Jeden z nejpodivnějších příběhů z poslední doby se odehrál v ruské vesničce Kamennomostsky. Místní vesničané tvrdí, že zde (zhruba v roce 2014, přesné datum nelze dohledat) našli nacistickou truhlu s mimozemskými lebkami.

[wp_ad_camp_2]

Záhadná truhla byla údajně nalezena ve vesnici Kamennomostsky, která je vzdálená asi šest hodin jízdy autem od Soči, kde se konaly zimní olympijské hry v roce 2014.
Na truhle byla značka projektu Ahnenerbe, což byl nacistický archeologický projekt založený v roce 1935, který měl vědecky přinést důkazy na podporu teorie o nadřazené rase.

V době objevu ruský historik Igor Ogay údajně označil lebky za „zajímavé“, ale nedokázal říci, z jakého živočišného druhu pocházejí, nebo proč je mají zrovna nacisté. U lebek chyběly čelisti a majitel místního muzea Vladimír Malikov poznamenal, že vypadají, jakoby patřily mimozemšťanům.

„Co spojuje lebky s činností organizace Ahnenerbe je těžké říct,“ řekl Igor Ogay.

Existuje samozřejmě teorie kolující na YouTube o Hitlerově objevu a možném kontaktu s bytostmi z jiného světa, ale důkazy pro toto tvrzení chybí.

Deformované lebky s prodlouženou mozkovnou byly nalezeny v krymských hrobkách a také jinde v Rusku, ale o těch bylo rozhodnuto, že byly uměle prodlouženy jako součást bojové kultury Samaritánů před více než 2000 lety. To, co se však našlo v truhle u vesničky Kamennomostsky, se jim ani vzdáleně nepodobá.

 

Celý článek zde: Nacistická truhla s lebkami mimozemšťanů šokuje Rusko

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.