Stránky tadesco.org se snaží vnést světlo do témat, která ostatní často ignorují.

Odmítnutí odpovědnosti:

Informace na těchto webových stránkách slouží k informačním, vzdělávacím a zábavným účelům. Tyto webové stránky obsahují humor, parodie a satiru. Toto prohlášení o vyloučení odpovědnosti jsme zařadili pro naši ochranu na radu právního poradce.

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či námětů nás neváhejte kontaktovat. 

Diskuze pod články je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu. Není dovoleno do komentářů kopírovat celé články z jiných webů a vkládat strojové překlady, stejně tak psát celé věty kapitálkami. Trollové jsou zařazeni na černou listinu a jejich registrace na webu tadesco.org zrušena.

Tyto webové stránky používají za účelem analýzy návštěvnosti a reklam soubory cookies. Používáním stránek souhlasíte s jejich využíváním. 

Použité obrázky v článcích a příspěvcích jsou pouze názorné.

Web tadesco.org můžete sledovat také na sociálních sítích: VK.com | Minds | GabMeWe | Záložní web | Odysee | Rumble | Video

 

tomáš marný  vevercak540(at)protonmail.ch

carsten  carsten.540(at)protonmail.ch

roman t.  mail(at)tadesco.org

tereza d.  tereza(at)tadesco.org

(E-mail. adresy se zadávají bez závorek a namísto „at“ se píše @ )

 

 

Publikování článků na stránkách tadesco.org se řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. –  Listina základních práv a svobod.

 

Stránky tadesco.org jsou pod ochranou věčného slunce, které vrací zpět vše, co člověk anebo jiná entita vyšle.