Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

 • Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly
  Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly

  Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly

 • Rusko – emirátské rozhovory začaly
  Rusko – emirátské rozhovory začaly

  Rusko – emirátské rozhovory začaly

Související zprávy

Konstruktivní zprávy pro Vás.

…..jak neustále tvrdím, čas jim vypršel. Nejen jim, ale také českým politikům, kteří to nechtějí (zatím) pochopit. Podívejte se co se začalo odehrávat u ministerstva vnitra. Asi to byl startovací výstřel. Níže uvedený článek je velice zajímavý. Uvidíme za pár dní jak vše dopadne….

05:55

 

Rothschildova Chazarská mafie používá zpožďovací taktiku, ale čas již vypršel …

 [wp_ad_camp_1]

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Smyčka která se uzavírá kolem krku Chazarské mafie a jejich hlavního uzlu, rodiny Rothschildů, který ji řídí se utahuje stále silněji. Poté, co zmeškali poslední lhůtu pro schůzku se zástupcem Společnosti Bílého Draka, se má ráno setkat s doručitelem vzkazu od SBD, zástupce barona Jacoba Nathaniela Rothschilda (červen 7) v USA. Pokud k tomto setkání nedojde nebo nedospějí k zásadní dohodě, pak SDB, gnostictí Ilumináti  a ostatní příbuzné skupiny slibují vyhlásit období lovu na všechny tyto vraždící rodiny.

Navíc, oficiální bankrot korporace Spojených států amerických, který se udál 2. května 2016 vyvolal tento týden rozhovory na vysoké úrovni mezi USA a čínskými úřady. V Pekingu se ekonomická výměna na nejvyšší diplomatické úrovni koná v úterý.

http://news.xinhuanet.com/english/photo/2016-06/06/c_135416005.htm

Zahajovací ceremoniál k rozhovorům na vysoké úrovni mezi USA a Čínou se konalo v Pekingu – Xinhua | English.news.cn news.xinhuanet.com

Ekonomické diskuse se zaměřují na to, jaké části americké ekonomické infrastruktury můžou koupit číňani, s američany vyhrožujícícmi, že uzavřou své trhy do Číny jako se svou hlavní vyjednávací kartou, aby se zabránilo úplné akvizici americké ekonomiky Číně .

Druhý problém související diskuse bude přesně kolik akcií financí USA budou nuceni číňani „odpustit“. Netřeba dodávat, že číňani požádali o plnou úhradu v podobě amerických nemovitostí, továren a dalších aktiv, zatímco američané požádali číňany, aby dluhy ostříhali tak nejvíc, jak je to možné.

V předmluvě k této schůzce jednala Sangri-La, třídenní regionální konference na vysoké úrovni o regionální bezpečnosti v okolí Singapuru, který skončil v neděli 5. června. Vojenské rozhovory byly omezeny na to, že se USA snažili shromáždit co největší počtu spojenců pod svá křídla u čínských hranic, zatímco číňani říkají, že jsou přátelští ke svým sousedům, takže armáda Spojených států nemá jinou možnost, než spolupracovat s Čínou na řešení „win-win“ (vítězství a výhody pro každého účastníka).

https://www.rt.com/usa/345410-carter-asian-nato-china/

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/05/c_135412934.htm

V průběhu bezpečnostní konference se stala také zajímavá vedlejší záležitost typu James Bond. Protichůdné novinové zprávy, které přicházejí z Indonésie se shodují, že tam havaroval vrtulník. První zprávy říkají, že pouze pilot zahynuli a tři zbylí cestující měli jen „drobná poranění“. Nicméně, následující zprávy naznačují, že „zemřeli na cestě do nemocnice.“

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/04/c_135412891.htm

http://english.astroawani.com/world-news/four-perish-heli-crash-papua-indonesia-107257

http://www.thejakartapost.com/news/2016/06/04/pilot-killed-as-helicopter-crashes-in-papua.html

http://jakartaglobe.beritasatu.com/featured-2/one-killed-three-injured-papua-heli-crash/

http://en.tempo.co/read/news/2016/06/04/055776836/Pilot-Killed-in-Paniai-Helicopter-Crash

CIA v Indonésii říkají, že vrtulník byl sestřelen neznámým zařízením, pravděpodobně zbraň EMP, a přeživší cestující byli zabiti. Vrtulník dodal do Singapuru 300 kilo zlata z tajného zlatého dolu, který patří frakci vedené Henry Kissinger / Rockefeller, a že to byla operace těžební společnosti Freeport-McMoRan patřící Chazarské mafii v Indonésii.

