AKTUALIZACE 14:54

…..řekl Prezident Trump a podle toho také jedná a koná. Doposud cokoliv vyslovil, splnil! Jeho neúnavnost a boj proti DEEPHYDŘE, nejen, že je naprosto vyčerpávající, ale také složitá na koordinaci. Dalším krokem je právě OBAMAGATE, do kterého se pustil. Vše si ale vysvětlíme popořádku….

00:05

Datovali jsme Vás o T křižovatce, na které se lidstvo nachází. Třetí cesta neexistuje. Je nutné si to neustále uvědomovat. Máte jenom dvě možnosti. Buď se vydáte zpět do bažin a cesty zla, zůstanete v propadlišti dějin. Nebo je možné setrvat na cestě vytýčené Prezidentem Trumpem a Putinem a dojít do skvělých zítřků, do zlatého věku, jak psala indigová dívenka.

Když jste její řádky pozorně pročítali, možná jste si všimli, že předpovědi které řekla, se začaly v den zveřejnění jejího článku plnit. A to po celém světě. Proto prosím vydržte konstruktivně myslet, nenechávejte se nikým a ničím odradit a jděte přímo za svým cílem bez oklik. Je zbytečné pochybovat. Jestli si něco vytýčíte, není možné zůstat stát kousek před dosažení cíle a vrátit se zpět. V tomto případě je nutné věřit dvěma velkým bytostem seslaným na planetu Zemi, (víte koho myslím), aby zde vše vyčistili.

Je to gigantická a giganticky zodpovědná práce. Představte si, že se tihle dva lidé postavili obrovské zločinecké společnosti a velkou rychlostí se jí snaží likvidovat. Snaží se lidstvo osvobodit ze zotročení!!!!! Je to poslední MATRIX  a poslední možnost. Stojí za nimi sice vycvičené jednotky na tyhle operace, ale práce je pro ně také dosti úmorná a hodně únavná. Jako jednotlivci lidstvo nemůže nic dělat, je nutné vyčkat vytyčeného cíle a konce těchto bojů. Dozvíme se vše zavčas.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nelze to zastavit. Výsledek by byl pro každou lidskou bytost konečnou a Armagedonem, o což se zbytek a trosky KABALY snaží. Přeživší zbytek by se stal navěky otroky. Vždyť se neustále o to snaží a dokonce to veřejně vyhlašují v médiích MSM.

Prosím zachovejte klid a sledujte události. Proto zde všichni v dnešní dobu jsme…..

Uvědomte si že všichni vojáci, kteří už položili životy díky zločinecké KABALE, bojují za Vás a za to že budete moc vy a Vaše děti žít jako svobodné bytosti.

Na následující stránce máte cvičení popsané, nikoliv NATO, ale SHAEF. NATO patřící DEEPSTATU v podstatě už na malé výjimky neexistuje. Najdete ZDE

1) Čištění tunelů v Evropě od KABALY je v plném proudu. A nejen zde…..

Mohutné skenování nejen Česko-Slovenska, ale také Polska, a dalších států jižní Evropy vede k úspěšné eliminaci rychlotunelů a hlavně podzemních měst a laboratoří. V Česku jsme včera zaznamenali mnoho zemětřesení kolem Mostu, Karlových Varů, Berouna, Litoměřic  a potom také na Vysočiné ve Žďáře nad Sázavou, Novém Městě (v okolí). Dále potom u Lipníka nad Bečvou.

Podívat se můžete na mapu zemětřesení ZDE

Čtenář z Polska nám zaslal také zajímavá data o průběhu akci v tomto regiónu. Moc děkujeme a zároveň publikujeme zaslaný mejlík:

Ahoj Tomas / Terezo,

vyzera to horuco, asi to v najblizsich dnoch bude v okoliciach Katowic buchat pod zemou (sice to uz bucha). Dnes oznamili 416 banikov nakazenych virusom z 492 nakazenych celkovo v Polsku ze dnesny den. Podla clanku otestovali uz 12 000 banikov a budu testovat dalsich banikov. Ten virus pod zemou je fakt nebezpecny. Zverejnite prosim tuto informaciu aj pre ostatnych.   Tylko dziś przybyło ich 492, w tym 416 zakażeń dotyczy górników z tych pięciu kopalni. https://wiadomosci.onet.pl/slask/koronawirus

Další zprávy máme o připravovaných akcích v Turecku, kde demolice rychlotunelů a podzemních měst budou mířeny z Rumunska a Bulharska a Baku. Baku právě dnes skenovaly dvě letadla s poznávací značkou USA.  Právě proto je zakázáno vycházet, jak jsme psali včera v Turecku dle nařízení vlády.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Jaltská konference

Se skutečně uskutečnila. V naprostém utajení. Nejenže KABALA se všemi možnými prostředky snažila vše zablokova, i vyhrožováním. Byla absolutně v utajení a možnosti použití jakékoliv techniky na lokaci vzdušných dopravních prostředků pro bezpečnost všech zúčastněných. Vše bylo hermeticky odstíněno a utajeno. Dokonce pro klamání určitých složek byly i předtočené rozhovory, aby nikdo nevěděl, kdo se kde nachází…..

Domníváme se, že brzy vystoupí některý důležitý člen tohoto sezení na veřejné televizní tiskové konferenci a lidstvo se dozví pravdu.

Putin včera zrušil karanténu v zemi a lidé opět mohou normálně chodit do práce. Zajímavé, že ano. No, čistky proběhly….

