Pro velký zájem a ohlasy na článek, který řešil otázku co je pravdy na čarodějnicích létajících na koštěti, jsem pro vás připravila překlad zahraničních svědectví na stejné téma. Jedná se o sbírku zážitků, které si čtenáři napsali na síti Reddit.

Otec viděl v Mexiku čarodějnici, když byl náctiletý

,,Můj otec mi čas od času vypráví tento příběh. Není to ten typ člověka co by si vymýšlel hlouposti a o tom, co viděl jako teenager, je skálopevně přesvědčen.
Cestoval do práce (bylo mu tehdy asi 19-20 let) v dodávce, ještě se třemi dalšími lidmi. Cesta vedla silnicí vysoko v horách, kde žilo málo lidí, místy tam už civilizace nebyla vůbec. Jezdil tudy denně, takže to pro něj nebylo nic nového.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Jednoho dne, kolem 9. nebo 10. hodiny ráno, však viděl na vlastní oči čarodějnici, jak letí nad horami.
Možná to bude znít hloupě, ale byla to ta typická čarodějnice. Stará dáma s kapucí, letící na klacku.
Rychle na to upozornil své spolupracovníky a všichni viděli to samé.

Pokud si na internetu vyhledáte výraz „Bruja de Monterrey,“ je to to nejpřesnější, co popisuje to samé, co spatřil i můj otec. Říká, že to nebylo UFO, byla to zřetelně humanoidní postava, a rychle zmizela, když přeletěla přes hory.

Zeptal bych se i jeho starých kolegů, zda je tento příběh pravdivý, ale od té doby, co se přestěhoval do Spojených států, s nimi už není v kontaktu.
V oblasti, kde moji rodiče vyrostli, se věřilo, že jsou čarodějnice velmi aktivní, a bylo tam hlášeno mnoho podobných svědectví. Znova zdůrazňuji, můj otec rozhodně nelže a nemá k tomu ani žádný důvod.”

Pokračování článku: Můj otec viděl v Mexiku čarodějnici… A další svědectví ze světa

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.