Někteří lidé na Taiwanu je prý dokonce považují za potomky upírů. Jestli je tohle skutečně dílem pitného režimu, tak odteď piji minimálně galon denně….

Sázím na upíry.

raja


Seznamte se s touto nejmlaději vypadající rodinou, jakou jste pravděpodobně viděli. Asi vás nepřekvapí, že je z Asie, konkrétně z Taiwanu.

[wp_ad_camp_2]

Jako první zde máme designerku interiérů a bloggerku Lure Hsu (41 let), která uchvacuje miliony lidí svým mladickým vzhledem. Stačí ale, abyste se podívali na celou její rodinu, a pochopíte, že není jedinou, která vypadá na polovinu svého věku. Její dvě sestry, Sharon (36) a Fayfay (40), také vypadají jako sotva maturantky. A nezapomeňme na jejich maminku. Jejich matka by klidně mohla být sestrou svých vlastních dcer – přitom je jí už 63 let!

Zázračný lék není

Jejich tajemství? Podle interview pro taiwanský magazín Lure uvedla, že klíčem k mladickému vzhledu je pít vodu a jíst zeleninu. K tomu zvláčňovat a hydratovat pokožku, protože „jakmile má vaše pleť dostatek vody, nemusíte se bát stárnutí a vrásek.“ Stejně tak její sestra Fayfay doporučuje pít hodně vody a sklenku vlažné vody každé ráno. „Dělám to tak více než 10 let, každé ráno 350 až 500 ml vlažné vody.“ Takže tady to máte! Žádný zázračný lék. Cesta k neuvěřitelně mladistvému vzhledu vede přes věc tak jednoduchou, jak si jen lze představit – vodu.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.