Hrozba znásilńování, terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního systému, … – jejich choroby jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme, – a na to nemusím být ani doktor z Rychnova, kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala  i televize) – ty nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku.  A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu ?!? Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem !! Marksová s Chovancem tu byli a na oko prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili  bezpečněji, ale to je fakt směšná šaškárna!

[wp_ad_camp_2]

 

Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!  V Rakousku jich pracuje jen 8% !! Dle statistik je „obohatilo“ 10.000 migrantů s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci?!? Kde na to naše zdravotnictví bude brát?

Ať už z nás ti prolhanci nedělají blbce !! Za socialistického školství nás nepostihla díky bohu žádná „inkluze ani integrace dementů.“ Jsme vlastně šťastná generace! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý nos !!  – A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, je nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít,  vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti !! Pokud se chtějí s nimi přátelit, tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí.

Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách  …  – tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství zlikvidovaného spekulujícími restituenty  nerespektujícími z  chamtivosti předky, a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu???

Jen zdravý, plodný a inteligentní občan má šanci přežít!!!

Mějte na paměti, že to, co slyšíme z rádia a televize, už dávno není objektivní zpravodajství !

MUDr. Bárta

Došlo e-mailem s prosbou o uveřejnění.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.