…..takže by bylo vynikající, kdybyste se také všichni čtenáři tadesca zapojili do průzkumu veřejnosti a poslali jim tam hlas….

07:54

Možná pro nepřízňivý vývoj jejich předpokladů brzy průzkum zruší, ale není vyloučeno, že to udělají podobně jako to udělala EU. Nechala hlasovat jestli si přejí obyvatelé „EU“ letní čas. Lidé si to nepřáli, a proto na nesmyslné nařízení, které sami udělali tak po mnoha problémových letech tohoto nesmyslného kroku „slavnostně lidem sdělili“, (opilým předsedou) že od příštího roku už nebude. Že to bylo přání lidí a tak se musí plnit.

Trik EU může být také inspirace tohoto aktu u českých politiků, aby to měli jednodušší při rozhodování před podepsáním smlouvy. Udělají potom totéž. Svedou to na lidi a oni zůstanou rádoby čistí před veřejností. Dříve takové hlasování okamžitě smazali, když bylo v jejich nepřízeň. Tentokrát je to ale pro lidi v Čr konstruktivní možnost volby.

Proto zvolte svobodně svůj hlas a nenechejte se nikým, ničím a ani alternativními weby prosím ovlivňovat. Udělejte hlasování podle nejlepšího vědomí a svědomí…..

Článek zde nebudu kopírovat, přečtěte si ho na odkazu:

https://zpravy.idnes.cz/migracni-krize-migranti-pruzkum-cvvm-cr-anketa-frp-/domaci.aspx?c=A181109_133209_domaci_kafi

Včera večer 16:52:38 hodiny

Včerejší výsledky večer ve 21:33:11

A zde máte dnešní výsledek hlasování v 08:25:25

Úsudek si prosím udělejte sami a pamatujte, že tentokrát máte (pravděpodobně) v rukou dost velkou moc ovlivnění rozhodování politiků, když nechají hlasování až do konce a nebude smazáno…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.