„Jak si zasel, tak také sklidíš,“ nebylo nikdy pravdivější, než v roce 2016, kdy konečně dlouhý seznam zločinů proti lidskosti začal natahovat ruku po celé Chazarské mafii – jejich původcích. Tento rok viděl odstranění z mocenských pozic a i z tohoto světa mnoho špičkových chazarských gangsterů, včetně Rockefellerů, Bushů, Clintonů a takových vysokých kápů jako George Soros a Barack Obama.

Také jsme viděli vzpouru v anglosaském světě, která vedla ke konci režimů řízených Chazary ve Velké Británii (Brexit) a ve Spojených státech (včetně volby vojenské vlády Donalda Trumpa). Nyní v roce 2017, v roce Kohouta, přijdou naše kuřátka domů, aby se pěkně ugrilovala. Podle zdrojů z Pentagonu, od gnostických Iluminátů, asijských tajných společností i Společnosti Bílého Draka to bude rok masových zatýkání, soudních procesů s válečnými zločinci a změn režimů, zatímco dojde k vymetení posledních zbytků nadvlády Chazarské mafie.

Podle našich zdrojů v Pentagonu to ve Spojených státech začalo 1. ledna, kdy FBI pozatýkala více než 15.000 chazarských mafiánů. Autoři jak 11. září (11/9 – WTC), tak ilegální invaze do Iráku a jaderného teroristického útoku na Japonsko, který vyprovokoval tsunami na Fukushimu a dalších zločinů proti lidskosti jsou obklíčeni a bude to zveřejněno ve všech hlavních médiích.

„Podzemní základny kabaly v Nevadě, Denveru, Novém Zélandu stejně jako klonovací základna pod Camp Davidem byly zničeny a více dalších základen v Austrálii, San Diegu, Hawai a Arkansasu by tedy mohlo být napadeno“, sdělují nám zdroje v Pentagonu. „Jak se kabalisté snaží uniknout na Nový Zéland, Kongo, do Brazílie a Paraguaye, může tedy přijít více kinetických akcí na jejich zastavení,“ slibují naše zdroje.

V Asii, zatím, panuje strach, zmatek a naděje, neboť důsledky stětí chazarských mafiánů se začínají vědět i na vládní úrovni, v čemž souhlasí několik zdrojů. Došlo k obzvláště velkému množství tajných aktivity v Japonsku, uvedly také japonské pravicové zdroje.

Máme potvrzeno od zdrojů jak z japonské královské rodiny, tak i kabinetu premiéra Šinzó Abeho, že soudce Nejvyššího soudu, Hisashi Owada, který je také otcem princezny Masako, byl zatčen minulý týden ve Švýcarsku v BIS (Bank for International Settlements), když byl přichycen, jak si snaží nechat vyplatit dluhopisy z čínsko-japonské války. Owada se snažil vybrat peníze jako kompenzaci ztrát bývalých japonských premiérů, Yasuo Fukudy a Junnichiro Koizumiho vzniklé tak, že tito dva investovali zvláštní finanční prostředky z Ministerstva zahraničních věcí do akcií, říkají zdroje. Zdroj blízký k japonské císařské rodině řekl: „Může to být otec korunní princezny, ale ne císař, a proto byl zatčen.“

Owada byl jeden z nejvyšších Rockefellerových agentů v Japonsku a jeho zatčení vyslalo šokové vlny skrze celý japonský „establishment.“ Další prominentní Rockefellerův agent, Yotaro Kobayashi, z Trilaterální komise, se také snažil, marně, vyměnit finanční nástroje velké hodnoty a současně tvrdil, že neexistuje nic takového jako rodina Draka. Japonské pravicové zdroje uvedly, že mu hned poslali agenta z Yakuzy, aby s ním jednal.

Čínský a japonský „establishment,“ kteréžto oba investovaly do kampaně Hillary Clintonové na prezidenta Spojených států, se stále cítí být překvapeni z této ztráty, která nakonec vedla k reálné změně všech západních režimů na nejvyšší úrovni.

Ohlášená rezignace japonských císařů, která se nekonala v tomto čase by měla být formálně vyhlášena v dubnu, aby Chazarští agenti dokončili jejich plánovaný únos Bank of Japan, jak o tom svědčí zatčení Owady.

Japonští pravičáci naznačili, že odhalení skutečnosti, že matka císaře Meiji byla Habsburgská princezna vyslalo šokové vlny napříč celou rozsáhlou císařskou rodinou. Nyní je jim zřejmý plán použít ženskou linii pro převzetí patrilinealní japonské císařské rodiny, která stála za infiltrací dcery Masako Owady, do královského paláce, sdělili členové japonské královské rodiny. To je důvodem, proč byla v poslední době tak velká mediální kampaň, aby japonský trůn převzala právě žena, dodávají.

