;

…..následující článek Vám jenom potvrzuje co se v Evropě v brzké době bude odehrávat. Cvičit děti na vraždění lidí od útlého věku, je zvěrstvo, které nemá obdoby a chtějí ho zavést i v našich krajinách.  A co k tomu dodat? Občané, braňte se…..

08:54

Krutosť islamistov nepozná hranice. Malé dievča vo videu nacvičuje rezanie hláv „neveriacich“

 

V ďalšom propagandistickom videu ukazuje Islamský štát svoju novú taktiku. Tou je výcvik detí, ktoré vedú od útleho veku k džihádu.

Na snímke z videa dievčatko s nožom v ruke
Na snímke z videa dievčatko s nožom v ruke
 

V tomto prípade ide o malé dievča, ktoré údajne nacvičuje vraždenie „neveriacich“. Po krátkom speve propagandistickej piesne chytila bábiku a chladnokrvne jej odrezala hlavu.

Takéto videá sa objavujú stále častejšie a veľa detí, ktoré prešli podobným výcvikom, sa stali samovražednými atentátnikmi.

Dievča malo počas celého videá oblečený nikáb, ktorý je zavedený v konzervatívnych moslimských krajinách a tiež na území ISIS. Po prísahe, že neveriaci budú vyhladení, povedala, že donesie džihád do ďalších krajín a potrestá neveriacich., ktorí si to „zaslúžia“.

Po tom, čo prestala spievať, si kľakla na kolená a za pokriku „Allahu Akbar!“ odrezala bábike hlavu.

Takéto prípady nie sú vôbec ojedinelé. Islamský štát využíva na svoju propagandu stále viac a viac detí. Mnoho z nich sa priamo zúčastnilo bojov, keď veľa z nich zahynulo pri samovražedných útokoch. Čísla samovražedných útokov detí posledný rok prudko vzrástli, čo dokazuje, že ISIS zaviedol novú taktiku a tou je používať deti ako zbrane.

Juraj Paška

Video si môžete pozrieť tu.

Zdroj (1)

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.