Do poradny mi přišel dotaz ohledně problému, se kterým se potýká mnoho lidí, alespoň podle toho co mi píšete a co sleduji. Člověk si přeje myslet konstruktivně, být konstruktivní, ale je pod palbou destruktivních vlivů, které ho neustále strhávají někam, kde být nechce. Nakonec se člověk s hrůzou přistihne, že dělá něco a vyhledává něco, co je v přímém rozporu s tím, co původně chtěl. Že si vybral cestu, ale ve skutečnosti kráčí přesně opačným směrem! A co teď, co s tím dělat?

[wp_ad_camp_2]

Napsala jsem stovky (spíš tisíce?) materiálů na téma jak zlepšit svoji energii, mám o tom vydané tři knihy, ale každý člověk musí z těchto postupů a rad volit individuálně. Někdy jsme na tom tak špatně, že už normální obecná rada nestačí  a musí se stanovit přesně daný systematický program. – Tento systematický program skutečně existuje, ale budete to jen vy, kdo se bude muset přinutit si ten program stanovit a hlavně denně dodržovat.

V první řadě je potřeba si uvědomit, že je to výsledek toho jak jsme předtím žili, výsledek našeho výběru a stejnou metodou to jde zvrátit. Změna životního stylu a změna myšlení je velmi náročná mise, ale s pevnou vůlí a odhodláním dosáhnete všeho, co si vyberete.

[wp_ad_camp_2]

V pohádkách se říká, že cestička do pekla je široká, pohodlná a hladce umetená. Váš úkol bude, jít cestou trnitou, nevyšlapanou a plavat proti proudu. Protože všeobecný pohodlný proud vás zavál právě tam, kde jste, do destrukce, které se chcete zbavit. Níže je popsaný konkrétní návod, co v podobné situaci dělat. Tento postup zabere i v případě, kdy je na tom už člověk tak špatně, že z toho má strach. Strach, co mu takový způsob života přinese, strach sám ze sebe, když vidí své vlastní myšlenky.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: https://aluska.org/moje-mysl-je-orientovana-na-zlo-jak-se-to-da-spravit/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.