Vymývání mozků na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně se sudeťákům podařilo! Na fotografii vidíte typickou metodu vymývání. Fotografii si nejprve dobře prohlédněte!. Pokud si přečtete texty na plakátech vyvěšených na budově této University, nebudete věřit vlastním očím. O vraždění Čechů, Heydrichyádě, Lidicích a Ležákách není jediné slovo. Němci jsou naopak ve stejné rovině obětí jako Židé, Rómové, Imigranti. Nikde nezmínění Češi jsou tak vlastně čtenářovi podsouvání jako skrytí původci všeho zla!

 

 

My jsme se na Universitu zaměřili a nevěřili jsme vlastním očím! Prověřili jsme 28 studentů pedagogické fakulty, kteří skládali závěrečné práce ve školním roce 2018-2019, a to podle abecedy až do studentky Kristýny Drajkové. Podle průměru populace měl tento vzorek studentů vygenerovat jednoho až dva signatáře Milionu chvilek, jenže my jsme jich odhalili 6! Tedy trojnásobek až šestinásobek. Jednoduše řečeno. Podle tohoto počítání by na Letnou muselo přijít ne 250 tisíc, ale 750 tisíc až 1,5 milionu demonstrantů! Takto jsou tedy vymyty mozky našich českých studentů, Vašich dětí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Mezi signatáři Milionu chvilek je ovšem nejspíš značné množství podvodníků. Jenom z tohoto vzorku 28 studentů UJEP jsme zjistili dva pravděpodobně zdvojené podpisy iniciativy Milionu chvilek!

Pod čísly 109 866 a 282 088 se skrývá Irena Carkovová učitelka z Jáchymova, a pod čísly 327 704 a 397 594 Jaroslava Dragounová – Ostraha – z Kynšperka nad Ohří! Tedy prozkoumáte 28 jmen a získáte dva pravděpodobné dvojníky v podpisovém archu Milionu chvilek! Neuvěřitelné!

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ovšem to je teprve začátek. Určitě znáte vynikající český film Pekařův Císař. Při scéně v alchymistické dílně se Češi už léta třesou smíchy z elixíru neviditelnosti a jiných hovadin. No, naše nové české učitelky ovšem na UJEP v závěrečných pracích rovněž tak rozebírají „Motivy neviditelnosti“, „Tetování“, „Inkluzi“ a dokonce „Filmovou tvorbu v mateřské školce“. Zřejmě je už není, co normálního učit. Tím je dána odpověď proč byl Václav Klaus ml. odstraněn z ODS a školského výboru. Vrchní ideolog sudeťáků Tillman Asmus Fischer to požadoval. Současný předseda ODS se paktoval se sudeťáky. Milion chvilek si Klause vytklo za cíl! Vše do sebe zapadá! Ostatně Ovčáček včera tweetnul, jaká profesionální politička z TOP-09/STAN řídí Milion chvilek! My jsme to tvrdili už minulý týden ve videu.

autor: Michael | investigace.com

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.