Manželka Baracka Obamy je ve skutečnosti transexuál. Američané měli toto podezření již delší dobu a důkazy se začaly hromadit. Další obrovská lež praskla, internet začínají plnit videa a materiály odkrývající skutečnou identitu Michelle. Cenzura nestíhá pochytat všechno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V roce 2014 šokovalo svět prohlášení Joan Rivers: „Je to transexuál“

Joan Rivers, v té době 81 letá komička, která byla známá pro svou prořízlou pusu, se tehdy účastnila gay svatby. Fotograf ji tehdy odchytil před budovou a zeptal se jí, jestli věří tomu, že by Spojené státy někdy mohly mít prvního homosexuálního prezidenta, nebo ženu prezidentku.
Její odpověď všechny šokovala: ,,Už to máme s Obamou, takže se uklidněte,” řekla. ,,Víte, Michelle (Obama) je trans.”
Když byla požádána o další vysvětlení, řekla: „Transexuál. Všichni to víme. To je v pořádku.”

Kontroverzní prohlášení je v první půlminutě tohoto videa:

Joan Rivers zemřela v září 2014, ve věku 81 let na mozkovou hypoxii. Pouhé dva měsíce po tomto prohlášení. To dalo vzniknout nové konspirační teorii, že ji Obamovi nechali zabít za to, že řekla pravdu.
Ve výše vloženém videu také uvidíte v dalším záběru, jak se Michelle mihotá canprdlík pod kalhoty, když tančí.

[wp_ad_camp_2]

Podle záznamů je zřejmé, že u Michelle probíhá dlouhodobá transformace. Vypadá více ,,věrně” na nových záznamech, než na těch starých, protože dlouhodobě užívané hormony a plastické operace spolu s make-upem umí doslova divy. Zde je video z roku 2007, kde Michelle vypadá jako ošklivý chlap:

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Michelle Obama je ve skutečnosti transexuál, původním jménem Michael LaVon Robinson. Zde jsou důkazy

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.