Vrtulník, v momentě, když šel k zemi, se vracel s asi 100 milióny US $ v tisíci dolarových singapurských bankovkách. Peníze, které byly zabaleny do pěti hliníkových nádob „Zero Halliburton“, chybí. Vzhledem k tomu, že šlo o zlato z dolu společnosti ovládané Chazarskou mafií a platba byla ukradena, tak je docela bezpečné předpokládat, že si ty peníze vzala nějaká anti-chazarská skupina. Zprávou se zdá tedy být, že dohody týkající se zlata z Asie musejí projít těmi správnými určenými kanály.

V každém případě, bez ohledu na chvástání mezi Čínou a USA Na Jihočínském moři i intriky pod povrchem, dochází postupně k dosažení široké dohody mezi USA a Čínou.

Zdroje z Pentagonu říkají, že jako součást této dohody Americké banky předali přístupové kódy k nové mezinárodní dohodě SITEM CIPS. Zdroje říkají, že to povede ke globální měně, stejně jako úpadku Deutsche bank.

Některé zdroje se shodují, že tyto akce jsou součástí kampaně na eliminaci nacistické frakce Chazarské mafie. Úniky Panamských dokumentů a zrušení daňových rájů v zahraničí již byla pro ně dostatečně velká rána. Podle zdrojů z japonské vojenské zpravodajské služby, kampaň zastavit přítok jejich drogových peněz zaznamenala rovněž skvělý nový zvrat s uzavřením většiny hlavních továren na amfetaminy v Severní Koreji,

Nyní se bývalý zástupce ředitele CIA Mike Morell přiznal na televizní stanici MSNBC, že válka proti Iráku byla založena na lži.

https://www.youtube.com/watch?v=93Fxjup53z8

Ti z nás, kteří máme informace od věrohodných pramenů, to víme již léta. Co je však důležité, je skutečnost, že to bylo řečeno v korporátním médiu, které je pod kontrolou. To znamená, že ostatní korporátní média budou toto také citovat, až se to stane součástí „oficiální“ veřejné znalosti. Tím, že se to změní v „oficiální“ , tak to otevírá cestu pro stíhání válečných zločinů a vůbec celé kliky Bush / nazi.

Nacistům se jistě potí zátylky v marné snaze zabránit stíhání 11-S, a zařídili „spáchaní sebevraždy“, bývalého manažera z Curychu „, protože zabití finačního ředitle nebylo jim nebylo dost“, podle zdrojů z Pentagonu. Můžete si být jisti, že vyšetřovatelé pojistných podvodů se blíží k Larrymu „Demoličákovi“ Silversteinovi a jeho spřáteleným gangsterům.

Zdroje CIA říkají, že mnoho chazarských gangsterů již uprchlo do Patagonie v jižní Argentině. Zdroj CIA, který byl nedávno v Patagonii říká, že tam dokonce potkal Richarda Rockefellera. Richard Rockefeller, bývalý šéf Lékařů bez hranic a syn Davida Rockefellera, údajně zemřel při leteckém neštěstí v červnu 2014. Pokud je tento zdroj pravdivý, zdá se, že nafingoval svou smrt, aby mohl uniknout do Argentiny.

Nicméně je však nejasné, zda Argentina bude stejně bezpečným útočištěm pro nacisty, jak to bylo po druhé světové válce. Argentinský prezident Mauricio Macri a nacistická loutka měl, krátce po setkání s tiskem, problémy se srdcem. Toto byla pravděpodobně zprávanacistům, kteří by chtěli v tomto okamžiku prchat do Argentiny.

http://sputniknews.com/latam/20160604/1040770164/mauricio-macri-hospitalized-arrhythmia.html

Vysoký chazarský gangster Benjamin Netanyahu z Izraele a dalajlama volají po ochraně Vladimira Putina z Ruska, ale té se jim, podle ruských zdrojů, nedostane.

