Věříte na znamení zvěrokruhu? A co třeba taková numerologie? Přestože na světě opravdu neběhá dvanáct druhů lidí, den a čas našeho narození o nás mnohé vypovídají. To se dá jen těžko popřít a pokud náhodou někdo pochybuje, zkuste si například na zkoušku numerologickou kalkulačku online a uvidíte sami. Zpátky však k tématu, tohle je opravdu zajímavé… Říká se, že korelace není příčina. Statistika však mluví jasně.

[wp_ad_camp_2]

David Jester je britský autor, který nedávno vydal svůj román pod názvem Klinika. Kniha byla dost kritizovaná za to, že je hrůzná a krvavá. Poté, co provedl speciální výzkum, Jester prohlásil, že se většina sériových vrahů narodila v období mezi 20. dubnem a 20. květnem. To znamená, že byli všichni narození ve znamení Býka!

[wp_ad_camp_2]

Ačkoliv významní sérioví vrazi ve znamení Býka jsou méně početní než vrazi ve znamení Blížence nebo Panny, ti ve znamení Býka byli jednoznačně nejvíce krvežízniví. Je to náhoda? Proč zrovna Býk? Je to dáno kombinací číslic v jejich numerologické mřížce, co způsobuje psychickou nestabilitu a větší náchylnost ke kriminalitě, nebo je to symbolické? Má to něco společného se symbolem rohatého Bafometa? Nebo je pravda někde uprostřed?

Jeden z nejhorších sériových vrahů vůbec, byl H. H. Holmes, který řádil v 19. století. Ačkoli jen několik jeho vražd bylo jednoznačně prokázáno, proslýchalo se, že ve skutečnosti zabil více než 200 osob v jakémsi „vražedném hradu“, kam své oběti nalákal, pak je zabil a skryl, nebo spálil jejich mrtvoly.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: https://aluska.org/ktere-znameni-zverokruhu-je-nejvice-spojovano-se-seriovymi-vrahy/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.