Tyto mimozemské technologie byly po desetiletí potlačovány prostřednictvím vojensko-průmyslového komplexu, politiky Washingtonu a řadou vládních agentur. Ano, čtete správně, mimozemské technologie!

Představte si místo, kde se fyzika setkává s reverzní technologií a inženýrstvím, kde se setkávají světelné roky s lidskou kontemplací respektující zákony lidí, zvířat a životního prostředí Země.

Postupem času jsme byli by lidé zmanipulovaní vojensko-průmyslovým komplexem a politickými bubáky z Washingtonu, čímž byla historie naší civilizace vystavěná na nepředstavitelných fikcích. Byli jsme ovládáni podobně, jakoby Čaroděj ze země Oz zpoza železné opony manipuloval všechny aspekty našeho života zde na Zemi. Od jídla, systémů víry, zdraví, životního prostředí a dalších.

Jared Rand je informátor o tajném vesmírném programu a editor knihy „Klid v bouři“. Rand je jedním z posledních údajných zasvěcenců do těchto tajných záležitostí, kteří vystoupili na veřejnost.

Hovoří o vysoce pokročilých mimozemských technologiích, jako jsou tachyonové léčebné komory, portálová technologie, lůžka pro vzkříšení, replikátory a omlazovací pilulky. Není první ani poslední, kdo o těchto tajných patentovaných technologiích hovoří.

Tyto život měnící vynálezy jsou doslova z jiného světa. Zahrnují nejen možnost dorůst chybějící končetinu a léčit nemoci, ale také omlazovat atomy a buňky v těle, zvrátit proces stárnutí.

Program s pokročilou umělou inteligencí MedBed by dle Randa měla tělo uzdravovat tak, že ho obnovuje systémově prostřednictvím bezbolestného procesu atomizace, aniž by ovlivnil paměť, moudrost, znalosti, vlastnosti atd. Pacient u toho leží na lůžku a upadá do hlubokého spánku.

Tato zařízení ovládají vyškolení zdravotníci, protože tato zázračná MedBed lůžka identifikují DNA, zároveň skenují tělo pro diagnostikování problémů, poté využívají plazmovou a tachyonovou technologii s ovladatelným počítačem s umělou inteligencí podle zadání člověka.

Pokračování článku: MedBeds: Odtajnění mimozemské technologie a dalších 5000 patentů je za dveřmi

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.