Technologie MedBed je asi první případ, kdy nějaká pokročilá technologie ještě ani nebyla uvedena do provozu a už se našli lidé, kteří z ní profitují. Když jsem hledala data k Medbeds, protože mě to téma samozřejmě taky zajímá, narazila jsem například na nějakou paní, která tvrdila, že viděla MedBeds nějak astrálně na dálku, že je hvězdná cestovatelka. Říkala si Ileana. Prý o tom měla i web, ale ten z nesdělených důvodů vymazala, stejně jako údajný rozsáhlý PDF soubor ohledně jejího „průzkumu“ viděním na dálku. Zdálo se mi to celé strašně divné. Našla jsem si ji na youtube podle udávaných zdrojů a když jsem ji viděla, pochopila jsem, že si akorát hodně vymýšlí, ostatně to podezření jsem začala mít, když jsem se během překladu jejího textu dostala k tvrzení, že do vás na MedBed mají řezat nějaké lasery… Překlad jsem tedy zahodila a hledala jsem dál.

Pak jsem našla videa, kde někdo prodává jakousi plechovou krabici, nahoře je trubice a v ní jede růžová plazma. A prezentují to jako „Teslovu léčebnou komoru“ – tento termín se někdy používá i v souvislosti s MedBed. Když jsem to viděla, tak jsem se smála. Prodejce tvrdí, že MedBed sice zatím nejsou, ale může vám prodat řadu jiných teslových vychytávek, díky kterým se můžete léčit, nebo omládnout… Takže další vyčuránek, který parazituje.

Mé hledání dále zpestřilo video na Youtube, tentokrát české, kde jakýsi pán, který channeluje jakéhosi ducha, odpovídá na otázku ohledně MedBeds. První říká, že to vůbec nezná a neví o co jde, pak se zeptá toho svého našeptávače (je slyšet jenom jeho funění) a pak velmi sebevědomě prohlašuje že to nikdo nepotřebuje, že je vůči tomu imunní a proto o tom nic neví a že léčit se umí každý sám, že k tomu nikdo takovou postel nepotřebuje… aneb když o tom nic nevíš, zeptej se ducha! A divili byste se, díky slovu MedBeds v nadpisu to mělo přes 80 tisíc zhlédnutí, přestože je to naprostá channelingová ptákovina a nic se tam nedozvíte. A pod tím halda komentářů, jak je pán a jeho duch úžasný. Měla jsem dost.

Pokračování článku: MedBeds ještě nebyly uvedeny do provozu a už na nich parazitují podvodníci

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.