;

…..jak jsem se v minulosti zmiňoval na základě tvrzení indigové dívenky, žijeme v počítačové hře. Nic zde není reálné. Proto by bylo dobré si přečíst zpětně, veškeré články o Indigové dívence, které jsem zde napsal….

23:45

Jak vidím, v napjaté době si přidáváme práci navzájem. No nevím, jestli bylo od carstena moudré se v komentech zmiňovat o vyzkoušení, či o možnosti pokusu, že žijeme v počítačové hře. Ano je to možné, ale rozhodně ho nikdy nebudu popisovat. Proč vám vysvětlím ve stručnosti.

Tento článek píši na základě mnoha mejlíků, které jsem během dneška od Vás dostal s prosbou o zveřejnění návodu na hru.

Ve filmu MATRIX Vám vědma v jednom monologu k Neovi zcela narovinu řekla: JE TO VELICE NEBEZPEČNÁ HRA.

 

 

A zde bych navázal niť.

Po přečtení co všechno indigová dívenka kdy řekla a postupně odhalovala, je nutné se zamyslet, jak to mohla tak přesně vědět. (Nutno přečíst všechny díly)

V systému MATRIX, ve kterém se nacházíme byl naprogramován a sestrojen 6 padlými anděli oproti konstruktivní sile vesmíru. Hra 6 proti 1. Čili 7, kteří sedí u kulatého stolu. A jsou vynikajícími přáteli. Hra je ale hra.

I když je to hra, většina lidí ji bere jako REALITU A SKUTEČNOST. Byla vytvořena na možnost přechodu lidstva do nové super-civilizace a zlatých věků.

Lidstvo má zájem o neustálé důkazy. Vše chtějí mít dokázané. A klidně také vše vyzkouší, jestli je to pravda. Někteří ale tvrdě narazí a pak třeba není cesta zpět. Jak se říká, moudří se poučili z chyb těch chytrých.

Mohl bych Vám jednoduše popsat jakým způsobem byste si mohli ověřit, že nejste ve skutečnosti, ale ve hře. Pro pár lidí, kteří vyzkoušeli nebezpečnou hru a striktně vše nedodrželi, se nepovedl zpětný návrat zpět do reality. Zůstali neznámo kde a možná tímto odevzdali svoji duši.

Pro ty, kteří se vrátili, zažili celkem děsivé děje a posléze je několik roků či neustále pronásledovaly neřešitelné problémy a těžké životní situace. Dokazovat si, že žijeme v MATRIXU, si myslím, že pro čtenáře tadesca je zbytečné. Ti už vědí. Pro nově příchozí je nutné prostudovat celý svazek indigové dívenky od začátku.

 

 

Pro případ, že by hru někdo zde znal a napsal do komentáře, ROZHODNĚ NEBUDE ZVEŘEJNĚN. Proto se prosím o to ani nesnažte.

Nemám zájem někomu dělat problémy. Nedej konstruktivní sílo vesmíru, že by se pokusu chtěli zúčastnit děti či dospívající puberťáci. Hra je jednoduchá, ale velice nebezpečná.

Proto znovu píši, jsme v MATRIXU, v počítačové hře a uvidíme, jak brzy skončí. Jste toho všichni svědky.

Děkuji za pochopení a prosím, nezasílejte mně mejlíky na toto téma s dotazy. Je to zbytečné.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.