Vše, co vás zajímá o technologii MedBeds a doposud nebylo zodpovězeno v předchozích článcích, se dozvíte v novém seriálu Otázky a Odpovědi

Skye Prince nedávno vydala video, kde řekla, že se na nějakou dobu odmlčí a nebude natáčet o Medbeds, protože všechno podstatné už řekla a prakticky by se pouze opakovala. Je pravda, že její videa byla skutečně podrobná a vyčerpávající. Ale nebojte se, my nekončíme. Ve skupině Skye Prince o MedBeds vychází pravidelně soubor otázek a odpovědí. Je tam řečeno všechno do nejposlednějšího šušně, protože se Skye lidé ptají úplně na všechno a ona to postupně skládá do dokumentu. Dokument už má přes 60 stran a jsou tam i věci, které již byly přeloženy předešlých v článcích. Takže abych nebrala čas sobě ani vám, dokument jsem postupně prošla a překládám pouze otázky a odpovědi, které jsou nové, nebo doplňují stávající téma, ale opakující se věci, nebo otázky, které byly vyloženě stupidní, jsem vynechala.

Pokud vám náhodou některý článek utekl, nebo jste tu noví, připomínám, že všechny články na tohle téma najdete přes vyhledávač vpravo nahoře zadáním hesla ,,medbed“. Nebo se můžete rovnou prokliknout do výsledku vyhledávání zde: https://aluska.org/?s=medbed

Otázka: Kdokoli z nás by si rád zakoupil tuto technologii, aby mohl léčit lidi ve svých místních komunitách. Ale jaké školení je potřeba k obsluze lékařského lůžka a víte něco o dostupnosti v blízké budoucnosti?

Skye: Nejdříve by lidé měli pochopit, že MedBeds jsou mimořádně pokročilá lékařská technologie. Zpočátku budou MedBeds dostupné pouze pro konkrétní léčebná centra a nebude možné si je zakoupit pro vlastní kliniku nebo domov. Stejně jako u všech pokročilých lékařských technologií je k jejich bezpečnému používání zapotřebí poměrně dlouhého školení, včetně značného množství znalostí týkajících se biologie, lékařství a zdravotnictví. Pro člověka bez zdravotnického vzdělání je to nejméně 12 až 18 měsíců školení. Až budou poprvé zavedeny, budou je používat pouze profesionální zdravotníci vyškolení vojenským personálem.

Otázka: Znám někoho, kdo spolupracuje se Simonem Parkesem, a ten prý přivede první lékařská lůžka v červenci/srpnu do Kalifornie a na Floridu. Slyšela jste o tom?

Skye: Ano, v každé zemi probíhá jejich instalace.

Otázka: Jaký typ zdravotnického personálu je zapotřebí? Doktor medicíny, přírodovědec, chirurg?

Skye: Jakýkoli typ zdravotnického pracovníka.

Otázka: Víte, jakým způsobem se to bude financovat?

Skye: Bude to Nesara gesara.

Pokračování článku: MedBeds Otázky a Odpovědi 1.díl: Kdo může obsluhovat MedBed?

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.