V rozhovoru pro časopis Glamour Megan Fox prozradila, že pije krev pro „rituální účely“. A její přítel Machine Gun Kelly má k sobě připoutaného „démonického ducha, který se nad ním vznáší“. Přinášíme odhalující rozhovor.

Od té doby, co se Megan Fox a Machine Gun Kelly (MGK) dali dohromady, začaly se dít divné věci. Ale tento specifický druh podivností je v Hollywoodu vlastně normou. Megan Fox a MGK jsou v tom akorát průhlednější, než většina ostatních.

Tento bizarní vztah dvou pěšáků z branže byl poprvé zveřejněn ve videoklipu MGK Bloody Valentine (krvavý Valentýn). To jsme ještě netušili, že název písně bude brán doslova. Od té doby dvojice naznačuje svou posedlost krví toho druhého.

V roce 2021 přidala Megan na svůj instagram fotku s ampulkou krve a k ní připsala: „nosím tvou krev na krku“. K tomu přidala dva obrázky. Nůž a kapku krve.

Ve svém dřívějším příspěvku z července 2021, oslavujícím její zasnoubení, to Megan Fox řekla na rovinu. Napsala:

„Žádali jsme o magii. Nevěděli jsme, jakému utrpení budeme společně čelit v tak krátkém časovém úseku. Nevědomi si práce a obětí, které od nás vztah vyžaduje, jsme byli opojeni láskou a karmou. Nějak před rokem a půl jsme si spolu prošli peklem a nasmáli jsme se u toho víc bych si kdy dokázala představit. Požádal mě, ať si ho vezmu. A stejně jako v každém životě před tímto a jako v každém životě, který bude následovat po něm, jsem řekla ano. A pak jsme si navzájem pili krev.“

Pak MGK zveřejnil video se zásnubním prstenem. Tento prsten obsahuje vysoce symbolický prvek. MGK to vysvětluje: ,,V tom prstenu jsou vlastně trny. Takže když se ho pokusí sundat, bolí to…“

Tento prsten dokonale reprezentuje Meganino postavení otroka v branži. Pokud se pokusí vyprostit, bude zraněna. V nedávném rozhovoru Megan odhalila, jak těžce jede v hollywoodském šílenství.

Pokračování článku: Megan Fox otevřeně přiznala, že pije krev pro rituální účely

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.