06:54

[wp_ad_camp_1]

Kto bude zodpovedný za budúce vyvražďovanie Slovákov

Odhady tajných služieb hovoria, že infiltrovaných teroristov v radoch utečencov je až 11%. Strhávajú so sebou – radikalizujú v Európe ďalšiu veľkú skupinu moslimov, ktorí sa narodili moslimským rodinám v Európe a prežili tam celý život.

Takto tieto ohavné stvorenia zradikalizovali aj Salmana Abediho, ktorý spáchal posledný brutálny útok v Manchester Aréne, zabil najmenej 22 ľudí a viac ako 60 ich zranil.

Mal iba 22 rokov, žil relatívne kvalitný život Európana, chodil na vysokú školu, napriek tomu si obliekol vestu s bombou a premenil sa na živú smrtonosnú zbraň a priniesol nešťastie stovke európskych rodín, ktoré smútia za mŕtvymi obeťami, alebo opatrujú preživších v nemocniciach.

Jeden jediný človek zničil v momente život stovkám ľudí buď priamo, alebo nepriamo. Čo potom dokáže urobiť tisíc takých Salmanov v Európe?

Postaviť sa tomu však nemôžete, pretože keby ste vyšli na ulicu a verejne odsudzovali radikálny islam, ktorý je za tento útok v svojej prapodstate zodpovedný, tak skončíte pravdepodobne v base.

Syndróm cudzinca vo vlastnej krajine

Predstavte si (hypoteticky), že ste sa nenarodili na Slovensku ako Slovák, ale ako Líbyjčan v líbyjskej rodine, žijúcej v Anglicku. Idete ako dieťa do škôlky a ste iný ako ostatní Angličania. Už vtedy máte s tým problém.

Idete na základnú školu a 8 rokov sa potýkate s problémom, že ste nezapadol do spoločnosti okolo, lebo ste iný – už to vás poznačí.

Prídete na strednú školu, do krúžku, do posilňovne, na doučovanie a všade, znovu a znovu začínate od nuly, pretože kde sa v živote zjavujete ako nový člen nejakej komunity, nie ste prirodzene jeden z nich – Angličanov a pravdepodobne sa ním ani nikdy nestanete. Ste proste iný. Vtedy si začnete uvedomovať, že tento svet je ku vám strašne nespravodlivý, pretože nech urobíte v živote čokoľvek, nikdy sa úspechu nedočkáte, pretože vaše okolie vás nepovažuje za seberovného. Nakoniec prídete na vysokú školu, kde musíte drieť rovnako ako všetci ostatní a musíte žiť s tým, že do konca života budete cudzincom vo vlastnom svete a nikdy nič výrazné nedosiahnete. To je bod, kedy začnete krajinu, v ktorej ste sa narodil a ľudí, medzí ktorými žijete, nenávidieť, pretože vám zobrali najdôležitejšiu ľudskú podstatu. Vzali vám sen, že raz môžete byť niekým. Tiež vám vzali rodičov, pretože sú líbyjskí utečenci, ktorí majú úplne rovnaký problém ako vy – žiadny pôvodný Angličan si ich nikdy nebude vážiť a považovať ich za seberovných. Nikdy! To je realita.

V tej istej dobe spolu s vami, žijú v Európe aj politici menom Merkelová, Holland a Cameron, ktorí ale vedia ako uvažujete. Poznajú vaše problémy a vedia, že takých ako vy sú v Európe milióny. Otvoria brány a vpustia do Európy ľudí, ktorí pochádzajú z rovnakého sveta ako prišli vaši rodičia – z Blízkeho východu. Začnete sa s nimi stretávať, pretože vaši rodičia vás naučili hovoriť rovnakým jazykom ako hovoria oni a zisťujete, že medzi nimi zrazu cudzí nie ste. Ich spôsoby života sú vám bližšie, vyzerajú ako vy. Považujú vás za jedného z nich. Prirodzene vám dajú to, čo vám žiadny pôvodný Angličan nikdy nedal. Zrazu cítite, že ste našli svoj svet a spriaznených ľudí. Prejavíte im svoju náklonnosť a posťažujete sa, ako vám krajina Anglicko, v ktorej ste sa narodili, ublížila. Vtedy začnú s vami teroristi pracovať a ukážu vám, že ste pre nich dôležitý. Vezmú vás medzi seba, zasvätia vás viac do moslimskej viery a vy začnete mať pocit, že proti svetu, ktorý vám vzal všetky vaše sny, môžete bojovať, pretože máte spojencov. Môžete sa pomstiť a nakoniec vám títo ľudia povedia: Máš dve možnosti. Buď zostaneš celý život cudzincom vo vlastnej krajine a celý život budeš len slúžiť systému ako otrok, alebo sa staneš slávny tým, že nám to pomôžeš zmeniť. Dajú ti vestu s bombou a vyzvú ťa: „Rozhodni sa!“

[wp_ad_camp_1]

Vtedy pochopíte, že cesta späť už neexistuje, pretože ak to odmietnete, čakajú vás dve veci. Frustrujúci život cudzinca – niktoša vo vlastnej krajine a tiež odvrhnutie vlastných ľudí – moslimov, ktorí ako jediní vás naozaj prijali medzi seba. Nerozhoduje sa dlho. Vezmete vestu s bombou, zakričíte „Alláh agbar“ a odchádzate s pocitom, že ste na tomto svete niečo dokázali.

