…..jinak jsou velice milí, pracovití a hlavně mají hodně titulů….

07:54

[wp_ad_camp_1]

Masová bitka migrantov pretvorila tichú oblasť rakúskeho mesta na chaos

Linz 2. júna 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Amel Emric)

 

Masová bitka 30 migrantov z Afganistanu a ďalších arabských krajín pretvorila tichú oblasť rakúskeho mesta Linz na chaos. Obyvatelia sa boja. Informoval Breitbart.

Ilustračné foto

25. 5. o 9:20, obyvatelia oblasti Böhmerwaldstrasse, rakúskeho mesta Linz, volali políciu, aby zasiahla proti 30 migrantom, ktorí sa začali biť. Jeden majiteľ reštaurácie bol nútený zabarikádovať vchod dnu, aby tak ochránil svojich zákazníkov od migrantských výtržníkov.

Ingmar Goetzloff, majiteľ talianskej reštaurácie Ross di Acqua e Sole, opísal situáciu nasledovne:

„Bolo tam okolo 30 mladíkov, ktorí vytvorili skupinu. Dvaja stáli v kruhu a brutálne sa mlátili. Bol tam hrozný krik. Zamkol som vchod do mojej reštaurácie, aby moji návštevníci ostali v bezpečí.“

Goetzloff sa taktiež sťažoval na to, ako si z jeho lavičky pred reštauráciou spravili žiadatelia o azyl stretávacie miesto, nakoľko sa reštaurácia nachádza pomerne blízko vlakovej stanice.

Vlaková stanica sa stala centrom pre migrantov a postrachom pre obyvateľov mesta, najmä rodičov, ktorých dcéry tadiaľ musia prechádzať.

Miestny obyvateľ Hatto Wedenig sa taktiež sťažoval na prítomnosť žiadateľov o azyl v tejto oblasti:

„Práve som s manželkou prichádzal domov, keď vypuklo toto násilie. Títo mladí ľudia tu leňošia každý deň a je to škoda, že takéto krásne miesto môže byť ľahko znetvorené takýmito osobami.“

Keď na miesto incidentu prišla polícia, väčšina migrantov zutekala preč. Jeden podozrivý bol zatknutý a následne obvinený.

Hubert Bogner z policajnej komisie mesta Linz povedal:

„Títo mladíci si svoje spory riešia takýmto spôsobom. My na nich môžeme len dohliadať.“

Braňo Zaujec

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.