AKTUALIZACE 11:54

…..vrátil jsem se po 20. hodině večerní z cest. Časově to byl velký „nářez.“  Energeticky ještě větší. Setkal jsem se zajímavými lidmi. Zpráv je mnoho, ale je nutné vše udělat postupně. Mimo jiné jsem moc nespal a raději věnoval čas setkáním a rozhovoru s lidmi, kteří „se nikdy nemuseli probouzet“ a vědí, o co se zde v Hotelu Země jedná. Hodnocení cesty: Moc zajímavé….

00:05

Na prvním místě bych rád objasnil a vysvětlil pro mnohé čtenáře, jak stálé, tak nově příchozí, určité dotazy, které jste kladli pořád dokola.

Symbolika obrázku hovoří jasným textem. Snad jste pochopili…..

Bylo by dobré, kdybyste si konečně uvědomili korektní jednání Prezidenta Trumpa. Sliby, které byly Trumpem vyřčeny, vždycky splnil a dodržuje jejich docílení. I když někdy s menší časovou prodlevou, dle okolností. Sami víte, že naplánované věci jsou Vám někdy MATRIXEM záměrně blokovány.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Prezident Trump má syna, který byl také poškozen očkovací vakcínou. Při vstupu do voleb byl jedním z jeho slibů, že vakcinaci lidských bytostí se bude snažit zastavit. A zodpovědné pohnat před soud. Možná si ještě vzpomínáte. Sám je zásadně proti jakémukoliv očkování, dle jeho slov.

Dnes, když tvrdí, že nechá klidně pod dohledem a vedením armády *****NAOČKOVAT**** všechny lidí, je tím myšleno naprosto něco jiného než OČKOVÁNÍ. Prosím, nechte se překvapit. V minulosti naznačil také některé věci, které s tím úzce souvisejí a slíbil, že je dá (odhalí), všem lidem. Hovoří v souvislostech a náznacích navazujících na jeho dřívější výroky. Je nutné všechna jeho rčení, která byla jím vyslovena, brát jako celek.

Ano vykládá příběh, který je rozkouskovaný do několika dílů, a třeba každý měsíc či týden řekne nějakou část. Proč to dělá? Však poslal vzkaz protistraně (KABALE A TEMNU), že je porazí jejich vlastními symboly a taktikou. Také lidem nikdy nic neříkali v celku. Ale po kapkách. Souvislosti si pak neuměli sestavit. Ve škole děti byly odnaučeni kombinacím.

Z tohoto důvodu: reagovat neustále na jednotlivá vytržená rčení z kontextu, tak jak je chápe většina lidí, co napíší MSM, je naprosto zbytečné a neopodstatněné. Neztrácejte prosím čas jednotlivými výroky, pokud je neberete jako celek. Nemůžeme neustále z časových důvodů vše dokola vysvětlovat.

Dalším kamínkem do mozaiky je následující hra. Vysvětlím Vám ji na příkladu.

Dejme tomu, že osobnost, která se jmenuje čistě náhodou QQQQQ QQQQQ QQQQQ koupila (dostala zdarma) obrovskou firmu jménem paradise. Firma je usídlena v ohromné budově, která má 50 pater jak nahoře, tak 50 pater v podzemí, a pozemek, na kterém stojí, má několik desítek kilometrů čtverečních. Pracuje zde mnoho lidí. Nový majitel má za úkol vyčistit celou firmu od zparchantělých osob, které zde pracují, terorizují ostatní pracující a chtějí firmu ukrást jenom pro sebe.

Nástrahy a „miny“ pod některými koberci, dveřmi a ve stěnách na každém podlaží, musejí odtranit bez exploze a rychle a čistě. Jeho čistící četa nemá na celou čistící akci nekonečně mnoho času a nesmí dovolit zparchantělým starým zaměstnancům aby se zorganizovali. Proto jedná s naprostou lstí a záludností, aby jeho tahy nebyly objeveny. Tomu se říká 4 či 5 dimenzionální šach. Pokud budou objeveny, může to být až v momentu, když zparchantělí zloději nemají možnost udělat jakoukoliv protiakci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A protože celá firma je obrovská a nepřehledná, vzal si na pomoc ještě jiného pomocníka na protějším křídle firmy, který mu také s jeho uklízecí četou a jinými uklízecími nástroji pomůže a to synchroně. Vědí, že něsmějí udělat chybu.  Zaměstnanci se diví, co se ve firmě několik dní děje, ale na vysvětlování pro ně nikdo nemá čas a jsou zklidnění tím, že vše se brzo dozví.

