Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

Související zprávy

 • Okno do nového světa – odpočítávání
  Okno do nového světa – odpočítávání

  Okno do nového světa – odpočítávání

 • Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva
  Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva

  Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva

 • Okno do nového světa – technického a bezduchého
  Okno do nového světa – technického a bezduchého

  Okno do nového světa – technického a bezduchého

 • Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky
  Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky

  Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky

Konstruktivní a ochranné symboly v praxi 1.díl: Slunce a měsíc / Doporučuji

Na tento článek jsem se těšila :)
.
Častěji se setkáváme s články, které varují před destruktivními symboly, či před nebezpečnou metodou, kterou většinou tyto destruktivní symboly doprovázejí. Tyto znalosti jsou velmi důležité, protože když je člověk pojme zavčas, je poté schopen vyhnout se mnoha nebezpečím a problémům jak na poli komerční ezoteriky, tak i v běžném životě. Je poté zcela logické, že se množí dotazy na ukázky konstruktivních symbolů. Nedávno byla jejich ochutnávka v Zápisníčku, ale jelikož je to téma pěkné, zajímavé a symbolů je více, rozhodla jsem se věnovat tomu článek zvlášť.
Dnes si tedy ukážeme některé běžně známé symboly, které jsou konstruktivní a které mají ve vztahu k člověku ochranný charakter.
A teď pozor: Občas slyším argument, že nějaký symbol můžeme chápat několika způsoby a že záleží na úhlu pohledu, jak ho vidíme. Je a zároveň není to pravda.
Každý existující symbol má konkrétní a naprosto jasnou rezonanci, energii a účinek, které jsou dané a jejich orientace se nezmění podle toho, jaký na ně má člověk názor. To je nesmysl. Zároveň však platí, že tato daná konkrétní rezonance má jasný a daný vliv na různé druhy bytostí. V kostce řečeno, konstruktivní symboly dělají dobře konstruktivním bytostem a destruktivní symboly dělají dobře destruktivním bytostem. Člověk je primárně bytost konstruktivní, která je živá a zdravá ze světla, vody a lásky. Pokud tedy napíšu, že daný symbol je konstruktivní, myslím tím, že daný symbol je konstruktivní ve vztahu k člověku. Neberu v tu chvíli v úvahu bytosti, které mají destruktivní polaritu, na které by ten samý symbol působil destrukčně. Vše má velmi jednoduchou a jasně danou logiku.
Existují i lidé, kteří rezonují na destrukci a jejich vnímání je tedy otočené přesně naopak. Žádný člověk se destruktivním nerodí, ale pokud má křivý charakter a ubližuje druhým bytostem, jeho původní polarita se může změnit, takový člověk poté vnímá konstruktivní věci destruktivně a destruktivní věci konstruktivně. Takové lidi však neberu v úvahu, když píšu o konstruktivních a destruktivních symbolech. Vždy mám na mysli výchozí bod člověka, kdy člověk je bytost jasně konstruktivní a tedy symboly, které na něj působí dobře, jsou jasně a konkrétně definovány.
[wp_ad_camp_2]
SLUNCE
První konstruktivní symbol pro člověka je sluníčko. Sluníčko na obloze nám dává teplo, světlo a fotony které vyzařuje, nám předávají data pro opravu našeho organismu a také vytváří na povrchu naší kůže vitamín D. Rovněž je i symbol sluníčka konstruktivní. Symbol slunce je symbol věčného a nezničitelného života. Když chcete sluníčko používat pro své účely, můžete ho nosit například jako ozdobu na špercích, můžete si sluníčkem ochránit projekt na kterém vám záleží a můžete si sluníčko klidně namalovat na dům. Co označíte symbolem sluníčka, je navždy chráněno. Pokud vy sami jste nositelem sluníčka, jste chráněni konstruktivní silou vesmíru a pokud vás někdo bude chtít zničit, nebo vám jiným způsobem ubližovat, sluníčko obrátí tuto destrukci plnou palbu proti člověku, který to na vás vyslal. Jako kdyby na vás někdo střelil laserem a ten laser se odrazil proti slunečnímu štítu a zasáhl zpátky toho, kdo to vystřelil. Je to naprostá ochrana vás a kdo by vám přál zlo, poslal by ho sám na sebe.
Nikdy neničte, ani neútočte na nic, co je označeno symbolikou slunce, protože vás toto slunce zničí vaší vlastní destrukční energií. Buď jste pro danou osobu nebo projekt či firmu milí, přejete jí dobro a jste na ni hodní, tehdy vám sluníčko bude vracet dobro, nebo jděte sluníčku raději z cesty, pokud byste mu chtěli přát zlo a zkázu. Poslali byste to zlo jenom sami na sebe a sluníčka se to nedotkne.

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Konstruktivní a ochranné symboly v praxi 1.díl: Slunce a měsíc / Doporučuji

 

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře