…..na některé Vaše dotazy, co jsem psal o předvídaném dni v Simpsonových filmech se můžete podívat níže. Je zde také film, který Vám, Vážení čtenáři tadesca, odkrývá skrytá poselství, jenž je ve filmech téhle povedené rodinky nespočet….

07:54

Doporučuji se podívat na videa a popřemýšlet, co nám v dávné minulosti nakreslily o dnešní době…..

[wp_ad_camp_2]

Elity se zřejmě pokusily zinscenovat jaderný úder na Los Angeles, byl překažen

Jak jste si mnozí mohli všimnout, skutečně se 9.11.2010 odehrála nepochopitelná událost s vystřelenou raketou z neznámé ponorky s destinací LA. Všechno mlžení na webech, v tisku a v televizi je skutečně zajímavé.

Zpráva z tisku:

Zpráva z aktuálně.cz zde:

Málokdo ale popsal nepochopitelné zmizení (dematerializaci)  rakety přímo ve vzduchu a nedosažení cíle. Hovoří se také o lokálním EMP, na který jsem na mnoha přednáškách upozorňoval. Můžeme být rádi, že byl jenom lokální a nikoliv zatím celosvětový. I když i tahle skutečnost je v budoucnu myslitelná …..    …..dle vývoje událostí na planetě zemi.

Takže rozbor Simpsnů na přednáškách byl celkem dosti přesný a i v tomhle případě trefný. Jaké to ale náhody, že ano…..

Pro všechny ty, kteří se jich zúčastnili, vědí, kdo tenhle zákrok udělal. Rozebírat tohle téma z pochopitelného důvodu zde dělat ale nebudu.  Povšimněte si ještě jednou prosím minuty 5:50 zde:

http://www.youtube.com/watch?v=7M5Bf6TtW8w&feature=player_embedded

A divně psané osmičky, které jsou  šestkou a taky S. Je zde poukázáno v dualitě na několik okolností.

O nich snad ale zase raději jindy.

Další články k nastíněnému problému:

najdete zde

a zde máte další předpovědi o novém americkém prezidentovi v Simpsonových z roku 2000. To je samozřejmě ale jenom náhoda.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ufRbpBR0wGU

V minulých dobách jsem udělal  ze symboliky mnoho rozborů a předpovědí (nejen na přednáškách), ale dnes už na to není čas. Čas se totiž zrychlil…..

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.