…..jak všechno začalo? Včera jsem dostal mejlík s určitým vzkazem. Při pohledu na počítadlo nepřečtených mejlíků mne utkvělo oko na počítadle nepřečtených zpráv. Mělo zajímavý počet….

09:54

podívat se můžete zde na snímku obrazovky.

snímek nepřečtených zpráv

Dostal jsem znamení 9113. Co znamená 09:11 snad nemusím zde vysvětlovat. Konspirace, která nemá ve světě obdoby.

…..no a na konci třináctka

[wp_ad_camp_1]

Proto jsem hned zareagoval a napsal kratičký článek abych ho stihl do hodiny 09:11 a umístil na prvopodstatu právě s uvedenou nevhodnou hodinou a minutou. Ještě nikdy jsem nezveřejnil článek ve zmíněnou hodinu a minutu. Jak sami víte, články zveřejňuji většinou TT:54 nebo TT:55 nebo TT:45 nebo TT:27 někdy také 10:10 nebo 01:10  a také 10:01. Ve všem je symbolika. Z hlediska numerologie, v tomto případě,  velice konstruktivní.

Ihned jsem nápad převedl do skutku s myšlenkou vyzkoušet bystré oko čtenáře s myšlenkou zítra napsat rozluštění.

Přes program srovnání obrázku jsem objevil zdroj a snímek umístil na stránky prvopodstaty. (mnoho z vás to udělalo také, ale to nebyl záměr s kterým jsem to zveřejnil)…..

A protože prvopodstata je web zabývající se symbolikou a numerologií, první myšlenka byla, kdo objeví nepochopitelný čas, kdy jsem článek publikoval v čase 09:11. Nebyl to nikdo kdo napsal cokoliv do komentářů. Možná někdo kdo to objevil tak nic nenapsal.

Pamatujte si prosím co neustále píši: obrázek řekne víc než tisíce slov

Hned druhá myšlenka při pohledu na foto byla zbytky sněhu na krajnici, skoro v létě, kdo si toho všimne. HA hned to tam dám. Všiml si toho jeden jediný člověk, který mně ale se sprostými nadávkami a tituly napsal něco do komentáře. Raději jsem ho nezveřejnil.

Dámy a pánové, Vážení čtenáři prvopodstaty, všem děkuji za účast na maličkém testíku, který jsem si dovolil.  Je jedno, jestli jste byli slušní či sprostí (vulgarity nezveřejňujeme), bylo to názorné ukázání toho, že v maličkostech a detailech leží smysl celého světa.

Svět se skládá z malých věcí a nikoliv z věcí velkých.

A při pohledu třetím muselo být lidem jasné, že se jená o digitální provedení obrazu s naprosto přesnými tvary a vršek chobotnice vypadající jako netopýr je udělaný přes zrcadlení (přes středovou osu)

netopýr

I když neustále opakuji že obraz řekne lidem více než tisíce slov, doposud si to mnoho lidí nezapamatovalo. Tímto testíkem jste se dostaly na platformu ZAPAMATOVÁNÍ. Příště budete raději pozorovat obraz než psané slovo, které je pro slepce, jak neustále píši.

Vám všem ještě jednou děkuji za účast a komentáře, i těm, kteří byli sprostí. Byla to taková malá lekce. Pro ty, kterých se to dotklo nebo se dokonce urazily, se velice omlouvám. Je to ale pouze a jenom jejich problém…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.