AKTUALIZACE 08:54

…..a to víc, než by si mohli lidé myslet. Některým „lidským bytostem“ přeskočilo nadobro.  O politicích nebudu hovořit, je to kapitola sama pro sebe a všichni se narodili už s tímto „syndromem přeskočení“. Těm nemusí ani nic přeskakovat. Ale pozor, jsou mezi námi i jiní, na které je nutné si dávat pozor….

QQ:QQ QQ:Q5

1) Brutální mailové útoky na tadesco a osoby s ním spojené

Psát jakýkoliv blog či web je značně náročné. Né všichni něco takového ustojí.  Mnozí raději odejdou a vše vzdají. I když ho píšete jenom okrajově. Nežijeme v normálním světě. Nacházíme se v době počítačové, která má za následek programování lidí přes MK-ULTRA, televizí rádiem, podprahovými daty atd.

Velká část lidí vlastně ani neví, jestli jednají ze své vlastní vůle. Nebo jsou nástrojem někoho jiného. Kým jsou vlastně ovládáni.

 

[wp_ad_camp_2]

 

No ale já jsem se dobře u toho bavil. U mnohých by něco podobného vyvolalo psychické problémy a deprese Možná také náchylnost k alkoholu či jiným omamným látkám. Mě zase při čtení některých statí popadl smích takových rozměrů, až mně slzy tekly z očí. Sami hned zjistíte o co se jedná. Nebudu zde popisovat vše, jen část, která popsaná není. Na zbytek dám dole odkaz.

V tu dobu jsem byl mimo Evropu, když mně začaly chodit první mejlíky. Jeden lepší než ten druhý. Protože jsem neměl s sebou počítač, tak jsem ani nevěděl že něco přišlo. Rovnou to padalo do spamu. Teprve až jsem se vrátil, objevil jsem „poklad“ ve spamech.

Nějaký člověk ze Slovenska mně začal napadat za nějaké články, které jsem vůbec ani nepsal, nečetl a dokonce nebyly ani na tadescu. Prvně jsem nechápal. Nevěděl jsem o čem mluví. Teprve po výměně mejlíku s Aluškou jsem zjistil, že se jedná o sérii článků, které psala o kamenu ČINTAMÁNI.

O kamenu jsem nikdy nemluvil a ani o něm neměl žádnou přednášku. Jednou jsem se na přednášce o BLACK GOO zcela okrajově sice o kamenu ČINTAMÁNI zmínil, ale to bylo vše. BLACK GOO je něco podobného jako tento kámen. Vysoká inteligentní hmota na zotročení lidstva. Pochází z jiné planety. Psal jsem několik článků na tadescu o BLACK GOO a nastražených nebezpečích na člověka, který s nimi přijde do styku.

Kámen ČINTAMÁNI asi udělal ze zcela normálního člověka přesně to, co z něho udělal a vy si to přečtete za chvíli.
No v podstatě obrázek si budete muset udělat při čtení 13 dílu sami.

Vzhledem k okolnostem, které se vyskytly v mejlících, kde mé osobě a alušce popřípadě lidem s webem tadesco spojeným je vyhrožováno zabitím a smrtí, jsem se dal do bádání, jaká „bytost“ za tím stojí. Zadal jsem zde ve Švýcarsku prosbu o zjištění IP adresy, čísla počítače a odkud mejlíky chodily. Vše je totiž velice jednoduše zjistitelné z jakéhokoliv mejlu, když má dotyčná laboratoř na to zařízení. Mimo jiné opět ruské výroby.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Však už víte, koho jsme v minulosti odhalili…..

Za týden jsem měl veškerá data o člověku, který mejlíky psal, jeho jméno a adresu s mnoha dalšími podrobnostmi. Je to skutečně úsměvné.  Známý švýcarský právník mně poradil podat trestní oznámení na dotyčnou osobu, že je to zcela jednoduše dokazatelné a žalovatelné. Důkazy v rukou máme. Nechci ale někomu kazit život, asi už tak nešťastný…..

Pokud dotyčný na výzvu veškeré nesmysly nesmaže a neomluví se, možná tak učiním. Nechci ale zbytečně někomu dělat problémy. Má jich chudák sám dosti.

Pravděpodobně trpí několika psychickými poruchami a hlavně komplexem méněcennosti a megalománie.

A to dokonce ani nevíte, že dotyčný má být slovenským prezidentem. No nebylo by se čemu divit. Po těch bláznech politických na Slovensku, kteří byli do funkce DOSAZENI,  by tento výlupek byl právě tou třešínkou na dortu. Hodně červenou a možná i kr…..

Článek si můžete přečíst na tadescu, popřípadě na stránkách alušky ZDE.

Všimněte si že jmenovaná osoba trefně píše o své bytosti. Také všichni ostatní na webech, kteří provozují podobnou rétóriku.

Přečtěte si prosím také veškeré komenty na aluščinýh stránkách, stojí za to.

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Ochrana pro děti, kteří musejí do školy

Pro dnešní dobu je nanejvýš důležité si ochránit dítě před zásahy nějakého „ODBORDELNÉHO PERZONÁLU“. který by ve škole mohl Vaše dítě bez Vašeho svolení otestovat. Proto předkládáme možný protokol, který se nechá podepsat jednak Vámi zvoleným právníkem či jinou osobou (při nezastižitelnosti rodičů).

Dokument je zatím v Němčině zde ke stažení. Překlad do češtiny ZDE (doc), ZDE (PDF).

3) V přístavu Artisanal, v Mauritánii, je (bylo) mnoho člunů

Stovky, možná tisíce. Co tam dělají????? Zřejmě připraveny pro migranty….

Snímky obrazovky pořízeny dne 19.9.2Q2Q z Google maps. Od našeho zdroje ze Španělska máme informaci, že na ostrově Gran Canaria se vyskytuje stále více černých migrantů oblečených do luxusního oblečení, kteří bydlí v místních hotelích!

VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.