…..o zřícení kompletní bubliny bankovního sektoru jsem psal před 15 lety. Mělo to přijít ale v roce 2004. Nebyli připraveni, a proto se to oddálilo a neuskutečnilo….

11:54

[wp_ad_camp_1]

Jim Rogers, známý miliardář, učinil následující varování:

„Připravte se, protože teď budete svědky nejhorší ekonomické krize, jakou jste ještě neviděli a nezažili“.

Jak říkám, bude to tobogán, ze kterého půjde lidstvu hlava kolem, a mnoho lidí se už nevzpamatuje.

Příští vlna superkrize zachvátí mnohé instituce, lidi, podniky a vlády. Možná celá země bude zničena. Po prvních problémech vznikne dominový efekt a všichni budou nenávratně padat. Je tedy pravděpodobné, že nebudem potřebovat ani válku a lidstvo se zničí samo. Mnoho faktorů tomu dnes nasvědčuje a řítí se do tunelu obrovskou rychlostí, ze kterého nevede cesta ven. Jak tohle může skončit, nemusím snad ani nastiňovat.

Bublina na finančním trhu praskne neodkladně, protože ji není možné ničím zadržet. Celá startovní linie leží nyní právě v USA, kdy svrhnutím Trumpa nastane katastrofální scénář, který se rozšíří na celou planetu. Od dnešního rána jsou samé špatné zprávy na HG.com, které právě tomu nasvědčují.

Jedinou záchranu pro Trumpa a jeho zemi, by byly tvrdé, hodně tvrdé údery proti svým protivníkům, a také pokračování v zatýkání pedofilních a jiných úchylů, kteří si nezaslouží nic jiného než vězení.

Je to jenom jedna jediná možnost pro Prezidenta Trumpa, žádná jiná neexistuje, jak se zachránit.  Tvrdá, úderná „ruka“. Rusové viděli veškeré problémy dopředu, a proto vydali rozkaz vojákům aby se připravili na válku…..

tm

[wp_ad_camp_1]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.