. Pro nenávist tu není místo, vzkazuje vláda

Paříž – Francouzský ministr vnitra Bernard Cazeneuve po schůzce s předsedou Rady pro islámské vyznání (CFCM) uvedl, že země bojuje proti islámskému radikalismu. V rámci těchto snah už podle něj úřady uzavřely asi dvacet mešit a modliteben. A toto skóre nemusí být konečné, další jsou zřejmě na řadě.
mešita

Šéf organizace muslimů CFCM uvedl, že rada začne po prázdninách pracovat na „rozkladu džihádistické propagace“. Větší důraz bude klást na vzdělávání duchovních a transparentnost financování mešit.

„Není tu místo pro ty, kteří vyzývají k nenávisti nebo ji podněcují, nerespektují některé republikánské principy, a teď mám na mysli především rovnost mezi mužem a ženou,“ uvedl dle listu Le Figaro Cazeneuve.

Váda už podle něj nechala uzavřít asi dvacet mešit nebo modliteben, a další možná potká podobná osud. Francouzské úřady podle něj také rozhodly o vyhoštění 80 lidí a v dalších případech ještě rozhodují.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.