…..uvádím několik pozorování, které jste mi napsali do mejlíků. Mohu Vám potvrdit, že jsem také naměřil zajímavé hodnoty pulzních signálů. Odkud přicházejí je zatím záhadou. Prosím napište Vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy….

02:54

Doporučení na níže uvedené případy a platí také všeobecně:

Jestli máte možnost, jděte na zahradu či na louku, lehněte si na zem a pořádně se uzemněte. Většinou také pomáhá jít do lesa a objímat stromy. Pak je škodlivý efekt také pryč. V noci to samozřejmě pro mnohé není možné a proto doporučuji náhradní řešení. Pro ty, kteří mají krystaly, je nutné chytit do každé ruky jeden krystal a třeba s ním i spát. Bolesti a nevolnosti v tomto případě vždy poleví. 

Po terapii je ale nutné krystaly ráno vymýt pod tekoucí vodou minimálně 15 minut….

Jeden čtenář mně napsal do mejlíku:

Dnes ráno jsem nabídl sousedce, že jí změřím RGP. (Kubešovým přístrojem)
Vytáhl jsem si pak měřák ze šuplíku(cca 10:30?) a nestačil se divit…!
Podotýkám, že jsem měl trochu pocit tlaku v hlavě a v uších šum, jako bych byl u moře a poslouchal vlnky! Když jsem pak kubešův detektor zapnul, tak se málem zbláznil. Prvotně jsem se domníval, že díky tomu, že byl asi půl roku/rok v klidu, tak se něco zaoxidovalo a blbne to.
Pak jsem si odskočil na WC a šel udělat ristretto, to už jsem byl relativně v klidu. Po kávě jsem mašinku zapnul znovu, s tím že zkusím očistit kontakty na baterce atd. nechápal jsem, pípák pípal spořádaně pouze u zásuvek/vypínačů!
OK, může se stát, že…?!
Před cca 5’(11:25) se tlaky v hlavě opět ozvaly a tak jsem to z legrace zapnul. A i bez držení kovového trackballu to opět pípalo jako vzteklé…! Kdybych trpěl stihomanem, tak bych se utvrdil tom, že po mě jdou!
Chvíli pak byl klid(prošel jsm barák i terasu s výhledem na vysoké napětí a stožáry s anténami) a nyní 11:36 se návaly do hlavy zopakovaly a měřák = zase pískal a blikal “jako divý”.
TAKŽE to jede ve vlnách! Buď něco připojují, nebo už napojili a “pulzují to do nás”!!!
Mejlík je z pondělí 03.06.2019
Jenom na vysvětlení: přístroj měří škodlivé geostatické pole v danném místě a v okoli.

[wp_ad_camp_2]

Další čtenář napsal:
Pane Marný, prosím napište co se děje. Nemohu spát, potím se celou noc, je mi od žaludku moc špatně. Zvracím, i když nemám co, už třetí den a tři dny nic nejím. Je to divné. Víte o něčem co na nás vysílají? Děkuji Tomáš
tm radí: když je Vám tak špatně jak píšete, mnohdy pomůže mátový čaj na uklidnění žaludku. Lidé, kterým jsem poradil pít mátový čaj, mají s tím vynikající zkušenosti. Jinak jsme zatím nezjistili, o co se jedná….
V diskuzi jste napsali:
Nikča Dobrý den všem nevím jestli někdo měl podobné problémy dneska jsem normálně snidala a z ničehonic se mi udělalo šíleně zle a zvracela jsem a to aspoň 10x od půl 8 do teď a pořád mi není úplně nejlíp. Zažili jste také něco podobného tento týden. Moje sestrenka toto měla v sobotu celý den 🤔

 

M.G. Reakce na uživatele Nikča.Kolega mel tohle v patek a celou sobotu.Nebyl schopen nic snist,jen pil vodu

 

A mnoho dalších podobných do mejlíku. Jak je vidět, je to skoro celoplošně přes EU. Byl jsem v neděli v Rakousku a skupina lidí, se kterou jsem se setkal měla úplně stejné problémy, o kterých jsme diskutovali. Hlášení bylo od lidí z měst: Salzburg, Linz, Melk a další vesnice. Mnozí nebyli ani schopni jít do práce po několik dní…..

Prosím tedy a zopakuji větu z úvodu:

Prosím napište Vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy….

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.