;

Vladimír Balhar
23. 9. 2019
Na dějinném obzoru se rýsuje nová společnost, silně demokratická a silně blahobytná, která bude sestávat z prodejců, advokátů, soudců a exekutorů, státních úředníků, policistů a hasičů, politiků a jiných manažerů státního rozpočtu. V této společnosti se nebude provozovat zemědělství, neb smrdí a je s tím práce. Potraviny se dovezou. Domy a silnice budou stavět pracovití imigranti z východu, společnost budou léčit báječní doktoři z jihu, banky ze západu budou tisknout peníze z ničeho a politici tyto peníze budou přerozdělovat moudře a spravedlivě zbytku společnosti. Ze severu budou foukat chladné větry chladící procesory serverů, které budou shromažďovat všechny údaje o všech.

Všichni budou žít z dotací a vytištěných peněz. No není to krásné?

Vše, od špendlíku po lokomotivu se bude vyrábět v nedemokratické Číně, kterou lze snadno zastrašit mácháním tibetskými vlajkami na pražském magistrátu. A proto bude možné Číně platit za zboží penězi vytištěnými z ničeho v bankách ze západu.

 

Už se na to těším, i když se toho asi nedožiji, přeji to svým dětem i vnukům. Pouze nevím, čím mé děti budou, jestli exekutorem, nebo policistou, nebo podnikatelem podnikajícím z dotací.

Myšlenka dotací je geniální, měly by vzniknout i dotace na důchody, na platy pracujících, aby se vyrovnala výše mezd mezi pracujícím východem a ještě více pracujícím západem. Taky by měly vzniknout dotace na zvýšení dotací na podnikání. Uznejte, že pokud je vše dotováno, nedá se podnikat se ziskem, jak má potom chudák podnikatel platit daně. Takže by měly být i dotace na placení daní.

Všichni budou jezdit elektromobily, protože je to tiché, levné a baterie v elektromobilech mají nekonečnou kapacitu, takže i v zimě se elektromobil spolehlivě vytopí a kamkoliv dojede.

Zdá se, že vývoj je uspokojivý, dotace na elektromobily už jsou, v některých zemích prý až 80%. No a elektromobily se budou nabíjet z dotované energie z dotovaných větrných fofrníků a dotovaných slunečných fotočlánků. Kruh dotací bude uzavřen.

 

Urození potomci šlechticů dostanou v restitucích veškeré pozemky ve státě a pak dostanou dotace na sázení stromečků a úpravy zámeckých parků. Církev svatá dotace již dostává i za majetek vydaný v restitucích, kdy bylo vráceno to, co církvím nikdy nenáleželo, jak šlechetné a demokratické.

Nikdo nebude pracovat, proč taky, budeme mít roboty. Všichni budou mít vysokoškolské vzdělání na plzeňské univerzitě, zdá se, že není kvalitnějšího, takže roboti a soudy budou v dobrých rukách.

No vidím tu budoucnost opravdu dobře.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.