Nutnosť spoločenského praniera

Ak niekto – ktokoľvek tvrdí, že moslimovia sa môžu v Európe začleniť do pôvodnej európskej spoločnosti – dokonca jej byť prínosom, potom je to buď ten najväčší idiot akého tento svet a systém vychoval, alebo má skrytý zámer a sleduje tým niečo úplne iné. No a v Európe – hlavne v tej východnej, sú tieto dve skupiny ľudí pomerne veľké. Vyrástla tam totiž nová generácia, ovplyvnená propagandou Bruselu a amerického tretieho sektora. Následky ich správania budú katastrofálne – pokiaľ ich nezastavíme. Multikulturalizmus totiž reálne neexistuje a pokiaľ momentálne je niečo, čo tak nazývame, tak je to iba likvidácia pôvodného európskeho obyvateľstva, ktorú sme, kvôli propagande a vymývaniu mozgov tretím sektorom, nesprávne nazvali. Samozrejme. Všetko, čo tretí sektor nejako nazýva, vždy znamená niečo úplne iné. Obvykle sa tvári, že nám pomáha. V skutočnosti proti nám bojuje.

Každý, komu záleží na zachovaní Slovenska ako krajiny Slovákov, by mal urobiť jednu vec. Odsúdiť ľudí, ktorí multikulturalizmus presadzujú alebo mu pod tlakom Bruselu podľahli, pretože to je priama cesta do pekla, na konci ktorej bude systematické vyvražďovanie slovenského národa moslimami. Treba ostro kritizovať a spoločensky odsudzovať každého, kto sa o multikulturalizmus zasadzuje.

Emigrantská politika je zbraň hromadného ničenia

Súčasná Ficova vláda, je nadmieru probruselsky orientovaná a nedá sa jej veriť, pretože má nôž na krku, hneď z dvoch strán. Od opozície a od tretieho sektoru. Ficova probruselská cesta je teda jediná vec, ktorá ho môže zachrániť. Tretí sektor, ktorý na Slovensku pôsobí a samozrejme tiež všetky protislovenské osobnosti, ktoré tretí sektor platí alebo personálne korumpuje, sa snažia o jediné. Zosadiť Fica, poslať ho do horúcich pekiel a zo Slovenska urobiť krajinu, kde moslimovia budú vraždiť Slovákov. A Brusel ich v tom podporuje. Zostali sme v tom teda sami, pretože Bruselu je jedno, kto bude u nás vládnuť. Všetci slovenskí politici sú totiž v bruselskom zadku strčený až po pás. Teda okrem jedného – Kotlebu. Preto ho všetci aj chcú zničiť.

Po útoku v Manchestri lídri EÚ vyhlásili, že začnú cenzurovať sociálne siete. Opäť skrytý zámer, ako potlačiť spájanie sa pronárodne orientovaných ľudí. Keby totiž EÚ chcela proti terorizmu bojovať, nebude obmedzovať ľudské slobody Európanov. Prvé, čo by reálne zastavila, je prísun emigrantov, pretože zistenia tajných služieb hovoria, že zo sto emigrantov je v priemere jedenásť teroristov, ktorí ale postupne radikalizujú ďalších a ďalších moslimov v Európe. To, čo sa teda v Európe snažia lídri EÚ z emigrantov vytvoriť, je jeden obrovský sud pušného prachu, ktorý raz podpálila a nechajú vybuchnúť. Následky budú pre Európu rovnako zdrvujúce, ako etnické čistky pôvodného amerického obyvateľstva v čase kolonizácie. Momentálna cenzúra, okliešťovanie ľudských slobôd, všetky druhy potláčania názorov či už v reálnom európskom svete alebo virtuálnom svete internetu, to všetko vedie k budúcemu vyvražďovaniu európskeho obyvateľstva. Aj slovenského.

Nezľaknime sa zastrašovania. Inak sa naše deti stanú cudzincami vo vlastnej krajine. Postavme pomyselné spoločenské praniere a postavme k nim politikov, sudcov, úradníkov, pofidérnych umelcov, trápnych moderátorov RTVS a iné atrapy Slovákov, ktoré sa neštítia vystavovať národ Slovákov budúcemu vyvražďovaniu obyvateľstva.

Osobitne si treba všímať Andreja Kisku a brať ho na zodpovednosť ako prvého, pretože islamizáciu krajiny podporuje. Ak dovolíme, aby budúce prezidentské voľby vyhral, vyhrá ich spolu s ním aj tretí sektor.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.