…..jo když někdo neumí číst a psát chce být doktorem a neví, ve kterém státě se nachází, je potom těžké někomu něco vysvětlovat. 18 migrantů skončilo v nemocnici a 33 v cele předběžného zadržení. Veškerá policie po celé Evropě by si konečně měla uvědomit, kdo je platí, za co by měli zodpovídat (bezpečnost obyvatel). Poklona Italské mafii, která si kdysi brala 10% výpalného a chránila plátce před nájezdy zločinců. Podívejte se, kolik platíte na daních Vy a ani Vás stát neochrání. Naprosto směšné….

17:54

Migranti na diskotéke v Murmansku obťažovali miestne dievčatá. 18 ich skončilo v nemocnici a 33 v cele

Murmansk 3. februára 2016 (HSP/Foto:TASR – AP Photo/Grace Kassab)

Migranti z Blízkeho východu v jednom z nočných klubov v regióne Murmansk začali obťažovať dievčatá. Príliš neskoro si uvedomili, že nie sú v EÚ.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
 [wp_ad_camp_1]

 

Murmanské orgány činné v trestnom konaní nechcú túto záležitosť rozmazávať, a tak na všetky otázky odpovedajú frázou, že došlo k “ublíženiu na zdraví u veľkej skupiny migrantov”. Avšak miestni užívatelia sociálnych sieti sa radi podelia s detailami udalosti.

Už skôr médiá informovali o tom, že Nórsko za “zlé správanie” deportovalo späť do Ruska 50 člennú skupinu migrantov, ktorí údajne do Nórksa prešli z ruského územia.

Po vrátení do Ruska sa utečenci rozhodli pobaviť v miestnom nočnom klube “Gandvik” a pozabudnúc, že už nie sú v Nórsku, rozhodli sa trošku sa zabaviť s dievčatami.

Problémom však bolo, že v regióne Murmansk tolerancia k migrantom nie je na tak vysokej úrovni ako v starej, dobrej, osvietenej Európe.

Z komentárov miestnych na sociálnych sieťach sa zdá, že sa migranti po tom, čo sa ich miestni chlapci rozhodli “vychovať” snažili schovať aj po súkromných domoch. Keby neprišla polícia, bolo by to s nimi dopadlo naozaj zle, najmä vzhľadom na mráz, ktorý je teraz v Murmansku.

Po tom, čo prišlo policajné komando, snažilo sa upokojiť horúce hlavy a spacifikovať bitku a zabrániť lynčovaniu migrantov. Miestni však tvrdia, že ani policajti nemajú veľa tolerancie k migrantom a tiež nie zanedbateľnou mierou prispeli k výsledku, že 18 migrantov skončilo v nemocnici a 33 v cele miestneho policajného oddelenia, ako prináša portál newsli.ru

Celý článek je převzat z následujících stránek

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.