…..celá Evropa se nachází v obrovské krizi, nemyslím tím jenom finanční ale hlavně mezilidských vztahů díky „karanténě“ rozumějte domácímu vězení. Mnohým začínají povolovat nervy….

00:05

ITÁLIE

Dnes jsem opět telefonoval přes internet se svým známým. Bylo mně sděleno, že lidem v Itálii už došla trpělivost a začínají být dosti alergičtí na celou vládu a systém. Vědí, že vše je podvod, nikdo jim to nemůže vymluvit. Vláda už vůbec né. Misto aby vláda povolovala napjatá domácí vězení a omezení, tak italský premiér  Giuseppe Conte, v dnešním proslovu opět má zájem všechno oddalovat. To vyúsťuje do velice výbušné situace, kdy chybí už jen jiskřička a mají celý národ v ulicích, prohlásil můj známý z Říma. Dále řekl o situaci v parlamentě následující.

Matteo Salvini získal a stále získává čím dál tím větší popularitu nejen u lidí v parlamentu, ale také mezi obyvateli. V případě že dojde k odstavení CONTE, bude asi premiér a hodlá okamžitě vystoupit z EU.

Dále mně sdělil, že je mnoho policistů i vojáku na ulicích a že se k něčemu velkému schyluje…..

NĚMECKO – LÉKAŘI PŘESTÁVAJÍ MLČET

Německý lékař a soudní znalec Professor Klaus Püschel pracující na pitevně byl pozvám do německé televize SAT1. Moderátorka se nestačila divit jeho slovům, která pronesl. Prozradil do éteru, že si stojí za svým vyjádřením, že CORONAVIRU-19 je zcela obyčejným chřipkovým virem a že NENÍ ŽÁDNÝM ZABIJÁKOVÝM virem, tak jak byl vládami a MSM lidstvu představen. Veškerá opatření která byla na základě mylných zpráv udělána jsou absolutně absurdní…..

Důrazně podotkl, že jak bundesprezident, tak kancléřska MADAMME HITLER MERKELOVÁ, jež se vyjádřili k situaci v Německu naprosto nesmyslně, kdy tvrdili že se nacházíme ve VÁLCE. Přirovnali ji k WWII, což dle jeho slov naproto přehnali. Před několika týdny se vyjádřil Mudr Professor Klaus Püschel do novin, že ještě nikdo nezemřel na jmenovaný virus a situace trvá i dnes. Potvrdil, že neexistuje dle jeho slov ani jeden člověk, které měl na pitevně, že by zemřeli na virus. Byli to lidé mezi 50-100 lety, průměrná věková hranice byla 80 let. Všichni měli těžká onemocnění ledvin, slinivky, nebo jater, srdce, plicní embólie a jiné. Ale ani jedno úmrtí na VIRUS při obdukci a bylo jich více než 100.

Na rozhovor v německém jazyce se můžete podívat s překladačem ZDE.

Dle dalších zpráv od jiných lékařů z Německa jsou naprosto stejná potvrzující vyjádření. Lékaři v Itálii potvrdili stejnými slovy udajné tisice mrtvých lidí za celou dobu. Možná na naprosto běžnou chřipku, jakou je covid-19 zemřelo snad 5-10 lidí, kteří měli velice špatnou imunitu a k tomu ještě záněty v těle.

Bylo by dobré se nezaměřovat na nesmyslnou histérii kolem Covidu-19 a raději se zajímat o podstatnější věci. Jako například o následující zprávu ze Švýcarska.

ŠVÝCARSKO

Na jedněch švýcarských internetových novinách Legitim.ch se objevila zpráva, že není vyloučeno, že by roušky mohly být kontaminovány právě Glyfosátem. Víme jak je nebezpečný a co všechno způsobuje. Článek si můžete přečíst s překladačem.

Legitim.ch právě ZDE

A nyní ve vlastní věci, včerejší dotaz na čtenáře tadesca

Ptal jsem se Vás na radu, jak je možné nejlépe odhalit trolly. Děkujeme za rady a hlavně za jeden odkaz jak co kde nastavit. Blokaci pomoci IP adres samozřejmě máme zapnutou. O to by se ale nejednalo.  Přátelé, je to jednoduché. Posuďte sami.

Takový troll má zájem Vás někde nachytat. Nezajímají ho vůbec podstatné věci, popřípadě text článku, i když i tam někdy hledá, ale jak na Vás prokazatelně a rychle bez problémů zaútočit . Když vidíte, že se objeví trolové, je nejlepší udělat nějakou jednoduchou chybu. On se sám chytne.  Takovou jsem schválně udělal v okénku včera. Napsal jsem datum 29.02.2019. Jak do nadpisu, tak hned do druhé věty v článku. Aby si nikdo nemyslel že to byl překlep. Napsal jsem:

Hitlery Rodent Clinton byla 29.02.2019 popravena

Dostali jsme do diskuze odkaz na twett od našeho čtenáře, že Hillary Clinton byla dne 29.02.2019 popravena, nepožádala o odpuštění a je v pekle…..

Ješte byl odkaz a to bylo vše.

Normálně bych nedával tuhle zprávu do okénka, byla v diskuzi, ale přišlo mně to vynikající, jako udička.

