Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO „upekly.“ Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, „zapomněla“ tuto informaci přinést. 

Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu. Členské státy se vzdají: 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny


2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů


3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: „Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.“

Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států. Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru. Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákoník. Národní instituce a státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku. Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků, a národní státy to nebudou moci odmítnout. Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace. Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato. Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938 … Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady:http://www.tvp.info/25939587/

Nezdá se, že by šlo se o fake news nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize.
A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU?

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do …… Kolik naši představitelé za to dostanou, asi dost a potom se vytratí někde do bezpečí.

Došlo mejlíkem s žádostí o uveřejnění.

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.