…..následující článek Vám jenom potvrzuje co se v Evropě v brzké době bude odehrávat. Cvičit děti na vraždění lidí od útlého věku, je zvěrstvo, které nemá obdoby a chtějí ho zavést i v našich krajinách.  A co k tomu dodat? Občané, braňte se…..

08:54

Krutosť islamistov nepozná hranice. Malé dievča vo videu nacvičuje rezanie hláv „neveriacich“

 

V ďalšom propagandistickom videu ukazuje Islamský štát svoju novú taktiku. Tou je výcvik detí, ktoré vedú od útleho veku k džihádu.

Na snímke z videa dievčatko s nožom v ruke
Na snímke z videa dievčatko s nožom v ruke
 [wp_ad_camp_1]

V tomto prípade ide o malé dievča, ktoré údajne nacvičuje vraždenie „neveriacich“. Po krátkom speve propagandistickej piesne chytila bábiku a chladnokrvne jej odrezala hlavu.

Takéto videá sa objavujú stále častejšie a veľa detí, ktoré prešli podobným výcvikom, sa stali samovražednými atentátnikmi.

Dievča malo počas celého videá oblečený nikáb, ktorý je zavedený v konzervatívnych moslimských krajinách a tiež na území ISIS. Po prísahe, že neveriaci budú vyhladení, povedala, že donesie džihád do ďalších krajín a potrestá neveriacich., ktorí si to „zaslúžia“.

Po tom, čo prestala spievať, si kľakla na kolená a za pokriku „Allahu Akbar!“ odrezala bábike hlavu.

Takéto prípady nie sú vôbec ojedinelé. Islamský štát využíva na svoju propagandu stále viac a viac detí. Mnoho z nich sa priamo zúčastnilo bojov, keď veľa z nich zahynulo pri samovražedných útokoch. Čísla samovražedných útokov detí posledný rok prudko vzrástli, čo dokazuje, že ISIS zaviedol novú taktiku a tou je používať deti ako zbrane.

Juraj Paška

Video si môžete pozrieť tu.

Zdroj (1)

 [wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.