Každému je snad jasné, že jenom sudé roky jsou přestupné. No a čekal jsem. Po několika hodinách jsem se vrátil na web a rybičky se chytily. Ano bylo jich hned °6. Takové zajímavé číslo, že ano. Nepočítám prosím korektní reakce našich čtenářů, kteří mně slušně na chybu upozornili a zároveň našli tu správnou zprávu na odkazu. Ani jsem neměl jejich komentáře schvalovat, jak napsali. Děkuji za upozornění.  Na rozdíl od trolů, kterí útočily dost nevybíravým způsobem, jakej jsem….. no dosaďte si zde co chcete, hlavně ta peprná slova a hned několik za sebou. Tito jednoduše myslící trollovské bytosti to nemají jednoduché. Mysleli si, že nachytali mně, opak byl pravdou. Jak říkám v jednoduchosti je krása a genialita. Než jsem je natrvalo dal do spamu, tak ještě stačili vyhrožovat se vším možným. Opět jsem se pobavil nad jejich primitivitou.

Až byly rybičky odchytnuty,  čísla jsem po delší době upravil na 28.02.2019. A dolu dal kopii obrázku, která vše potvrzovala. Dle mého názoru nějací trolíkové asi od vedoucího kolotoče, či odjinud.

Dnes existují vyhledávače obrázků a není problém si samozřejmě jakýkoliv vyhledat, kdy a kde byl publikován. Tento způsob také používám.  A proč nepíši dolů že je to Ilustrační obrázek? No jasné, že ano. Opět se uloví nějací trolíci, kterým nejde o obsah textu, ale o to aby z Vás udělali…..

Tak mně prosím příště nemusíte na takové malé chyby upozorňovat, vím co dělám, jsou dělány záměrně na vyhlášený boj s trolly. Dnešní trdla to už vědí, ale přijdou jiní, kteří to nečetli. Takže příště při nějaké záměrné chybičce víte, kdo zase chodí na web. Moc Vám děkuji za spolupráci…..

Všiml jsem si, že podobnou metodu, jak jsem popsal ve včerejším okénku, používá Trump. Nachytal trouby z farmacie a odjinud podobnou metodou. Někdy je skutečně dobré ze sebe udělat před druhými „vola“.

A co tedy z toho vyplývá? Čtenáři a ti, kteří skutečně mají zájem o témata se baví v diskuzích o podstatných věcech. Primitivové se začínají chytat slov a malých nepřesností a nemají zájem o obrovský celek…..

Toš tak

14:27 NĚMECKO  – telefonoval jsem se známými v Německu

Dnes jsem volal s jedním známým, který má také jeden německý alternativní web. Potvrdil mně, že za polsedních 14 dní je na webu slet čarodějnic skřetů a trollů. Diskuzi musel vypnout, nestíhal ani číst, jak se sám vyjádřil, kilometrové komenty, ve kterých byla skryta věta, za kterou by mu v nejlepším případě mohli vypnout web, nebo popotahovat po soudech. Proto diskuzi vypnul.

Druhý známý má úplně stejný problém a konstatovali jsme že chcípající kobyla asi platí dnes obzvlášť dobře trolly, a proto jsou tak výkonní. Také vypnul diskuzi. Řekl že lidé vědí, kam mají chodit na správná data a nepotřebují nesmyslně komentovat v této těžké době. Vstřebávají skutečnosti…..

S třetím, se kterým jsem se spojil, ten sice žádné stránky neprovozuje, ale bylo mně sděleno, že si všiml zajímavého úkazu v televizi. Při normálním filmu začal dole problikávat nějaké upozornění či co, jak sám nazval, a byla to televize CNN. Hned to vždy zmizelo. A to na několika televizních stanicích. Asi se prý něco připravuje. Zajímavé…..

Dále mně také potvrdil růst napětí mezi obyvateli a hlavně začátek nenávisti mezi lidmi při nákupu v obchodech.

Stát asi nepodpoří Lufthansu a nechá ji zkrachovat. Prý má nahlásit konkurz. Jeden den má zájem zainvestovat a druhý den ji chce vyloženě odstřelit. Článek si najděte ZDE

Díky promyšlenému kroku Trumpa se WHO nedožije dalšího měsíce a je bankrot. Přečíst si můžete ZDE:

Vereinte Nationen bankrott: bereits Ende des Monats

Hluboký stát je v naprosté panice a posílá naše „kazatele lásky a obracení se k bohu“ do předních řad aby vyvolávali a hlásali do světa aby někdo konečně zavraždil Trumpa. To je ta jejich láska k lidem a jejich kázání nikoliv k bohu ale ĎÁBLU po celá tisíciletí. Nyní se už odkopali naprosto a bez „roušek“ či servítku před ústy.  Tímto vyvolávačem je kazatel z Bernu. Přešíst si můžete zde

A také zde:

Deep State schickt jetzt die irren Pfaffen vor – Basler Pfarrer ruft zum Mord an Trump auf

V Kanadě a Americe musejí zabít 40% prasat, protože nemají pro ně žádné krmivo a dochází zde k velice závažným problémům do budoucna. Nebudou potraviny. Jako kdyby nebyla tato správa tadescem před několik roky předeslána:

https://www.agrarheute.com/tier/schwein/corona-krise-landwirte-muessen-schweine-toeten-567890

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.