Zaměstnanci jsou zklidňováni za tím účelem, aby se uklízecí četě nepletli do cesty. Stejně by jim ani při vysvětlení nemohli žádným způsobem pomoci.

Proto je nutné věřit nyní novému majiteli firmy paradise panu QQQQQ QQQQQ QQQQQ a jeho protějšku s nevysvětlitelnými kroky, které ale brzy budou odhaleny.

Pevně věřím, že čtenáři tadesca vědí, co tímto kratičkým článkem bylo myšleno.

1) Německo

Čistící akce podzemí v Německu probíhají také na plné obrátky. Ne vždy je odhadnuta síla exploze přesně a dojde v jejím následku také k destrukci či požáru budov, se kterými jsou spojeny podzemní tunely, město či laboratoře. Jedním z takových míst byl 10.05.2Q2Q Berlin-Tegel, letiště, které mělo právě vstupy do podzemí.

Tři velké haly o rozloze 10.000 m2 vyhořely zcela. Před požárem se ozývaly silné exploze. Hasiči si myslí, že byly způsobeny propanbutanovými lahvemi.

tm komentuje: no v halách na letištích je zákaz skládek jakýchkoliv explozivních plynů. Nevědí, jak takovou příhodu ovečkám vysvětlit. Stačí se opět podívat na mapu zemětřesení a v kolika kilometrch pod zemí se udála. Dle našich zpráv, která jsem včera v Německu dostal, bylo před explozemi zachráněno mnoho dětí z tunelů. Následně došlo k jejich eliminaci.

Z pochopitelných důvodů bude nyní letiště Berlin-Tegel  na několik týdnů zavřeno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Článek si můžete přečist zde.

2) Telefonát Prezidenta Putina s MADAMME ANGELOU HITLER MERKELOVOU

K výše uvedenému článku je nutné dodat následující data. Pod letištními halami Berlin-Tegel se totiž nachází také protiatomové bunkry německého kancléře.  A právě 09.05.2Q2Q měl asi 40 minutový rozhovor Prezident Putin s MADAMME HITLER MERKELOVOU.

Právě den před Jaltskou konferencí, která se konala 10.05.2Q2Q, měla tahle nejopovrhovanější osoba v Německu v německé televizi ARD a ZDF podat oficiálně svoji demisi a odstoupit s celým kabinetem.

To se ovšem nestalo a podporována ještě určitou malou klikou Deep state uvěřila falešné straně a demisi nepodala. Následující den ji američtí vojáci při demolici poslali vzkaz, jak dopadne. Byla to její poslední možná „solidní cesta“ odstoupení. Uvidíme, jak nyní budou reagovat vojska SHAEF na její nepodanou demisi.

Situace je v bývalé říši Hitlera velice napjatá. Levá ruka neví, co má dělat ruka pravá.

Co se týká očkování, záležitost také úsměvná. Kabinet CDU pod taktovkou dcery A.H. odsouhlasil nástroj na povinné očkování. Je sice řečeno, očkovat se nemusí nechat nikdo, ale jestli chcete někde pracovat, zaměstnavatel Vás nesmí zaměstnat, pokud nejste očkováni. Ještě dodali „tou správnou vakcíou.“ Není to nic jiného než naprosté vydírání veškerého obyvatelstva….

 

[wp_ad_camp_2]

 

DODATEK OHLEDNĚ BUNKRU MADAMME HITLER MERKELOVÉ

Do této zprávy jsem asi pro některé čtenáře čitelně nenapsal, že reakce na její neodstoupení po telefonátu s Prezidentem Putinem byla likvidace bunkru kancléřky vojáky SHAEF, a proto ty výbuchy a požáry hal. Do hal, které shořely, byly vyvedeny odvzdušňovací kanály pro podzemní tunely a laboratoře…..

3) Dnešní zemětřesení v ČR

Podívejte se prosím na dnešní mapu zemětřesení v České republice, kolik jich zase je. Hloubka většinou 2 až 10 km. Zřejmé je, že čistky neustále probíhají. Možná už jenom dočišťování a eliminace podzemí, aby ji v budoucnosti nikdo nemohl použít, popřípadě eliminaci dalších měst, kde skeny objevily přeživší v podzemí…..

Stejné čistky probíhají právě v Polsku a také v Německu u české hranice…..

http://macek.ig.cas.cz:8000/index?fbclid=IwAR2feo4I17sTYNei48AzvnvHdwoJKGy8D798s2BZ9nRxqYJCsRuXvHsa21c

Pokračování…..

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.