Zbývající chazarští gangsteři v USA rozložili svoje karavany v kruhu kolem Hillary Clintonové, a doufají, že budou i nadále moci využívat volebních podvodů, vražd, podplácení a lží, aby dosáhli toho, aby se stala prezidentkou.

Nicméně zdroje z Pentagonu nyní říkají: „Hillary může být sestřelena po primárkách v Kalifornii s Clinton Foundation , kdy praskne masivní podvod jejích humanitárních aktivit a charity na Haiti, v Africe, Indii a v důsledku tsunami v Acehu v roce 2004“. Pokud existuje spravedlnost na tomto světě, tak Clintonová bude také čelit obvinění z masových vražd.

Chazaři si také myslí, že mají jinou kartu v rukávu, kterou je viceprezident Joe Biden, který jak se doufá, bude demokratickým kandidátem v případě, že Clintonová bude zatčena. Biden není naprosto čistý hrdina. Jeho syn byl zapojený do hydraulického frakování ropy na Ukrajině bezprostředně po převratu do nacistického státu. Je to sázka na jistotu říci, že Bidenovo předsednictví by znamenalo pokračování Rothschildovy kontroly při odstranění těch nejhorších nacistů.

Bidena upřednostňují tito chazaři více, než republikánského kandidáta Donalda Trumpa, který prosazuje, aby došlo ke skutečné změně a došlo tak konečně k hromadnému zatýkání zločinců, kteří zamořili New York, Washington DC a další mocenská centra ve Spojených státech. Trump nyní studuje zahraniční věci tři hodiny denně s cílem připravit se na práci, kterou bude znovu projednání mezinárodní role Spojených států, říkají zdroje blízké Trumpovi.

Doufejme, že Trump bude také informován o radě podvodného Federálního rezervního systému. Má se také pokusit dostat buď k asijskému zlatu nebo americkému stříbru (nebo obojímu) a podložit tak novou měnu, kterou bude muset nevyhnutelně vydat.

Rothschildové a nenacistická frakce chazarské mafie říká, že lidé jako Trump a číňani se snaží svrhnout „současný světový řád“. To je záludný způsob, jak snažit je spojit s do značné míry zdiskreditovaným nacistickým Novým světovým řádem.

I když se zastavily fašistické vládní plány na „nový světový řád“, kterému by otevřela dveře masová likvidace 90% světové populace, neznamená to, že „současný světový pořádek“ by měla pokračovat tak je. Tomuto „řádu“ předsedal systém centrálních bank, které jsou podvodně v soukromém vlastnictví , a kterými se systematicky drancovaly zdroje planety a způsobilo se tak vyhynutí (přírodních druhů) v takové škále, která nebyla viděna od konce dinosaurů před 65 miliony lety.

Tento podvodnický systém také vedl k takové koncentraci bohatství, že 62 jedinců má vyšší čisté jmění větší než 3,5 miliardy chudých lidí na této planetě.

Je čas změnit radikálně způsob, jakým řídíme tuto planetu. Způsob, jak to udělat, je odstranit proces rozhodování o tom, co budeme dělat v budoucnu z rukou centrálních bank v soukromém vlastnictví a ponechat jej v rukou lidu. Lidem a všem živým bytostem na této planetě již dochází trpělivost. Čas ke mluvení končí, stejně tak, jako čas na akci právě započal.

SDB slibuje ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí do několika měsíců, pokud dostane šanci. Jakmile se tak stane, bude stanovena transparentní, meritokratická a demokratická instituce s cílem zajistit řádnou správu osob a živých organismů na této planetě. A mezitím se stáhne a odejde do pozadí, ve kterém zůstane připravena zasáhnout znovu v případě, kdyby se civilizace dostala do zkušenosti další krize, takové, jakou zažíváme nyní.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře