Zpěvačka Lady Gaga poprvé otevřeně promluvila o svém členství u Iluminátů a řekla, že lituje svého vstupu do této tajné společnosti. Gaga, která trpí fibromyalgií* říká, že věří, že její chronické onemocnění je výsledkem toho, že do svého těla nechala vstoupit temné síly, když prodala svou duši Iluminátům na počátku své kariéry.

* Fibromyalgie je syndrom vyznačující se chronickou, generalizovanou bolestí, která pacientům brání v běžné činnosti. Lidé s fibromyalgií trpí bolestí svalů, šíje, ramen a zad. Špatně spí, často bývají ztuhlí po probuzení nebo při pohybu po delším sezení.

Zpěvačka to prohlásila v novém dokumentu od Netflix Gaga: Five Foot Two, který původně měl být portrétem problémové popové hvězdy. Zdá se však, že jeho finální verze je spíš  sestřih záběrů ze zkoušek, sezení ve studiu, veřejných vystoupení, soukromých rozhovorů v pozdních nočních hodinách, lékařských schůzek a několika plačtivých zhroucení na kameru.

Lady Gaga

Podle pracovníků, kteří na dokumentu dělali, byla řada rozhovorů přerušena a poté vystřižena kvůli pokynům shora

Když nejmenovaní pracovníci popisovali některé ze zajímavějších scén, které byly vystřiženy z finální verze dokumentu, odhalili, že Gaga mluvila o setkání s katolickým knězem, se kterým diskutovala o možnosti exorcismu, aby tak zbavila své tělo zlých duchů, které si do svého těla pozvala během satanských rituálů na začátku své kariéry.

Pokračování článku: Lady Gaga: „Lituji, že jsem prodala svou duši temným silám”

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.