V každém případě Chazaři slíbili, že předají ASEAN, Japonsko a celý Korejský poloostrov Číně, výměnou za čínskou pomoc, aby byla zvolena Hillary, hlásili zdroje z asijských tajných společností. Proto se předpokládalo, že císař odstoupí, ale nyní byly tyto plány zastaveny. Článek z japonského Kyodo News Agency, který se objevil ve vydání ze dne 1. ledna v japonském „Time“ ukazuje zmatek a hněv mezi agenty starého režimu v Japonsku, kteří kritizovali vládu, která odmítla schválit usnesení podřízeného chazarského režimu v Japonsku proti Rusku o Sýrii. „Japonská pozice … ukázala, že to, co mělo být prohlášením G7, je prohlášení Skupiny šesti,“ naříkala v článku tato tisková agentura.

Tadashi Ishii, ředitel Dentsu, téměř monopolní společnosti japonských reklam, oznámil minulý týden svou rezignaci v jasném znamení, že systém kontroly japonských médií se brzy změní. Dentsu již dlouho používá reklamní bojkot nebo hrozby, aby tak udržoval japonská média pod kontrolou. Čistka, která tam právě probíhá, znamená, že ochočení tuleni pracující ve velkých japonských korporátních mediálních firmách budou brzy štěkat na úplně jinou melodii, a agentury, jako jsou Kyodo, přestanou být mluvčími chazarské propagandy.

Japonský ministr financí Taro Aso, může rovněž být odvolán z funkce, protože se zodpovídá francouzské větvi rodu Rothschildů, která, stejně jako on, blokuje snahy osvobodit Japonsko z pout dluhu znárodněním Bank of Japan (p.př.: centrální japonské banky).

Velkou zkouškou bude, zda japonská vláda má nyní odvahu k uvolnění svých pout, kterými je zavázána válečnému zločinci a izraelskému premiérovi Benjaminovi Netanjahu, který volal tehdejšímu japonskému premiérovi Naoto Kanovi dne 12. března 2011, a vyhrožoval mu hromadnou vraždou všech občanů Tokia, nevzdá-li se japonská vláda svých devizových podniků ve prospěch Chazarské mafie.

„Abe se tak velmi bojí Netanjahua, že chce spíše odstoupit než se s ním setkat,“ uvedly japonské pravicové zdroje. Dokonce, i když by byl Abe příliš kuřecí (zbabělec), tak samotnému Netanjahuovi jsou jeho dny již sečteny. Japonské pravicové zdroje také uvedly, že Abe bude nucen odejít z funkce v případě, že odmítne jednat v případě 11/3/11 – Fukushima. Japonci také byli informováni gnostickými ilumináty, že jakýkoli izraelský nebo chazarský útok proti Japonsku by měl za následek přijetí odvetných opatření v podobě 500 megatunové jaderné zbraně, která by byla dostatečně silná, například, k vymazání Izraele.

Netanjahu nyní v každém případě čelí několika obviněním z trestných činů. „Rezoluce 2334 Rady bezpečnosti Organizace spojených národů poskytne Mezinárodnímu trestnímu soudu právní základ stíhat Izrael za válečné zločiny, transfery obyvatelstva, nelegální osady a mnohem víc,“ řekl zdroj z Pentagonu.

Netanjahu také čelí obvinění z trestných činů podvodu a korupce v Izraeli.

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/benjamin-netanyahu-israel-fraud-bribery-criminal-claims-investigation-arnaud-mimran-a7497016.html

Důležité je, aby si Izraelci uvědomili, že Netanjahu není Žid, ale že je to satanista a zároveň zapřisáhlý nepřítel židovského národa.

Netanjahu, spolu s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, jsou nyní dva hlavní agenti Chazarské mafie, kteří setrvávají u moci a jako takoví se stali cíli s vysokou prioritou, odpověděly zdroje od gnostických Iluminátů i z Pentagonu.

Tak nějak to můžeme obecně shrnout, že to, co nyní vidíme, je úklidovou začišťovací operací po vítězství, a svoboda lidské rasy již byla zajištěna, potvrdily zdroje Společnosti Bílého Draka. Po dokončení čištění, doufejme, že v první polovině roku, pak můžeme začít s více konstruktivní prací. Pokud vše půjde dobře, tak 2017 bude znamenat světový mír a začátek masivní kampaně k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a začátku nové zlaté éry.

 

Zdroj: 12

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.