V Indii je známa zvláštní bytost, které místní lidé říkají „Kichkanya.“ Zmínky o ní najdete také pod názvem „Kichkandi.” Má to být druh čarodějnice, která napadá zejména mladé svobodné muže na místech, kde nejsou svědkové a saje z nich život. Ti, kteří osamoceni na cestách převážejí syrové maso, mají údajně nejvyšší šanci se s ní setkat. Ti, kteří se před touto čarodějnicí chtějí chránit, poslechnou rady svých předků a nosí u sebe zdroj ohně, nebo kouře, třeba v podobě zapálené cigarety. Další způsob, jak se chránit před Kichkanyou, je přejít most přes řeku, přes kterou údajně čarodějnice nemůže.

V nepálské mytologii je Kichkanya (nebo Kichkandi) duch ženy, která je připoutaná k nespálené části svého mrtvého těla, obvykle ke kosti. Je to žena ve věku na vdávání, která zemřela tragicky, nešťastnou nehodou, nebo se zabila.

Zdá se vám to jako bláznivá pověra, na kterou věří jenom potrhlé indické báby? V dnešním článku si můžete přečíst zážitek rodiny, která se dle svých slov skutečně s touto bytostí setkala. V Indii je tato nadpřirozená bytost dobře známá a dodnes aktivní.

Překrásná žena

Než začnu vyprávět svůj příběh, chci abyste věděli, že jsem indický Nepálec a většina z nás jsou hinduisté. Podle tradice se naše těla spálí, když zemřeme.

Tohle se stalo mému bratrovi minulý rok. Je to energický, sebevědomý a velmi veselý člověk. Když dokončil 10. třídu s velmi dobrými známkami, naši rodiče mu za odměnu darovali motocykl. Jezdíval s ním na dlouhé projížďky.

Pokračování článku: Mé setkání s indickou čarodějnicí Kichkanyou

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.