Zde můžete vidět ona „tajuplná světla/UFO“ nad Milwaukee. Jedná se o událost, kterou má „na svědomí“ Galaktika.

Ve zpravodajském pořadu televize Fox se diskutovalo o létajících světélkujících předmětech nad centrem města Milwaukee, stát Wisconsin, a moderátoři položili otázku: nejsou to náhodou mimozemšťané, kteří krouží v nebi nad pokojně spícími obyvateli?

Tento jev, o kterém se diskutovalo v ranním éteru Fox 6 News, vzbudil dost velký rozruch ve studiu a na sociálních sítích.

 

 [wp_ad_camp_2]

V tmavém nebi nad městem Milwaukee, stát Wisconsin, se objevily velmi divné, pohybující se a světélkující předměty. „Létaly“ nad centrem města a na jednu stranu to vypadalo jako chaotický pohyb, ale na druhou jako něco zjevně živé nebo řízené.

Moderátoři se začali jeden druhého ptát, oč jde: „Je to ohňostroj? Mimozemšťané? Nechápu. Čert ví co!“ Oba moderátoři se, jak se zdálo, nevěřili vlastním očím a navzájem se ptali, jestli ten druhý vidí totéž.

Vypadá to divně a je to každou minutu divnější, protože nikam nemizí.

Video se dostalo na Reddit, kde se brzy stalo topové, dělili se o něj na sociálních sítích prostí obyvatelé a meteorologové, ale nikdo neměl odůvodněnou verzi, co to jen může být.

[wp_ad_camp_2]

Nejedná se ani o první pozorování v této oblasti:

[wp_ad_camp_2]
Zdroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.