AKTUALIZACE 21:27 DOKONČENÍ ZE VČEREJŠKA…..podívejme se na zajímavé dva momenty ve videu od Slonkové a Kubíka, které si naprosto odporují. Já pro ně mám jenom jedno jedinné vysvětlení….

18:54

Pro moje tvrzení, které zde uvedu, je nutné si poslechnout znovu krátkou část filmu a sice od 1:20 až do minuty 1:54. Málokdo si toho asi všiml a nevěnoval tomu pozornost, protože lidé dnes sledují mnoho věcí jenom povrchně…..

Zde máte tedy video:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prulomove-svedectvi-v-kauze-capi-hnizdo-slonkova-a-kubik-vypatrali-zmizeleho-babisova-syna-60198?seq-no=1&dop-ab-variant&source=clanky-home&autoplay=1&fbclid=IwAR3j-WRU8rQ0NrdMNNFFBf7jLJveeioMzlEwKZjrmntzOxaQOMA9JtbEcQc

Jeden z velmi důležitých momentů, kterým se nikdo nezabýval je tvrzení, že Andreje Babiše juniora nikdo neznal do případu s čapím hnízdem. Jestli následující věta je pravdivá, což se dá lehce zjistit, tak tady skutečně něco hodně „smrdí“. Ta nejdůležitější věta byla ale řečena v minutě a vteřině 1:29. Cituji:„Andrej babiš mladší býval pilotem, než se otec rozhodl že 35 letého syna spojí v parlamentu s aférou Čapí hnízdo, byl neznámý člověk“.

Pokud někdo je pilotem u jakékoliv letecké společnosti, musí projít dosti těžkými psychologickými testy. Kdyby trpěl paranoí, tak by je rozhodně neudělal!!!!! Udělat pilotní průkaz na copilota nebo CPT (kapitána letadla) je velice náročné. Jak psychicky, tak mentálně i fyzicky. Když pomineme fyzickou stránku tak psychická a mentální při jeho NÁSLEDNÉ DIAGNÓZE naprosto nesedí.

Udělat CPT je dle mého názoru těžší než udělat dvě vysoké školy naráz…..

Naskýtá se otázka, CO ZA TÍM STOJÍ?????

Zatím můžete sami popřemýšlet, co si o tom myslíte a napsat do diskuze.

Musím nyní na 2 hodinky odejet, pak napíši můj rozbor a jak to asi je…..

tm

AKTUALIZACE 23:14 Moc se omlouvám, zdržel jsem se na návštěvě, což jsem nepočítal a nebylo plánováno…..

Proto pokračování bude až zítra. Bude asi zajímavé….

[wp_ad_camp_2]

POKRAČOVÁNÍ A ZÁROVEŇ AKTUALIZACE 17.11.2018

Všem se omlouvám za zdržení, ale mělo to tak asi být. Přijel jsem značně pozdě…..

Vraťme se tedy k nastíněnému problému. Mohou tedy nastat tyhle situace:

 1. Jestliže v uvedeném pořadu SLONKOVÁ a KUBÍK tvrdí, že „Andrej babiš mladší býval pilotem, než se otec rozhodl že 35 letého syna spojí v parlamentu s aférou Čapí hnízdo, byl neznámý člověk“.
  Potom asi mají důkazy, že pilotem byl. Někteří z Vás psali, že nedodělal pilotní průkaz. Pak by ale v pořadu, o kterém věděli že bude mediální BOMBOU, nemohli logicky tvrdit, že jím byl a tady hned by začal problém se lží, kterou by jim jako první předhodili, omlátili o hlavu, prohlásili je za lháře a to by byla pro Slonkovou a spol. konečná. Protože si vymýšlejí a hned na začátku lžou.
 2. Scénář jim byl předán přímo do rukou s bohatou odměnou, třeba SOROSE. K tomu jim bylo řečeno, cokoliv řeknou, je pravda a má to pouze jeden cíl. Zlikvidovat vládu v česku. Následků se nemusejí obávat. Proto s celou akcí přišli až k 17 listopadu. Potom se ale nesmí divit, když budou mít podobný osud jako ti dva na Slovensku…..
  Totiž ani zadavatelé si neváží zrádců a jako první je eliminují nějakou „sebevraždou, nehodou, otravou“ atd.
 3. Je nutné připomenout, že není možné se přihlásit do Aviatické školy, dokonce ani né do autoškoly, pokud nedostanou posudek od lékaře. V Německu je nutné (do pilotní školy) i s testy od psychologa! Vyloučíme tedy bod, že nedodělal školu kvůli své nemoci.
 4. Skutečně mohl být pilotem, klidně někde v zahraničí, proto ho nikdo neznal (nebo je to od Slonkové a Kubíka vymyšleno, jak jsem psal). To se brzy možná dozvíme.
 5. Jestliže tedy byl pilotem, musel BABIŠ vědět, že do budoucnosti mohou nastat problémy a vyrobil by si důkazy proti sobě. Když se takové prohlášení dostalo na veřejnost, bylo by naprosto sebevražedné pro premiéra Babiše z něho nechat udělat blázna a nechat ho psychiatricky ošetřovat kdekoliv. Tomu nevěřím, že by byl tak méně duševně zámožný…..
 6. Není ale vyloučeno, že nastoupil někdo s vydíráním a juniora mu pomocí MK ULTRA načipovali a udělali z něho blázna. Nebo se jednalo o únos a všichni mlží.
 7. Vědí totiž že BABIŠ je hodně zranitelný v mnoha věcech, které na něho mohou vyhrabat, a proto zvolili zatím tu nejmenší kauzu. No, že by byl také jeden z větších bílých koňů????? Možných kauz je proti němu daleko více, ale…..
 8. Je teda jasné, že s jeho povoláním zde něco nesedí a mohlo to být účelně využito, Byl to tak zvaný šach mat, jak jsem vysvětlil…..Pravdu se ale možná nikdy nedozvíme, protože lidé milují raději jednoduchou lež než složitou pravdu. A podle toho i s námi jednají…..

  Nic se ale nemění na faktu, že Babiš napáchal mnoho škod v zemědělství, různé lidi připravil o jejich fabriky, majetky a hlavně údajně jeden takový člověk, kterého připravil o všechno, spáchal sebevraždu. Podporuje MONSANTO a Roundup, rakovinotvorný driák na pole. Má velká břemena, která v budoucnu neunese.
  Musíme si ale uvědomit, že je prozatím tím nejmenším zlem oproti té vládě, která by mohla být SOROSOVCI A DEEP STATE  zde do Česka dosazena. Nemluvě vůbec o migraci…..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.