Několik dní po Trumpově inauguraci se členové Kongresu chopili příležitosti a tlačí Ameriku k opuštění OSN, když představili Senátu zákon, který by zrušil tzv. United Nations Participation Act of 1945 (zajišťuje účast USA v OSN) a chtějí plně znovuobnovit americkou suverenitu.

S Trumpovým prezidentstvím roste přesvědčení, že myšlenka, že USA opustí OSN je nejen možná, ale může zachytit vizi amerického národa, jehož občané se snaží porazit zkorumpovanou globální elitu a chtějí opět získat kontrolu nad svojí zemí.

Zákon se nazývá The American Sovereignty Restoration Act of 2017 a zakazuje účast v OSN a zákaz věnování jakýchkoliv amerických finančních prostředků pro OSN. Stejně tak účast americké armády v operacích OSN. Zákon by také zrušil diplomatickou imunitu pro úředníky OSN.

Podporovatelé zákona říkají, že tlačit na vystoupení z OSN se mělo již dávno. Poukazují na miliardy vyplýtvaných dolarů, zatímco OSN neustále pracuje proti americkým plánům. Amerika platí do OSN více než ostatní země, avšak americké návrhy jsou vetovány globální elitou, která má svou vlastní agendu.

I když není zaručeno, že tento zákon projde Kongresem a Senátem na první pokus – ani s hlasem Trumpa – tak to přinejmenším bude dobrý ukazatel toho, kdo z politiků je globalista a kdo je americký patriot, který chce vrátit moc do rukou lidí.

Komentátoři již nazývají zákon „skvělým šachovým tahem“ od prezidenta Trumpa, který navždy změní rovnováhu mezi zkorumpovanými kariérními politiky jako je McCain a Graham. Cílem je dostat své protivníky do kouta, kde bude nulový odpor.

Přeložila tereza

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.