Dnes si popíšeme konkrétní návod na aktivaci šišinky. Každá kultura má svoje způsoby aktivace třetího oka. Cest je mnoho. Je možné, že různé metody budou jinak vhodné pro určité jedince na základě jejich temperamentu, nadání, výchozího zdraví, energií a dalších faktorů.

[wp_ad_camp_2]

I když by měl každý člověk cíleně odvápňovat a detoxikovat svou šišinku, aktivace šišinky by se přesto neměla brát na lehkou váhu. To znamená, že si musíte dobře a opatrně vybírat, co budete dělat, abyste si neublížili. Moderní esoterika nabízí spoustu velmi nebezpečných způsobů, které vám slibují aktivaci speciálních schopností, ale ve výsledku ubližují lidem a dostávají je do takových problémů, ze kterých se pak nemůžou vyhrabat. Na Aluška.org se snažím před těmito metodami co nejčastěji varovat a co nejlépe je popsat, ale neustále vznikají další a proto seznam nikdy nebude kompletní.

I když vás možná návody na aktivaci zajímají nejvíce, stejně vám doporučuji přečíst si seriál od začátku a také přečíst knihu Anděl strážný, pokud jste to ještě neudělali. V případě, že vaše šišinka není zdravá, nebo je dokonce kalcifikovaná, vám totiž tyto metody nebudou fungovat.

Výzkumník David Wilcock vysvětluje, že pokud se epifýza ,,zasekne”, může to způsobit schizofrenii, bludy a probouzení halucinací (… drogy, to je jasné). Některá učení, jako je Northern Reality School of Taoism, také varují před esoterickými metodami, které mají měnit vaše podvědomí.

 

Třetí oko funguje tak, aby se přirozeně otevíralo a aktivovalo i spontánně, když má k tomu vhodné podmínky
V moderní době však tyto podmínky málokdy máte. Starověké kultury měly šamany a moudré starší, kteří k tomu vedli mladší generace. Dnes je však každý z nás tak nějak sám za sebe. Všude kolem je kopa pastí a jeden už nevěří druhému, protože neví kdo za koho kope, proč a na základě čeho. To cestu značně komplikuje.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: ALUŠKA.ORG – Meditace pro aktivaci šišinky mozkové

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.