…..tak na to rychle zapomeňte. Néééééé, nejsme, jsme cílovou zemí jako kterákoliv jiná země v EU. A pamatujte si bude značné hůře. Máme se skutečně na co těšit. Pokud se okamžitě jako velký národ nesemkneme, tedy češi a slováci a nezačneme jednat, zítra může být pozdě. Jsme destinací. Aktuální dění….

05:55

[wp_ad_camp_1]

Sme cieľom?

Dodnes sa tvrdí, že nie sme cieľovou destináciou pre milióny imigrantov. My, teda Slovensko, Česko, Maďarsko a podobne.

Je to omyl.

Je to len momentálny a úplne dočasný stav. A zmena nebude len taká, že sa Česko či Slovensko stane tranzitnou krajinou. Stane sa cieľovou.
Keď Nemecko skúsi zavrieť svoje hranice, odmietne akýchkoľvek ďalších ilegálov, prípadne začne tamojších ilegálov trestať a vysídľovať, budú sa automaticky roztekať aj do východoeurópskych krajín. Pôjdu sem hlavne tí, ktorí sa dopustia v Nemecku trestných činov a nebudú mať čo stratiť.

Dnes sa do Európy valia chlapi, ktorých hlavným motívom je ekonomická imigrácia, ale zároveň sú to aj fanatici svojho spôsobu života, svojej doktríny, ktorou chcú infikovať Európu. Tak, ako sa u nás postupne zvyšuje počet tých, čo začínajú vidieť situáciu jasne a začínajú sa obávať invázie, takisto u moslimov rastie počet tých, ktorí začínajú chápať rozmery invázie a s nadšením sa zúčastňujú tejto sionistami ponúknutej príležitosti a prudko v nich stúpa túžba vykántriť bielych Európanov. Tento fanatizmus a vojnové šialenstvo v nich bude štatisticky prudko rásť a cieľ ich útoku sa nebude obmedzovať na bohaté krajiny, ale pôjdu aj do zvyšku Európy. Kým dúfajú, že v Nemecku dostanú rýchlo sociál okolo tisíc euro mesačne, idú tam, ale ak si niekto myslí, že kozopastierov z polopúšti odradia drsnejšie pomery na Slovensku, tak sa fatálne mýli. Stále to tu bude pre nich sľubnejšie, ako v preľudnených vyžratýcha zničených krajinách ich pôvodu. A keď zistia, akí neschopní, zbabelí defetisti a podliaci tu tvoria vyššie a intelektuálne vrstvy, pohrnú sa sem v státisícoch.

Toto nie je nejaká prognóza ďalekej budúcnosti, ale aktuálna možnosť dejov tohto roka.

A treba dodať, že ak si niekto myslí, že po vypuknutí banditskej vojny v Nemecku a Rakúsku niekto dokáže ochrániť zelenú hranicu, korá by nás od nich ako-tak izolovala, tak je proste trestuhodne naivný. Totalitný komunistický blok, ktorý nemusel mať a nemal v ničom zábrany, disponujúci širkou armádou odvedencov, budoval ako-tak nepriechodnú hranicu minimálne desať rokov. A aj tak nedokázal zabrániť prechodom bánd, ak boli naozaj ozbrojené a odhodlané.

Region ISIS na severe Sýrie a Iraku bol zvláštny projekt. Ich vraždenie a krutosti na miestnych populáciach nemajú dobré vysvetlenie. Šírenie teroru z vojenských dôvodov tam doteraz nik nepotreboval a je otázne, nakoľko to bolo pre nich prínosom. Ťažko nájsť zdroj toľkého zápalu vo vyražďovaní miernych inovercov – iba ak by sa to dalo chápať ako generálna skúška. Generálna skúška vyvražďovacej mašinérie, ktorá má svoj zmysel v krajinách úplne nepriateľských, ktoré treba úplne ochromiť, zlomiť a v podsatete vyvraždiť. ISIS bola jednou z generálnych skúšok pred napadnutím Európy.

Prirodzene, v našincoch sa zas ozve hlas, že preháňam a že žiadne také sily vo svete nejestvujú, že také niečo nik nechce, nemôže chcieť a že to ani nie je možné. Niektorí si stále myslia, že slniečko bude stále svietiť a les bude stále lesom.

Nebude.

 

Zdroj článku.

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.