Úplně mi mrazilo v zádech, když mi babička řekla tento zážitek. Asi to nebyl úplně přesně Slenderman, ale způsob, jakým ho moje babička popsala, mi Slendermana připomíná, proto jsem ho tak nazval.

V noci v polovině 70. let se moje babička, dědeček a jejich děti vraceli domů z liturgie v městském kostele. Kráčeli po nezpevněné stezce, která vedla k jejich domu.

Pak uviděli nepřirozeně vysokého, štíhlého muže na cestě před nimi. Byl tak vysoký, že to skoro vypadalo, jako by se dotýkal měsíce. (To samé potvrdil i můj děda a jejich děti.)

Tento vysoký muž se přiblížil asi na 4 metry, ale pak se začal vracet zpátky, odkud původně vyšel. Cesta, na které stáli, měla tvar písmene ypsilon, jejich domov směřoval doleva nahoru, ale Slenderman šel dolů doprava.

Tato část je zajímavá, protože moje babička byla totálně poblázněná a strašně chtěla následovat toho vysokého muže, společně s dědou i s dětmi… Proč? Protože moje babička věděla o pověsti, podle které někdo ukryl hodně zlata na trase, kterou se vysoký muž chystal, a měla pocit, že jim ten muž chce odhalit polohu toho zlata.

Ale nenásledovali Slendermana, protože si můj děda totálně nadělal do kalhot z toho co viděl. Takže šli domů a toho muže už nikdy neviděli.

Pokračování článku: Moje babička viděla v 70. letech Slendermana

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.