Že jsou ,,chyby v matrixu” skutečný jev, už je celkem známá věc. Lidem se náhodou stávají opravdu bizarní věci, jako cesta autem, která by normálně trvala 2 hodiny, najednou zabrala jenom 30 minut. Nebo zaslechnete či zahlédnete sami sebe na místě, kde obvykle býváte. Nebo se vám na chvilku sekne odraz v zrcadle… Tyto a podobné jevy už byly mnohokrát popsány. Dnes vám nabízím velice zajímavý zážitek právě na téma cestování v čase, který mi poslal čtenář. Cestu v čase lze zažít i takto náhodně.

Môj dlhoročný kolega z práce, ktorý je už 2 roky na dôchodku, mi rozprával za dobu 14 rokov niekoľkokrát príbech, na ktorý nikdy nezabudnem. Raz som mu povedal, že škoda, že nie je môj otec. Je to veľmi výnimočná osoba.

Veľmi rád chodí na pivo. A v ten večer sa vracal domov s kolegom. A áno, mali vypite, ale neboli opitý.
Mínali skupinu budov, kde v jednej z nich bola niekedy krčma, ale už roky rokúce bol ten komplex zatvorený. Ale v ten večer ako prechádzali okolo, tak si obaja všimli, že škárou pod dverami bolo vidieť svetlo.

Že paráda! Znovu to otvorili! Tak vošli dnu.
Prechadzalo sa dlhou chodbou. Až došli k baru, tak si povedali, že to vyzerá hrozne zanedbané. Stary nábytok, zariadenie. Jedna stará dobová lampa na strope. Velke šero v miestnosti.

Pokračování článku: Můj kolega náhodou popil v hospodě, která byla už roky zavřená

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.