Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Masky spadly a neustále padají

…..je krutá doba. Doba odhalení všeho. Na druhou stranu ale věk přímo skvělý. Začíná totální odhalení všech lží, přetvářek. Sami pozorujete ve svém okolí….

Jak jste si všichni do jednoho, kdo čte nyní tyhle řádky, mohli všimnout mnohdy až nepochopitelných změn u některých lidí. Ano začaly padat mohutně masky.

Právě na padání masek jsem Vás všechny upozorňoval před pandemií. Byl to skvělý tah MATRIXU na odhalení všech bytostí, se kterými se stýkáte a dokonce žijete v jedné rodině. Narážím na předchozí článek, kde jsem citoval bývalého prezidenta Medveděva. Mimo jiné, je to také jeho dvojník, byl vyměněn….

Jeho výrok o mimozemšťanech žijících mezi námi by měl okamžitě vyvolat u každého právoplatnou otázku, kolik skutečných lidí v Hotelu Země žije? Nechtěl jsem Vás napínat a stresovat, proto jsem napsal číslo 75 % (+- 3%), správně 750 %. Nyní je ale důležité vysvětlení ke zmíněnému tématu.

Každá lidská bytost byla stvořena na právoplatný vývoj v Hotelu Země. Zde je jedno, kým byla stvořena. Celkově. Mimozemské entity, které se na naši planetu od začátku stvoření lidstva neustále chtěly etablovat, měly zájem hlavně měnit lidstvo dle svých představ a dle svých zájmů. Chtěli nás totálně zotročit ve svůj prospěch. Což se jim skoro povedlo. Říkám skoro.

Celkem 97 procent (970 %) vlád na celém světě nikdy nebylo lidmi ani skutečným „člověkem“, ale mutanty, které si zde „vyrobili“. Lidstvu vládly jiné rasy a je tomu tak i doposud. Jsou dva velcí muži v Hotelu Země, kteří vše chtějí urovnat a dát opět na původní kolej, po které se mělo lidstvo pohybovat k tomu pravému vývoji.

Mimozemské entity, které v Hotelu Země ovládly skoro vše, začaly hned od malých dětí směřovat jejich vývoj tím nesprávným směrem. Ptáte se jakým????? Je to jednoduché. Ve školce, škole a na jakýchkoliv „vysokých školách“ učily pomalu a skrytě lidské bytosti SOUTĚŽIT – známky (tím pádem lhát) ZÁVIDĚT, LHÁT, NENÁVIDĚT A HLAVNĚ BOJOVAT. Nikoliv nadarmo říkají agenti MATRIXU svoje „skvělé“ přísloví: ŽIVOT JE BOJ!!!!

Neustále Vám bylo do mozku programováno, že vše je už vymyšleno. Bylo to proto, abyste náhodou neodhalili něco, co by bylo proti zavedenému systému. Nebo dokonce nebezpečné systému. Ti, kteří něco odhalili, se většinou nedožili po objevu delšího věku…..

Jak bylo řečeno ve filmu MATRIX Morfeem směrem k Neovi. „Všichni, kteří tady jsou kolem tebe, jsou agenti MATRIXU a budou ho bránit do poslední kapky krve.“ (kapky krve jsem uvedl obrazně). Je tomu přesně tak. Zkušenosti z posledních dvou let máte určitě bohaté.

Ano žijete v MATRIXU, nebo-li počítačové hře. Viz články od indigové dívenky.

V systému, který byl zde zaveden, žijí lidé a bio-roboti. V poměru zhruba 25 ku 75 (správně 250 % ku 750 %).

Nyní si pokládáte otázku, jak rozeznám člověka od bio-robota. Je to jednoduché. Lidé mají tu správnou pravou hemisféru, která má jedno tajemství. Tajemství se nazývá INTUICE. Praví lidé se řídí intuicí a nikoliv logikou. INTUICE UKAZUJE PRAVÝM LIDEM SPRÁVNOU CESTU. Kdežto logika je zavádějící a zcestná, mnohdy uměle upravená, aby byla výhodná pro UI (umělou inteligenci). Logika je zavede často do propasti, ze které není návratu.

Nutné je zde zmínit také dva systémy, o kterých se nyní občas hovoří zde na tadescu. Je to systém, o kterém jsem poprvé hovořil při představení indigové dívenky a jmenuje se VISION.

Mávnutím ruky utvoří před sebou panoramatickou obrazovku, kterou ovládá mozkem. Může nahlédnout do minulosti, tak i do budoucnosti. Systém VISION je vlastní lidským bytostem, pokud mají otevřený mozek. Poprvé byl lidem předveden a sdělen ve filmu Lucy. Osobně znám dvě bytosti, které mají možnost použít systém VISION. Jedna z nich je indigová dívenka a druhou zatím nemohu jmenovat. Vím ale, že VISION používají i dva velcí muži v Hotelu Země.

Bio-roboti, čili ne-lidé, mají podobný systém, ale nikoliv tak dokonalý a ten se jmenuje Looking Glass: youtube.com/watch

Je nutné se řídit vesmírnými zákony, které říkají, že stejné přitahuje stejné. Bio-roboti bio-roboty a skutečné lidské bytosti jejich vlastní druh.

Bio-roboti vysávají z lidí energii a lidem se potom daří špatně. Jsou hotoví, bez energie, vysátí. Ano, setkali jste se už s bio-robotem. Může být i u vás v rodině.

Většina bio-robotů věří MSM (mass-médiím) a nechali se očkovat. Lidé ryzí povahy se očkovat nenechali a raději odešli z práce, či jinak.

Uvědomělým čtenářům, kteří chápou o co se tady v současnosti hraje, důrazně doporučuji nastudovat nový seriál, který teď vyšel na stránkách aluska.org s názvem MATRIX. V tomto seriálu se dozvíte podrobně jak matrix funguje a jak se od něj osvobodit. Velmi důležitá data pro tuto dobu. Dalo by se říci, že seriál vyšel za minutu dvanáct. Ano, takto to skutečně funguje: https://aluska.org/matrix-1-cervena-pilulka/

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
39 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře