…..jak jsem kdysi tvrdil, že komunismus také jednou skončí, tvrdím to hned od začátku o EU a to ještě nebyla ani zavedena. Byl to jenom další pokus o zotročení lidí a lidkvidaci národních majetků té či oné země. Přesně tak se to i stalo. Británie byl začátek konce celé slavné EU….

10:54

[wp_ad_camp_1]

Měla by odstoupit celá EK a parlament se rozpustit. A Merkelová nesmí k Evropě říci ani slovo…

Měla by odstoupit celá EK a parlament rozpustit. A Merkelová nesmí k Evropě říci ani slovo…

Evropskou unii zřejmě není možné zachránit, protože představuje v celku velmi nenáviděnou strukturu, kterou odmítá značná část evropských národů…

Už jsem to to napsal a budu opakovat…

Už nejde o reformy. Chce to radikální revoluci. Evropskou unii je třeba přeměnit ve volnou konfederaci nezávislých a svobodných evropských států.

To pozitivní, na čem se všichni shodnou, je svobodný trh a i svobodný pohyb kapitálu.

Vše ostatní, včetně jakýchkohliv zákonných i vládních opatření musí být jednoznačně vráceno na úroveň členských států.

Je třeba zrušit evropskou komisi

Je třeba zrušit Evropský parlament

Je třeba zrušit mnohatisícový byrokratický moloch bruselké administrativy

Je třeba zrušit summity, kterým trvale dominuje Německo – Angely Merkelové

Je třeba zrušit závaznost rozhodnutí jakýchkoliv stávajících evropských orgánů

Je třeba vrátit Evropu evropským státům a umožnit jim, aby se svobodně domlouvaly a dohadovaly. V něčem by bylo dobré, aby se shodli všichni, v jiných věcech postačí dohoda třeba zemí V4.

Čím je třeba ale začít je personáliemi

Kdo dnes poslouchal bývalého eurokomisaře Teličku či dnešní eurokomisařku Jourovou, uvědomil si, že pobyt v křeslech bruselské administrativy za platy převyšující zpravidla stonásobek průmětných příjmů našich občanů, způsobuje, že ti lidé jsou prostě na odstřel.

Hájí si to své, jsou to jako lidé z aparátu ÚV KSČ týden před 17. Listopadem 1989, kteří si vůbec neuvědomují, že ten systém se do týdne zhroutí.

Samozřejmě, že by měl odejít finanční hoschštapler a těžký alkoholik Juncker, ale svou funkci musí nabídnout k dispozici ihned všichni eurokomisaři.

Někteří, třebas dočasně, by mohli následně do zrušení Evropské komise působit.

Ovšem naše Jourová by si měla platit. Své otřesné okamžiky z vazby si jistě už kvalitně a finančně lukrativně vynahradila a nic smysluplného, pro lidi, není schopna nabídnout.

Možná je tam někde někdo, kdo pochopí, co si momentálně drtivá většina Evropanů (kromě např. Poláků, kteří, pro mne šíleně ze 72 % EU podporují), přeje. Ale pochybuji.

Čím méně EU, čím více svobody pro jednotlivé státy, tím lépe.

Ale v bezprostřední personální rovině je to nyní jasné: Měla by odstoupit celá Evropská komise a rozpustit se Evropský parlament. A Merkelová se musí zavázat, že už k Evropě neřekne ani slovo… Její majdan na Ukrajině, Willkommenpolitik pro milióny migrantů a dohoda s totalitním islamistickým státem Tureckem zničily EU.¨

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.