3) Papež padl, anglická královna rovněž

Včera jste se mohli dočíst, že anglická královna je v koronavirové izolaci (rozumějte, je ve vězení, sice domácím, ale je) a pravděpodobně tam zústane do konce svého života. Nesmí se s nikým stýkat. Papež odešel z Vatikánu, ví co ho čeká. Data o papežovi jsme Vám před několika dny zveřejnili.

Tak konečně o tom píší i MSM, a proto by mohly spící ovečky uvěřit:

Zlé správy o kráľovnej Alžbete: V izolácii má byť do konca života!

Britská kráľovná Alžbeta II.
Britská kráľovná Alžbeta II.
.
Kráľovná Alžbeta II. je už dva mesiace pre koronavírus zavretá v prísnej izolácii na hrade Windsor, stýkať sa nemôže ani s niektorými svojimi najbližšími. Podľa najnovších informácií od životopisca panovníčky to aktuálne vyzerá tak, že v odlúčení od svojej rodiny i kráľovských povinností bude musieť zostať už do konca svojho života.

.

Andrew Morton hovorí, že kráľovná sa už zrejme k svojmu bežnému životu a plneniu povinností nikdy nevráti, jedinou záchranou by mohla byť účinná vakcína proti koronavírusu. „Je to nesmierne smutné, ale nevidím ako reálne, že by sa kráľovná vrátila k svojej obvyklej práci. Covid-19 len tak neodíde a bude s nami mesiace, ak nie roky. Pre kráľovnú by bolo príliš riskantné znova sa stýkať s ľuďmi,” uviedol jej životopisec pre denník The Sun.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zdroj

 

4) Telefonát z Německa

Dnes jsem telefonoval s dobrou známou v Německu. Konstatovala katastrofální stav školní docházky a o vyučování dětí ve škole. Její dvě malé děti, které chodí na základní školu 1-5  (má dvě asi rok a půl od sebe) se vrátili celé vystrašené domů. Ve škole se nehovořilo ze strany vyučujících o ničem jiném než o CORONAVIRU. Sdělila mně, že děti doma plakali a ptali se jestli skutečně zemřou, když nebudou nosit roušku, tak jak jim to paní učitelka neustále opakovala celé dokola. V noci nemohly spát a vrátili se několikrát za maminkou do její postele, plakali a opakovali pořád jednu a tutéž otázku.

Od zítřka nejdou do školy a známá si jde stěžovat k řediteli. Je to jasný psychoteror na děti zneužitý do poslední chvilky MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVOU. Budu v blízké době datovat jak celá záležitost dopadla…..

5) David Icke a síť 5G

Kompletný zakázaný rozhovor Davida Ickeho o víruse Covid-19, testovaní na koronavírus, 5G sieti a globálnom kriminálnom Syndikáte.

Britský autor a lektor David Icke v rozhovore pre London Real objasňuje súvislosti ohľadne pandémie koronavírusu, ktoré vám v korporátnych médiách nepovedia.

Je důležité si rozhovor všech videí stáhnout a obeznámit lidi, co se nyní na planetě Zemi odehrává. Děkujeme.

Rozhovor a všechny díly můžete najít ZDE.

5-5) Bylo by dobré kdyby si každý vyslechl a UVĚDOMIL a také podle toho začal každý z nás jednat. Nepodporujte fašisty

Každý musí začít sám u sebe a trvat na cestě, kterou jsme si vytýčili. Nemůžeme v dnešní těžké době z ní sejít ani o krůček a nechat se odrazovat MSM nebo destruktivně vedenými weby!!!!!

Ja Praslav z Pereslavy vyhlasujem, že nemusím nutne súhlasiť zo všetkými názormi autorov programu. Rovnako upozorňujem, že nie som profesionálny tlmočník ani lektor KSB, nedokonalosti prekladu nie sú účelom. Vyhradzujem si právo vyjadriť svoj názor, ak s niečim výrazne nesúhlasím, popr. na doplnenie relevantnej informácie. Relácia nie je vhodná pre psychiky typu biorobot, zviera a démon.

7) Je doposud v České republice je 9 zemětřesení od 2 do 10 kilometrů

Jak se sami můžete podívat tak čistky v podzemí po skenování probíhají velkou rychlostí. Dochází nyní i na Prahu a okolí. Podívat se můžete zde:

http://macek.ig.cas.cz:8000/index

 

8) Tichá válka pro spící ovce

Mnoho lidí Vám řekne, že se nic neděje, že vše je v naprostém pořádku a nikde nic nevidí. Ovečky zatí pěkně spí a myslí si, že vše je při starém. Ale vůbec tomu tak není. V Německu na americké základně Ramstein Air Base přistálo mnoho největších ruských transportérů s ruskými vojáky a pravděpodobně se připravují na nějakou větší akci!!!!!

Proslechlo se, že němečtí občané mají být násilně očkováni. Že nejsou vakcíny? Velký omyl. Jsou připraveny od roku 2018 v Mnichově a jsou také několik let dopředu patentovány. MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ potvrdila, že vojsko může chodit s policií a povině očkovat!!!!

Proto další posily do Německa, kde by to mělo začít. Přes noc je velice živý provoz po celém německu jak letadel tak vojenských vozů a zatýkání zatím probíhá celkem v klidu. Zlomový den dle naši insiderů by měl být 15.05.2Q2Q. Situace je skutečně pro mnohé v Německu již neúnosná.

Podzemní bunkry se silně pigmentovanými lidmi jsou postupně vybírány. Tak tobogán začal. Ale ovečky, klidně spěte dál….. (není myšleno na čtenáře tadesca)

Jakmile budeme mít další data, určitě se ozveme.

pokračování

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.