…..dostal jsem dotazy od několika lidí, proč právě v diskuzních odpovědích na prvopodstatě píši všechna jména čtenářů malými písmeny, i když se podepsali velkým písmem…..

11:54

[wp_ad_camp_1]

Rád odpovídám, sice už poněkolikáté, měl jsem kdysi v minulosti i na staré prvopodstatě o tom kratičký článek.

Protože „VLÁDCI“ tohoto světa používají ve všem symboliku, použili ji ( pro mnohé nepozorovaně) i v pasech, rodných listech, občanských průkazech, řidičských průkazech a všude jinde. Dávají Vám všem najevo co vlastně pro ně jste a znamenáte.

Znovu a ve zkratce:

Jestliže napíší jméno následujícím způsobem:

FRANTA FLINTA

znamená to, že jste pro ně otrokem a mohou Vás dokonce okamžitě zavřít (i bez soudu) nebo na místě zastřelit. Jedná se o stavy nouze, povstání, nepokoje, revoluce atd. Je tím myšleno, že jste otrokem této společnosti a mohou si s Vámi dělat co chtějí. Patříte jim.

Jednoduše vyjádřeno obrázkem

člověk otrok

nebo

člověk otrok 2

Jestliže máte uvedeno v občance či na dokladech následující

Franta Flinta

čili jenom první písmena velká znamená, že Vás mohou zatknout ale nesmí Vám ublížit. Mají povinnost s Vámi zacházet slušně.

Jednoduše vyjádřeno obrázkem

svobodný člověk

Jestliže máte uvedeno v občance či na dokladech následující

franta flinta

Jedná se o člověka, kterého nesmí zatknout, nesmějí mu ublížit a po kontrole okamžitě propustit. Je to svobodná bytost na planetě Zemi, kterou v podstatě nemají pod kontrolou.

svobodný člověk

Ještě bych rád dodal, že na nějaké dotazy z minulosti, proč píši v článcích velké písmeno u slova Vás nebo Vám a podobné, znamená, že si člověk bytostí, které oslovuje dopisem nebo i zde na internetu váží, nejsou mu lhostejni a jedná s nimi jako s rovnocennými lidmi.

A nyní se můžete podívat do všech Vašich dokladů jak jste pro „VLÁDNOUCÍ SVOLOČ“ vedeni.

Toš tak už poněkolikáté na vysvětlení. Rozešlete prosím dál, aby lidé viděli pravdu…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.