…..a kdybyste nevěřili tak takhle asi dopadne celá EVROPA díky dceři ÁDY HITLERA. Vše bylo na nás „nalíčeno“ a díky ovčanům kteří uvěřily blábolům politiků si to budeme muset všichni vyžrat až do dna….

17:54

Levicoví aktivisté přijali uprchlíky na svou farmu. Nakonec před nimi museli sami uprchnout

Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 28.12.2015 | Rubrika: IMIGRACE

Ilustrace

Rodina levicových aktivistů utekla ze své farmy po té, co na ní přijali více než sto uprchlíků utíkajících před „xenofobním pronásledováním“.

Manželé Wartnabyovi založili poblíž Cato Ridge v Jihoafrické republice farmu s názvem „Farma naděje“. Rozhodli se na přijmout 139 občanů Burundi a Konga, kteří tvrdili, že utíkají před pronásledováním. Zajistili jim nocleh, péči a patřičné hygienické podmínky. Nabídli jim také možnost pracovat na farmě.

Po několika měsících museli ale manželé Wartnabyovi spolu se svými deseti dětmi farmu opustit, protože jim „hosté“ vyhrožovali smrtí. Uprchlíci se dokonce vloupali do domu dotyčné rodiny a spálili větší část farmy, kde sami bydleli.

Místní úřady a některé média rodinu kupodivu obvinily z „nedostatečné pomoci“ uprchlíkům.

Rodina se v současné době skrývá, protože jí uprchlíci stále vyhrožují smrtí.

 

Zdroj: The Witness

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14837-levicovi-aktiviste-prijali-uprchliky-na-svou-farmu-nakonec-pred-nimi-museli-sami-uprchnout.aspx

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.