;

…..uvádím několik pozorování, které jste mi napsali do mejlíků. Mohu Vám potvrdit, že jsem také naměřil zajímavé hodnoty pulzních signálů. Odkud přicházejí je zatím záhadou. Prosím napište Vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy….

02:54

Doporučení na níže uvedené případy a platí také všeobecně:

Jestli máte možnost, jděte na zahradu či na louku, lehněte si na zem a pořádně se uzemněte. Většinou také pomáhá jít do lesa a objímat stromy. Pak je škodlivý efekt také pryč. V noci to samozřejmě pro mnohé není možné a proto doporučuji náhradní řešení. Pro ty, kteří mají krystaly, je nutné chytit do každé ruky jeden krystal a třeba s ním i spát. Bolesti a nevolnosti v tomto případě vždy poleví. 

Po terapii je ale nutné krystaly ráno vymýt pod tekoucí vodou minimálně 15 minut….

Jeden čtenář mně napsal do mejlíku:

Dnes ráno jsem nabídl sousedce, že jí změřím RGP. (Kubešovým přístrojem)
Vytáhl jsem si pak měřák ze šuplíku(cca 10:30?) a nestačil se divit…!
Podotýkám, že jsem měl trochu pocit tlaku v hlavě a v uších šum, jako bych byl u moře a poslouchal vlnky! Když jsem pak kubešův detektor zapnul, tak se málem zbláznil. Prvotně jsem se domníval, že díky tomu, že byl asi půl roku/rok v klidu, tak se něco zaoxidovalo a blbne to.
Pak jsem si odskočil na WC a šel udělat ristretto, to už jsem byl relativně v klidu. Po kávě jsem mašinku zapnul znovu, s tím že zkusím očistit kontakty na baterce atd. nechápal jsem, pípák pípal spořádaně pouze u zásuvek/vypínačů!
OK, může se stát, že…?!
Před cca 5’(11:25) se tlaky v hlavě opět ozvaly a tak jsem to z legrace zapnul. A i bez držení kovového trackballu to opět pípalo jako vzteklé…! Kdybych trpěl stihomanem, tak bych se utvrdil tom, že po mě jdou!
Chvíli pak byl klid(prošel jsm barák i terasu s výhledem na vysoké napětí a stožáry s anténami) a nyní 11:36 se návaly do hlavy zopakovaly a měřák = zase pískal a blikal “jako divý”.
TAKŽE to jede ve vlnách! Buď něco připojují, nebo už napojili a “pulzují to do nás”!!!
Mejlík je z pondělí 03.06.2019
Jenom na vysvětlení: přístroj měří škodlivé geostatické pole v danném místě a v okoli.

Další čtenář napsal:
Pane Marný, prosím napište co se děje. Nemohu spát, potím se celou noc, je mi od žaludku moc špatně. Zvracím, i když nemám co, už třetí den a tři dny nic nejím. Je to divné. Víte o něčem co na nás vysílají? Děkuji Tomáš
tm radí: když je Vám tak špatně jak píšete, mnohdy pomůže mátový čaj na uklidnění žaludku. Lidé, kterým jsem poradil pít mátový čaj, mají s tím vynikající zkušenosti. Jinak jsme zatím nezjistili, o co se jedná….
V diskuzi jste napsali:
Nikča Dobrý den všem nevím jestli někdo měl podobné problémy dneska jsem normálně snidala a z ničehonic se mi udělalo šíleně zle a zvracela jsem a to aspoň 10x od půl 8 do teď a pořád mi není úplně nejlíp. Zažili jste také něco podobného tento týden. Moje sestrenka toto měla v sobotu celý den 🤔

 

M.G. Reakce na uživatele Nikča.Kolega mel tohle v patek a celou sobotu.Nebyl schopen nic snist,jen pil vodu

 

A mnoho dalších podobných do mejlíku. Jak je vidět, je to skoro celoplošně přes EU. Byl jsem v neděli v Rakousku a skupina lidí, se kterou jsem se setkal měla úplně stejné problémy, o kterých jsme diskutovali. Hlášení bylo od lidí z měst: Salzburg, Linz, Melk a další vesnice. Mnozí nebyli ani schopni jít do práce po několik dní…..

Prosím tedy a zopakuji větu z úvodu:

Prosím napište Vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy….

Napsal tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.