V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či námětů nás neváhejte kontaktovat. Technické dotazy pište pouze na mail(zavináč)tadesco.org.

Diskuze pod články je moderovaná, budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu a jsou k tématu. Jinými slovy, uveřejněny budou komentáře v souladu se základními pravidly slušnosti. Nepoučitelní trollové jsou zařazeni na černou listinu a jejich komentáře program automaticky maže.

Tyto webové stránky používají za účelem analýzy návštěvnosti a reklam soubory cookies. Používáním stránek souhlasíte s využíváním souborů cookies.

 

snimek-obrazovky-2016-12-07-v-21-42-37

 

tomáš marný

e-mail: vevercak540(zavináč)protonmail.ch

 

lilie

tereza d.

e-mail: tereza(zavináč)tadesco.org

 

 

anna m.

e-mail: anna504(zavináč)protonmail.ch

 

 

 

Publikování a šíření článků na tadesco.org se řídí zejména Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Usnesení předsednictva České národní rady o vyhlášení LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD jako součástí ústavního pořádku České republiky

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

 

Tadesco.org je pod ochranou věčného slunce, které vrací zpět vše, co člověk anebo jiná entita vyšle.